Revize lešení – Střední a Severní Čechy

1–6 firem z 6 nalezených Filtry

1Makuka Martin

Provádí rekonstrukce, opravy, montáže a instalace elektrozařízení. Nabízí montáže, instalace i servis satelitní techniky včetně kotlů Protherm. Nabízí opravy bytů, rekonstrukce bytových jader, předělání elektriky, elektro montáže slaboproudu a silnoproudu, stavební úpravy a zednické práce.

2NATALSTAV CZ, s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Mostecká 29, Most-Vtelno
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme stavby tzv. „na klíč“. Zabýváme se výstavbou novostaveb, rodinných domů, průmyslových objektů, dále rekonstrukcí rodinných domů, bytových jader, zateplení panelových, či rodinných domů. Zajišťujeme výkopové práce i drobné úpravy terénu.

3Hrabal Miloš - Hrabal & Hynek

Provádíme generální opravy střech.

4Kadavý Pavel

Nabízí výškové práce, kácení stromů, údržbu sadů a parků a sečení travních porostů. V nabídce dále je těžba dřeva a poskytování služeb v myslivosti. Souběžně s touto činností je poskytování služeb pro zemědělství a zahradnictví.

5Střechy M. Hrabal & I. Hynek

Poskytujeme služby klempířství, pokrývačství, tesařství a opravy karoserií. Provádíme generální opravy a kompletní realizace střech.

6Fibich Jiří, Ing.

Polepy 151, Polepy Bezdlužná

Specializujeme se na stavební a řemeslné práce. Provádíme kompletace interiérů i vnitřního vybavení budov, nátěry fasád, montáže lešení a štukování. Zajišťujeme vložkování komínů, plynofikace kotelen, revize, montáže a opravy elektroinstalací i střešních krytin a hydroizolace střech.


Firmy v dalších lokalitách


Revize lešení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Revize lešení najdete 6 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.