Směnečné právo – Střední a Severní Čechy

Směnečné právo je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitou součástí obchodního práva. Jedná se o právní úpravu směnek, tedy cenných papírů, které slouží k usnadnění obchodních transakcí.

1–10 firem z 32 nalezených Filtry

1JUDr. Simona Macášková - Holubová1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Žižkova 759/20, Říčany Bezdlužná Ověřená

Naše advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby, a to formou konzultací, připomínkování a sepisování smluv a jiných dokumentů, zastupování při obchodních a jiných jednáních s Vašimi obchodními partnery. Zabýváme se občanským, pracovním i trestním právem.

2Sedlatý Bohuslav, JUDr., advokát

2.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Boleslavská třída…, Nymburk Bezdlužná

Advokátní generální praxe, zejména občanské právo, obchodní právo, rodinné právo, trestní právo.

3Bártová Kateřina, Mgr., advokát

Poskytování právních služeb v obchodně právních záležitostech, občanském a trestním právu včetně rozvodů a společného jmění manželů. Advokátní služby nabízím i v anglickém jazyce.

4Hájek Bedřich, JUDr., advokátní kancelář

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Boženy Němcové 70, Kadaň
Otevřeno do 13:00
Bezdlužná

Poskytujeme advokátní služby v oblasti občanského, obchodního, směnečného, rodinného, insolvenčního, živnostenského i trestního práva. Nabízíme zastupování v soudních sporech a sepisování kupních smluv. Zajišťujeme právní poradenství a pomáháme při vymáhání výživného.

5JUDr. Eva Winklerová - Advokátní kancelář

Advokátní služby se zaměřením na fúze a akvizice, občanské, obchodní, investiční či rozvodové právo, bytové, rodinné, trestní, správní, směnečné, mezinárodní právo a exekuční řízení.

6AK Svoboda s.r.o.

3.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Stavitelská 1099/6, Praha 6 Bezdlužná

Služby advokátní kanceláře v oblasti vypořádání podílového spoluvlastnictví a společného jmění manželů.

7Lukáš Kuboň JUDr.1 pobočka

Choteč 64, Choteč Bezdlužná

Advokátní kancelář, rodinné, občanské, obchodní, pracovní, nemovitostní a směnečné právo.

8Václav Hlavín JUDr.

AK poskytuje služby v právu občanském a obchodním i trestním dále i směnečném a cenných papírů a autorském a realitním. Máme dva kmenovými advokáty a dva smluvními advokáty a dále ještědva adv. koncipienty a 3 asistenty. Máme spolupráci s odhadci i daňovými poradci a AK v ČR a EU a USA.

9Advokátní kancelář Brunclík1 pobočka

Právní služby poskytujeme se zaměřením na právo občanské, obchodní, směnečné a trestní, a to jednotlivcům i společnostem. Nabízíme zastupování u soudů a jiných orgánů, sepis smluv včetně ověřování podpisů a úschov.

10Dittrich, Fraňo a partneři v.o.s.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jana Masaryka 364/23, Praha 2 - Vinohrady Bezdlužná

Advokátní kancelář poskytující kompletní právní služby se specializací na právní vztahy k nemovitostem, právo obchodních společností, insolvenční řízení, směnečné spory, trestní právo a pracovní právo.


Firmy v dalších lokalitách


Směnečné právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Směnečné právo stanovuje podmínky pro vystavení, převod a placení směnek. Je tedy klíčové pro podnikání v oblasti Střední a Severní Čechy a pro obchodníky, kteří se zabývají mezinárodním obchodem. Díky směnečnému právu mohou být obchodní transakce rychlejší a efektivnější, což přináší výhody pro všechny zúčastněné strany.