Řepařské výrobní oblasti – Střední a Severní Čechy

Řepařské výrobní oblasti v oblasti Střední a Severní Čechy jsou známé svou kvalitou a vysokou úrovní výroby. Tyto oblasti se specializují na výrobu řepařských produktů, jako jsou cukr, melasa a další cukrovinky.

1–2 firem z 2 nalezených Filtry

1Zemědělské družstvo Mečeříž1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Mečeříž 41, Mečeříž Bezdlužná

Současné družstvo vzniklo po transformaci z původního JZD Družba Slivna-Mečeříž v roce 2002. Hospodaříme v řepařské výrobní oblasti v západní části okresu Mladá Boleslav na výměře 4 468 ha orné půdy a hlavní činnost družstva je zaměřena na tradiční rostlinnou a živočišnou výrobu.

2Řepařský institut, spol. s r.o.

Semčice 69, Semčice
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Výzkum a poskytování poradenství v oblasti pěstování zemědělských plodin. Prodej a servis zemědělských a speciálních pneumatik, provádění dvoumontáží.


Firmy v dalších lokalitách


Řepařské výrobní oblasti v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému strategickému umístění a moderním technologiím jsou tyto oblasti schopny dodávat vysokou kvalitu produktů po celém světě. Výroba řepy v této oblasti je založena na tradičních zemědělských metodách a moderních technologiích, což zajišťuje vysokou kvalitu a výkonnost. Pokud hledáte kvalitní řepařské produkty, oblast Střední a Severní Čechy je tou správnou volbou.