Ruční, domácí výroba keramických talířů, talířků – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Goba, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(11)
U Vápenice 185, Beroun-Zavadilka

Nabízíme zboží z oblasti dárkového balicího sortimentu, dárkových předmětů, dekoračních doplňků a netradičních školních potřeb.

2I.G.D.Z.- Investment Group DZ, a.s.1 pobočka

Naše společnost se především zaměřuje na prodej tradičního českého skla a porcelánu. Nabízíme produkci od tradičních českých výrobců i menších dekoratérských firem z celé ČR. Naše výrobky ze skla a porcelánu jsou ryze česká produkce. Zajišťujeme také maloobchodní prodej za velkoobchodní ceny.

3Fajt Luděk, Ing.

Fabiánská 4/1, Praha 6-Liboc
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Obsahem naší výroby je celá škála užitkové keramiky od hrnku přes konvice, vázy až po jídelní nádobí. Celý sortiment vzniká ruční výrobou na hrnčířském kruhu, případně dle přání zákazníka a jeho specifického požadavku také litím do formy, nebo zatáčením do sádrové formy.

4Sagač Ivan

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Milady Horákové 548…, Praha 7 -Holešovice
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Děláme výrobu ozdobných předmětů a keramických i porcelánových výrobků a dále nabízíme hrnky a šálky a konvice a cukřenky a mísy a dále i poskytujeme aromalampy a svícny.

5Thun 1794, a.s.3 pobočky

Naším oborem je výroba a prodej porcelánových výrobků pro domácnosti a hotely, dětského porcelánu, zapékacích mís, kuchyňských doplňků, hrnků a talířů.

6Kučerová Bronislava

Děláme výrobu a nabízíme prodej ručně točené a modelované keramiky a dále nabízíme hrnky a konvice a talíře i také misky a poháry džbánky a vázy.

7Filáčci s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Prosečská 238, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Výroba keramiky(i zakázkové) a prodej orig. keramiky - venkovní mrazuvzdorné dekorace - pítka, krmítka, figurky, kočky, sovy, domky, květináče, truhlíky, čísla popisná, andělé, hrnky, mísy, konvice, talíře, zápichy, drobnosti. Individuální kurzy pro děti a dospělé.

8Thun 1794 a.s.3 pobočky

Ctiradova 508/1, Praha 4
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme porcelánové výrobky pro domácnosti a hotely, dětský porcelán, zapékací mísy, kuchyňské doplňky, hrnky a talíře.

9VOSTŘÁK Zbyněk

Beranových 130 , Praha 18 Letňany
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem keramických výrobků či jídelních i vinných souprav. V sortimentu naleznete hrnky, mlíčenky, misky, talíře, poháry, konvice, cukřenky či pepřenky.


Firmy v dalších lokalitách


Ruční, domácí výroba keramických talířů, talířků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Ruční, domácí výroba keramických talířů, talířků najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.