Ruční, domácí výroba keramického nádobí – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 18 nalezených Filtry

1INDECOR - OC FUTURUM Kolín72 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Rorejcova 906, Kolín Bezdlužná

INDECOR jsou nově otevřené prodejny s nepřeberným množstvím dekorací, dárkových předmětů, zahradních dekorací, hraček a dalších tematických doplňků populárních po celém světě. Nabízíme vám více jak 2000 druhů výrobků za ceny, které vás mile překvapí. V našem obchodě si každý zákazník přijde na své.…

2VETRO-PLUS a.s.

4.1
★★★★★
★★★★★
(85)
Družstevní 17, Jirny Bezdlužná

Nabízíme výrobky ze skla, porcelánu, keramiky a domácích potřeb.

3Kalaš Václav - výroba keramiky

Výroba užitkové i dekorativní keramiky. Veškerá keramika je točena ze světlé šamotové hlíny a pálená je na 1235°C.Točíme na zakázku veškeré nádobí dle klasických technologií. Vše vyrábíme ručně. Plastiky jsou modelované z šamotové hlíny, barveny oxidem železa a barvítky. Všechny jsou páleny nad…

4GASTROART CZ, spol. s r.o.

Ve Dvoře 807, Jesenice
Dnes už má zavřeno

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem nerezového nábytku a vybavení pro gastronomické provozovny. Dodáváme pracovní stoly a desky, dřezy, regály nebo chladicí stoly. Zajišťujeme servis a montáž.

5Fajt Luděk, Ing.

Fabiánská 4/1, Praha 6-Liboc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obsahem naší výroby je celá škála užitkové keramiky od hrnku přes konvice, vázy až po jídelní nádobí. Celý sortiment vzniká ruční výrobou na hrnčířském kruhu, případně dle přání zákazníka a jeho specifického požadavku také litím do formy, nebo zatáčením do sádrové formy.

6Keramická dílna Jana Dušková

5.0
★★★★★
★★★★★
(78)
Lužice 47, Lužice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme ručně modelovanou zahradní a dekorativní keramiku. Specializujeme se na výrobu květináčů, mís, váz, retro misek, svícnů, lucerniček a mnoho dalších zajímavých produktu.

7Jannai s.r.o. - Kupdarek3 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(15)
Lodžská 850/6, Praha 8-Troja Bezdlužná

Prodej dárkového zboží, porcelánu a kuchyňských potřeb. Nabízíme bytové a kancelářské doplňky, čaj a kávu, víno, dorty z ručníků a tašek či krabičky poslední záchrany i klíčenky, zapalovače, jídelní boxy a magnetky včetně potřeb na cesty a výlety.

8HANA TRADING s.r.o. - JAPONSKÉ A ORIENTÁLNÍ ZBOŽÍ

5.0
★★★★★
★★★★★
(84)
Michelská 715, Praha 4 - Michle Bezdlužná

Specialista na japonské zboží s dlouholetou tradicí. Rýže, nudle, sojové omáčky, řasy, wasabi, mražené ryby na suši, rýžová vína, japonská piva a mnoho dalšího.

9GALAXY FOOD s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Evropská 529/24, Praha 6
Otevřeno od 10:30
Bezdlužná

Galaxy Food s.r.o. patří mezi přední dodavatele čerstvého masa nejvyšší kvality. Během několika let co Galaxy Food působí na českém trhu se stala jedním z hlavních hráčů na poli maloobchodu a velkoobchodu s čerstvým masem a orientálníma specialitami. V sortimentu dále najdete rozmanité druhy koření…

10Šobíšek Pavel - Import-dekor

Prodáváme dekorace do bytu a bytové doplňky z Evropy a Asie. Internetový obchod.


Firmy v dalších lokalitách


Ruční, domácí výroba keramického nádobí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Ruční, domácí výroba keramického nádobí najdete 18 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 16 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 5 firem v regionu Střední a Severní Čechy.