Výměna hlavního jističe – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 16 nalezených Filtry

1Kelbich Jaroslav

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Fučíkova 177, Dobrovice Bezdlužná

Nabízíme elektroinstalace rodinných domů, slaboproudých montáží, TV rozvodů, elektronického zabezpečení a hromosvodů včetně revizí.

2Volf Vojtěch

Nabízíme elektroinstalace v bytech i průmyslových objektech. Provádíme montáže hromosvodů.

3Erben Tomáš

4.2
★★★★★
★★★★★
(10)
U jezera 2047/2, Praha 5-Stodůlky Bezdlužná

Jsme elektrikářská firma s rodinnou tradicí. Již od roku 1990 provádíme veškeré elektrikářské práce v bytech, domech, školách, v ordinacích i kancelářích, ať už se jedná o opravy a výměny jističů, zásuvek, vypínačů, stykačů či kompletní rekonstrukce elektrických rozvodů. Zkrátka vše od drobných…

4Matouš Josef - Elektromontážní a elektroinstalační práce

Poskytujeme veškeré bytové a domovní elektroinstalace a dále nabízíme elektromontáže a jejich opravu a údržbu.

5Červený Jaroslav - Elektroinstal Červený

Nabízím elektrikářské práce, včetně oprav a výměn jističů, spotřebičů i rekonstrukce elektrických rozvodů. Dále opravujeme elektrické nářadí a zajišťujeme revize či poskytujeme havarijní službu.

6Elektropráce Hlaváček

2.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Husovo náměstí 12, Chabařovice

Spolehlivé a bezpečné zapojení elektrických zařízení, vodičů, jističů, ovládacích prvků a dalších částí vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti. Naše firma má bohaté zkušenosti v oblastech elektromontážních prací a elektroinstalace a vždy nabízíme komplexní řešení.

7Elektromontáže - DAS

Jsme schopni zrealizovat všechny elektrikářské práce jako např. opravy a výměny jističů, opravy spotřebičů i rekonstrukce elektrických rozvodů. Zkrátka vše od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže či revize. Zárukou kvalitně odvedené elektrikářské práce jsou všichni spokojení zákazníci…

8Poborský Martin- ELEKTRIKÁŘI - Poborský & Co

Tyršova 75, Beroun Bezdlužná

Naši elektrikáři provádějí všechny elektrikářské práce jako např. opravy a výměny jističů, rekonstrukce elektrických rozvodů. Zkrátka vše od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže či revize.

9Elektro Elefant s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
K Lukám 649/12, Praha 4- Libuš Bezdlužná

Zajišťujeme elektro pohotovost, rekonstrukce elektroinstalace, drobné stavební práce, revize elektroinstalace a spotřebičů. Instalujeme kompletní systémy domácích telefonů.

10VENCOVSKÝ TOMÁŠ

Provádíme kompletní elektrikářskou činnost a opravy rozvodů i výměny přístrojů či vypínačů a jističů.


Firmy v dalších lokalitách


Výměna hlavního jističe v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výměna hlavního jističe najdete 16 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 14 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.