Realizace výstavních stánků – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Alex B Production, s.r.o.

Návrhy a realizace výstavních stánků pro veletrhy i kongresy od prezentačních, přes systémové, až po atypické expozice. Vše na klíč s možností doprovodných aktivit (výjimečné občerstvení, AV technika, hostesky a další).

2REVYS PROFI s.r.o.

Želivského 10/32, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na realizaci výstavních stánků a expozic pro výstavy, veletrhy, prezentace, kongresy, konference a jiné akce v ČR i v zahraničí od projektu až po vlastní realizaci. Výstavní materiál také pronájímáme. Dále provádíme velkoplošný tisk.

3Jaroš Vladimír

Realizace výstavních a veletržních stánků.

4ČERMÁK DESIGN, s.r.o.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Zatlance 2226/3, Praha 5-Smíchov Bezdlužná

Nabízíme a zabýváme se návrhy a realizací výstavních expozic i výstavních stánků v ČR i v zahraničí a dále zpracováváme promotion akce a komerční interiéry.

5ABAS ATELIER, s.r.o.

Poskytujeme návrhy a realizace výstavních i veletržních expozic a stánků. Zajišťujeme návrh stánku, stavbu, nábytek i zařízení.

6DoReVy, s.r.o.

Nabízíme kompletní zajištění výstavních stánků či reklamy a ostatních služeb a dále návrhy a realizace výstavních expozic i samolepicí reklamy a aranžování.

7Zahrada Čech s.r.o.

Pořádání výstav a veletrhů, realizace výstavních stánků, expozic. Kulturní a společenské akce. Pronájem tenisové haly, reklamních ploch před i v areálu výstaviště.

8NEOHERMES spol. s r.o.

Nabídka výroby atypických expozic či kompletní vybavení interiérů a komplexní výstavářský servis a marketingové služby. Návrhy a realizace výstavních expozic a stánků v tuzemsku i zahraničí, výstavba ze skladebních systémů.

9Tomáš Posířil

Realizace výstavních a veletržních stánků, výroba architektonických modelů.

10Kučera Pavel - výstavní expozice

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Manželů Dostálových…, Praha 9 Kyje

Výstavní expozice a reklama, výroba a prodej výstavních stánků.


Firmy v dalších lokalitách


Realizace výstavních stánků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Realizace výstavních stánků najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.