Ruční, domácí výroba keramického nádobí – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 35 nalezených Filtry

1INDECOR - OC FUTURUM Kolín72 poboček

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Rorejcova 906, Kolín Bezdlužná

INDECOR jsou nově otevřené prodejny s nepřeberným množstvím dekorací, dárkových předmětů, zahradních dekorací, hraček a dalších tematických doplňků populárních po celém světě. Nabízíme vám více jak 2000 druhů výrobků za ceny, které vás mile překvapí. V našem obchodě si každý zákazník přijde na své.…

2VETRO-PLUS a.s.

Nabízíme výrobky ze skla, porcelánu, keramiky a domácích potřeb.

3Kalaš Václav - výroba keramiky

Výroba užitkové i dekorativní keramiky. Veškerá keramika je točena ze světlé šamotové hlíny a pálená je na 1235°C.Točíme na zakázku veškeré nádobí dle klasických technologií. Vše vyrábíme ručně. Plastiky jsou modelované z šamotové hlíny, barveny oxidem železa a barvítky. Všechny jsou páleny nad…

4GASTROART CZ, spol. s r.o.

Ve Dvoře 807, Jesenice
Otevřeno od 8:00

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem nerezového nábytku a vybavení pro gastronomické provozovny. Dodáváme pracovní stoly a desky, dřezy, regály nebo chladicí stoly. Zajišťujeme servis a montáž.

5Fajt Luděk, Ing.

Fabiánská 4/1, Praha 6-Liboc
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Obsahem naší výroby je celá škála užitkové keramiky od hrnku přes konvice, vázy až po jídelní nádobí. Celý sortiment vzniká ruční výrobou na hrnčířském kruhu, případně dle přání zákazníka a jeho specifického požadavku také litím do formy, nebo zatáčením do sádrové formy.

6Keramická dílna Jana Dušková

5.0
★★★★★
★★★★★
(62)
Lužice 47, Lužice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Nabízíme ručně modelovanou zahradní a dekorativní keramiku. Specializujeme se na výrobu květináčů, mís, váz, retro misek, svícnů, lucerniček a mnoho dalších zajímavých produktu.

7Jannai s.r.o. - Kupdarek3 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Lodžská 850/6, Praha 8-Troja Bezdlužná

Prodej dárkového zboží, porcelánu a kuchyňských potřeb. Nabízíme bytové a kancelářské doplňky, čaj a kávu, víno, dorty z ručníků a tašek či krabičky poslední záchrany i klíčenky, zapalovače, jídelní boxy a magnetky včetně potřeb na cesty a výlety.

8HANA TRADING s.r.o. - JAPONSKÉ A ORIENTÁLNÍ ZBOŽÍ

5.0
★★★★★
★★★★★
(37)
Michelská 715, Praha 4 - Michle Bezdlužná

Specialista na japonské zboží s dlouholetou tradicí. Rýže, nudle, sojové omáčky, řasy, wasabi, mražené ryby na suši, rýžová vína, japonská piva a mnoho dalšího.

9GALAXY FOOD s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(399)
Evropská 529/24, Praha 6
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Galaxy Food s.r.o. patří mezi přední dodavatele čerstvého masa nejvyšší kvality. Během několika let co Galaxy Food působí na českém trhu se stala jedním z hlavních hráčů na poli maloobchodu a velkoobchodu s čerstvým masem a orientálníma specialitami. V sortimentu dále najdete rozmanité druhy koření…

10Šobíšek Pavel - Import-dekor

Prodáváme dekorace do bytu a bytové doplňky z Evropy a Asie. Internetový obchod.


Firmy v dalších lokalitách


Ruční, domácí výroba keramického nádobí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Ruční, domácí výroba keramického nádobí najdete 35 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 32 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Střední a Severní Čechy.