Sklepní kóje – Střední a Severní Čechy

Sklepní kóje jsou v oblasti Střední a Severní Čechy stále populárnější volbou pro ukládání různých věcí. Tyto kóje jsou ideální pro využití prostoru pod schody nebo v podzemních prostorech.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MP KOVO SALÁTEK s.r.o.

ul. K Náklí, Týnec nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma MP KOVO Salátek provádí veškeré zámečnické a kovářské práce. Zpracováváme ocel, nerez a vyplňujeme sklem, dřevem, atd. Výrobky také povrchově upravujeme práškovými barvami, zinkováním, leštěním a broušením.

2TROAX CZ s.r.o.

Kročehlavská 1008, Kladno-Dubí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodávka a montáž průmyslových drátěných dělících a bezpečnostních stěn. Plnoplechové stěny, školní šatny, bezpečnostní zámky, sklepní kóje. Ochrana proti pádu předmětu z regálu. Ploty, brány, turnikety. Golfové skřínky, stojany na víno.

3FESPO INTERIÉRY - Libor Pavlík1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Weberova 1090/1, Praha 5 Bezdlužná

Naší specializací jsou především školní tabule, vizuálně komunikační prostředky a vybavení škol nábytkem. Dále také realizujeme na zakázku vybavení kanceláří, specializovaných učeben, školních šaten apod.

4KOVOM ZÁMEČNICTVÍ, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(2)
Lukášov 47, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na zámečnické, svářečské a také pokrývačské práce. Výroba konstrukcí, žebírkového pletiva, vrat, mříží, laviček, zábradlí, ramp. Nabízíme úklidové služby po celé ČR, a správu a údržbu nemovitostí.

5BESTSERVIS, spol. s r.o. - Mříže, brány, zábrany

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Elektry 650/2, Praha 9-Hloubětín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba, dodávka a montáž mechanických zábranných prostředků. Nabízíme zabezpečovací mříže či posuvné a křídlové brány, sklepní kóje a vjezdové brány včetně kontejnerového stání. Provádíme zámečnické práce.


Firmy v dalších lokalitách


Sklepní kóje v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému kompaktnímu designu a praktickému uspořádání jsou sklepní kóje skvělým řešením pro ukládání nářadí, zahradního nábytku nebo sezónních věcí. Navíc jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Pokud hledáte praktické a účelné řešení pro ukládání věcí v oblasti Střední a Severní Čechy, sklepní kóje jsou tou správnou volbou.