Ruční, domácí výroba keramických talířů, talířků – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1Goba, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(2)
U Vápenice 185, Beroun-Zavadilka

Nabízíme zboží z oblasti dárkového balicího sortimentu, dárkových předmětů, dekoračních doplňků a netradičních školních potřeb.

2I.G.D.Z.- Investment Group DZ, a.s.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Neratovická 220/48, Kostelec nad Labem
Dnes už má zavřeno

Naše společnost se především zaměřuje na prodej tradičního českého skla a porcelánu. Nabízíme produkci od tradičních českých výrobců i menších dekoratérských firem z celé ČR. Naše výrobky ze skla a porcelánu jsou ryze česká produkce. Zajišťujeme také maloobchodní prodej za velkoobchodní ceny.

3Fajt Luděk, Ing.

Fabiánská 4/1, Praha 6-Liboc
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obsahem naší výroby je celá škála užitkové keramiky od hrnku přes konvice, vázy až po jídelní nádobí. Celý sortiment vzniká ruční výrobou na hrnčířském kruhu, případně dle přání zákazníka a jeho specifického požadavku také litím do formy, nebo zatáčením do sádrové formy.

4Sagač Ivan

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Milady Horákové 548…, Praha 7 -Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Děláme výrobu ozdobných předmětů a keramických i porcelánových výrobků a dále nabízíme hrnky a šálky a konvice a cukřenky a mísy a dále i poskytujeme aromalampy a svícny.

5Thun 1794, a.s.3 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(14)
Pražská 435, Klášterec nad Ohří Bezdlužná

Naším oborem je výroba a prodej porcelánových výrobků pro domácnosti a hotely, dětského porcelánu, zapékacích mís, kuchyňských doplňků, hrnků a talířů.

6Kučerová Bronislava

Děláme výrobu a nabízíme prodej ručně točené a modelované keramiky a dále nabízíme hrnky a konvice a talíře i také misky a poháry džbánky a vázy.

7Filáčci s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Prosečská 238, Jablonec nad Nisou Bezdlužná

Výroba keramiky(i zakázkové) a prodej orig. keramiky - venkovní mrazuvzdorné dekorace - pítka, krmítka, figurky, kočky, sovy, domky, květináče, truhlíky, čísla popisná, andělé, hrnky, mísy, konvice, talíře, zápichy, drobnosti. Individuální kurzy pro děti a dospělé.

8Thun 1794 a.s.3 pobočky

Ctiradova 508/1, Praha 4
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme a prodáváme porcelánové výrobky pro domácnosti a hotely, dětský porcelán, zapékací mísy, kuchyňské doplňky, hrnky a talíře.

9VOSTŘÁK Zbyněk

Beranových 130 , Praha 18 Letňany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou a prodejem keramických výrobků či jídelních i vinných souprav. V sortimentu naleznete hrnky, mlíčenky, misky, talíře, poháry, konvice, cukřenky či pepřenky.


Firmy v dalších lokalitách


Ruční, domácí výroba keramických talířů, talířků v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Ruční, domácí výroba keramických talířů, talířků najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.