Výměna hlavního jističe – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy je výměna hlavního jističe důležitou záležitostí pro bezpečnost elektrického zařízení. Pokud se hlavní jistič nevymění včas, může dojít k přetížení a následnému požáru.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Kelbich Jaroslav

3.2
★★★★★
★★★★★
(17)
Fučíkova 177, Dobrovice Bezdlužná

Nabízíme elektroinstalace rodinných domů, slaboproudých montáží, TV rozvodů, elektronického zabezpečení a hromosvodů včetně revizí.

2Volf Vojtěch

Nabízíme elektroinstalace v bytech i průmyslových objektech. Provádíme montáže hromosvodů.

3Erben Tomáš

4.0
★★★★★
★★★★★
(12)
U jezera 2047/2, Praha 5-Stodůlky Bezdlužná

Jsme elektrikářská firma s rodinnou tradicí. Již od roku 1990 provádíme veškeré elektrikářské práce v bytech, domech, školách, v ordinacích i kancelářích, ať už se jedná o opravy a výměny jističů, zásuvek, vypínačů, stykačů či kompletní rekonstrukce elektrických rozvodů. Zkrátka vše od drobných…

4Matouš Josef - Elektromontážní a elektroinstalační práce

Poskytujeme veškeré bytové a domovní elektroinstalace a dále nabízíme elektromontáže a jejich opravu a údržbu.

5Elektropráce Hlaváček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Husovo náměstí 12, Chabařovice

Spolehlivé a bezpečné zapojení elektrických zařízení, vodičů, jističů, ovládacích prvků a dalších částí vyžaduje odborné znalosti a zkušenosti. Naše firma má bohaté zkušenosti v oblastech elektromontážních prací a elektroinstalace a vždy nabízíme komplexní řešení.

6Elektromontáže - DAS

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Rabasova 3184, Ústí nad Labem Bezdlužná

Jsme schopni zrealizovat všechny elektrikářské práce jako např. opravy a výměny jističů, opravy spotřebičů i rekonstrukce elektrických rozvodů. Zkrátka vše od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže či revize. Zárukou kvalitně odvedené elektrikářské práce jsou všichni spokojení zákazníci…

7Poborský Martin- ELEKTRIKÁŘI - Poborský & Co

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 75, Beroun Bezdlužná

Naši elektrikáři provádějí všechny elektrikářské práce jako např. opravy a výměny jističů, rekonstrukce elektrických rozvodů. Zkrátka vše od drobných elektrikářských oprav po rozsáhlé montáže či revize.

8Elektro Elefant s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(24)
K Lukám 649/12, Praha 4- Libuš Bezdlužná

Zajišťujeme elektro pohotovost, rekonstrukce elektroinstalace, drobné stavební práce, revize elektroinstalace a spotřebičů. Instalujeme kompletní systémy domácích telefonů.

9VENCOVSKÝ TOMÁŠ

Provádíme kompletní elektrikářskou činnost a opravy rozvodů i výměny přístrojů či vypínačů a jističů.

10Rendl Jiří - ELEKTROINSTALACE

Nabídka kompletní elektroinstalace rodinných domků a bytů i průmyslových objektů. Provádíme revize a odstraňování závad v elektroinstalacích i zjištěných při revizích. Dále poskytujeme opravy a výměny jističů, vypínačů i zásuvek a světel i připojení sporáků a bojlerů, ohřívačů, přímotopů a…


Firmy v dalších lokalitách


Výměna hlavního jističe v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je nutné věnovat pozornost pravidelné údržbě a výměně hlavního jističe. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele, můžete se obrátit na odborníky v oblasti elektroinstalací, kteří vám pomohou s výběrem a instalací nového hlavního jističe. S výměnou hlavního jističe získáte klid a jistotu, že vaše elektrické zařízení je v bezpečí.