Směnečné právo – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 36 nalezených Filtry

1JUDr. Simona Macášková - Holubová1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkova 759/20, Říčany Bezdlužná Ověřená

Naše advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby, a to formou konzultací, připomínkování a sepisování smluv a jiných dokumentů, zastupování při obchodních a jiných jednáních s Vašimi obchodními partnery. Zabýváme se občanským, pracovním i trestním právem.

2Sedlatý Bohuslav, JUDr., advokát

4.2
★★★★★
★★★★★
(3)
Boleslavská třída…, Nymburk Bezdlužná

Advokátní generální praxe, zejména občanské právo, obchodní právo, rodinné právo, trestní právo.

3Advokátní kancelář JUDr. Jan Kužel

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Nad Šutkou 1811/12, Praha 8 - Kobylisy Bezdlužná

Právní služby zaměřené na obchodní právo, občanské právo, rodinné právo a trestní právo. Bytová problematika, zastupování v soudním řízení, vymáhání pohledávek. Poradenství v oblasti převodu nemovitostí a směnečného práva.

4Bártová Kateřina, Mgr., advokát

Poskytování právních služeb v obchodně právních záležitostech, občanském a trestním právu včetně rozvodů a společného jmění manželů. Advokátní služby nabízím i v anglickém jazyce.

5Hájek Bedřich, JUDr., advokátní kancelář

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Boženy Němcové 70, Kadaň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme advokátní služby v oblasti občanského, obchodního, směnečného, rodinného, insolvenčního, živnostenského i trestního práva. Nabízíme zastupování v soudních sporech a sepisování kupních smluv. Zajišťujeme právní poradenství a pomáháme při vymáhání výživného.

6JUDr. Eva Winklerová - Advokátní kancelář

Advokátní služby se zaměřením na fúze a akvizice, občanské, obchodní, investiční či rozvodové právo, bytové, rodinné, trestní, správní, směnečné, mezinárodní právo a exekuční řízení.

7AK Svoboda s.r.o.

3.2
★★★★★
★★★★★
(19)
Stavitelská 1099/6, Praha 6 Bezdlužná

Služby advokátní kanceláře v oblasti vypořádání podílového spoluvlastnictví a společného jmění manželů.

8Lukáš Kuboň JUDr.1 pobočka

Choteč 64, Choteč Bezdlužná

Advokátní kancelář, rodinné, občanské, obchodní, pracovní, nemovitostní a směnečné právo.

9Václav Hlavín JUDr.

AK poskytuje služby v právu občanském a obchodním i trestním dále i směnečném a cenných papírů a autorském a realitním. Máme dva kmenovými advokáty a dva smluvními advokáty a dále ještědva adv. koncipienty a 3 asistenty. Máme spolupráci s odhadci i daňovými poradci a AK v ČR a EU a USA.

10Advokátní kancelář Brunclík1 pobočka

Právní služby poskytujeme se zaměřením na právo občanské, obchodní, směnečné a trestní, a to jednotlivcům i společnostem. Nabízíme zastupování u soudů a jiných orgánů, sepis smluv včetně ověřování podpisů a úschov.


Firmy v dalších lokalitách


Směnečné právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Směnečné právo najdete 36 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 32 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 11 firem v regionu Střední a Severní Čechy.