RTG vyšetření u malých zvířat – Střední a Severní Čechy

Röntgenové vyšetření je běžnou součástí veterinární praxe a slouží k diagnostice různých onemocnění u malých zvířat. v oblasti Střední a Severní Čechy je možné tuto službu využít v místní veterinární ordinaci, která disponuje moderním vybavením a zkušenými odborníky.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1H-vet.spol.s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(614)
Lochotínská 699, Praha 10-Horní… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární kliniku pro malá zvířata. Léčíme nejen nemoci psů a koček, ale i nemoci králíků a malých savců. Naší specializací je interní medicína, chirurgie, ortopedie a kardiologie. V rámci kardiologie provádíme echokardiografii. Navštivte naši veterinu, o vašeho mazlíčka se…

2MVDr. Petr Coufal - Veterinární klinika Poděbrady

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopova 438/23 , Poděbrady III
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná Ověřená

Od roku 1992 působí jako veterinární ošetřovna se dvěmi veterinárními lékaři. V roce 2007 se rozrůstá o další lékařku a buduje si statut kliniky s pohotovostní péčí. Snahou je poskytovat co nejvyšší odbornou úroveň veterinární péče o svěřené pacienty a co možná nejlepší přístup k našim klientům. V…

3Veterinární klinika Hloubětín s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(261)
Mochovská 535/38, Praha 9 - Hloubětín
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Veterinární klinika se nachází v OD Havana u stanice metra Hloubětín. Poskytuje komplexní veterinární péči, specializované pracoviště zaměřené na prevenci, diagnostiku a léčbu nemocí malých zvířat. Ambulantní pohotovost NONSTOP - 773 665 752.

4MVDr. Jaroslav Bretšnajdr

4.8
★★★★★
★★★★★
(63)
Havlíčkova 257, Rakovník Bezdlužná

Nabízíme služby veterinární ordinace pro malá zvířata, psy, kočky, drobné savce a plazy. Služby praxe pro koně a skot. Možností je objednávka krmiva, výživových doplňků a dalších potřeb pro zvířata.

5Veterinární klinika - MVDr. Pavel Santar, MVDr. Miloš Sedlář

4.7
★★★★★
★★★★★
(417)
Jinonická 987/78, Praha 5 - Košíře
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Poskytujeme kompletní veterinární péči včetně laboratorní diagnostiky, RTG, EKG, sonografické vyšetření a další. Dále také poradenskou činnost a prodej krmiv. Možnost objednání ihned.

6MVDr. Václav Žáček - veterinární ordinace

Specializujeme se na provoz Veterinární ordinace. Nabízíme odborné poradenství, léčbu a vakcinaci malých a drobných zvířat. Provádíme mobilní RTG, sono vyšetření, léčíme i hospodářská zvířata. Zaměřujeme se na gynekologii klisen.

7Veterinární ordinace Mimoň1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(69)
Okrouhlická 89, Mimoň II

Poskytujeme služby veterinární ordinace, včetně komplexní preventivní, diagnostické, terapeutické a poradenské činnosti pro malá zvířata.

8Veterinární klinika Na Vyhlídce s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(566)
Suchý vršek 2122/3, Praha 13 - Stodůlky
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Jsme veterinární klinika se zaměřením na psy a kočky. Aktuálně na klinice působí dva veterinární lékaři - MVDr.Lubomír Škrip a MVDr.Michal Hollan, kteří disponují několikaletými zkušenostmi v oblasti veterinární medicíny malých zvířat, kterých nabyli praxí na několika veterinárních klinikách v…


Firmy v dalších lokalitách


RTG vyšetření u malých zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Před samotným vyšetřením je nutné zvíře připravit, což zahrnuje například oholení srsti v místě, které bude vyšetřeno, a umístění do speciálního držáku, který zajišťuje správnou polohu. Poté je zvíře vystaveno krátkodobému záření, které prochází tělem a vytváří obraz vnitřních orgánů.

Röntgenové vyšetření je neinvazivní a bezbolestné, avšak může být pro zvíře stresující. Proto je důležité, aby bylo zvíře během celého procesu uklidňováno a aby bylo vyšetření co nejkratší.

Výsledky vyšetření jsou obvykle k dispozici během několika minut a mohou být interpretovány veterinárním lékařem. Röntgenové vyšetření umožňuje detekovat například zlomeniny kostí, nádory, záněty nebo cizí tělesa v těle zvířete.

Výhody röntgenového vyšetření:
- Rychlá a neinvazivní diagnostika
- Detekce různých onemocnění
- Moderní vybavení a zkušení odborníci v oblasti Střední a Severní Čechy
- Interpretace výsledků veterinárním lékařem

Nevýhody röntgenového vyšetření:
- Pro zvíře může být stresující
- Vyžaduje speciální přípravu zvířete
- Vysoká cena vyšetření

Celkově je röntgenové vyšetření důležitou součástí veterinární péče o malá zvířata a umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku různých onemocnění. v oblasti Střední a Severní Čechy je tato služba k dispozici v místní veterinární ordinaci, která nabízí moderní vybavení a zkušené odborníky.