Sklepní kóje – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MP KOVO SALÁTEK s.r.o.

ul. K Náklí, Týnec nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma MP KOVO Salátek provádí veškeré zámečnické a kovářské práce. Zpracováváme ocel, nerez a vyplňujeme sklem, dřevem, atd. Výrobky také povrchově upravujeme práškovými barvami, zinkováním, leštěním a broušením.

2TROAX CZ s.r.o.

Kročehlavská 1008, Kladno-Dubí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodávka a montáž průmyslových drátěných dělících a bezpečnostních stěn. Plnoplechové stěny, školní šatny, bezpečnostní zámky, sklepní kóje. Ochrana proti pádu předmětu z regálu. Ploty, brány, turnikety. Golfové skřínky, stojany na víno.

3FESPO INTERIÉRY - Libor Pavlík1 pobočka

Naší specializací jsou především školní tabule, vizuálně komunikační prostředky a vybavení škol nábytkem. Dále také realizujeme na zakázku vybavení kanceláří, specializovaných učeben, školních šaten apod.

4KOVOM ZÁMEČNICTVÍ, s.r.o.

Lukášov 47, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na zámečnické, svářečské a také pokrývačské práce. Výroba konstrukcí, žebírkového pletiva, vrat, mříží, laviček, zábradlí, ramp. Nabízíme úklidové služby po celé ČR, a správu a údržbu nemovitostí.

5BESTSERVIS, spol. s r.o. - Mříže, brány, zábrany

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Elektry 650/2, Praha 9-Hloubětín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba, dodávka a montáž mechanických zábranných prostředků. Nabízíme zabezpečovací mříže či posuvné a křídlové brány, sklepní kóje a vjezdové brány včetně kontejnerového stání. Provádíme zámečnické práce.


Firmy v dalších lokalitách


Sklepní kóje v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Sklepní kóje najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.