Sklepní kóje – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1MP KOVO SALÁTEK s.r.o.

ul. K Náklí, Týnec nad Sázavou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Firma MP KOVO Salátek provádí veškeré zámečnické a kovářské práce. Zpracováváme ocel, nerez a vyplňujeme sklem, dřevem, atd. Výrobky také povrchově upravujeme práškovými barvami, zinkováním, leštěním a broušením.

2TROAX CZ s.r.o.

Kročehlavská 1008, Kladno-Dubí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Dodávka a montáž průmyslových drátěných dělících a bezpečnostních stěn. Plnoplechové stěny, školní šatny, bezpečnostní zámky, sklepní kóje. Ochrana proti pádu předmětu z regálu. Ploty, brány, turnikety. Golfové skřínky, stojany na víno.

3FESPO INTERIÉRY - Libor Pavlík1 pobočka

Naší specializací jsou především školní tabule, vizuálně komunikační prostředky a vybavení škol nábytkem. Dále také realizujeme na zakázku vybavení kanceláří, specializovaných učeben, školních šaten apod.

4KOVOM ZÁMEČNICTVÍ, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(5)
Lukášov 47, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na zámečnické, svářečské a také pokrývačské práce. Výroba konstrukcí, žebírkového pletiva, vrat, mříží, laviček, zábradlí, ramp. Nabízíme úklidové služby po celé ČR, a správu a údržbu nemovitostí.

5BESTSERVIS, spol. s r.o. - Mříže, brány, zábrany

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Elektry 650/2, Praha 9-Hloubětín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Výroba, dodávka a montáž mechanických zábranných prostředků. Nabízíme zabezpečovací mříže či posuvné a křídlové brány, sklepní kóje a vjezdové brány včetně kontejnerového stání. Provádíme zámečnické práce.


Firmy v dalších lokalitách


Sklepní kóje v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Sklepní kóje najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.