Směnečné právo – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 25 nalezených Filtry

1JUDr. Simona Macášková - Holubová1 pobočka

Žižkova 759/20, Říčany Bezdlužná Ověřená

Naše advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby, a to formou konzultací, připomínkování a sepisování smluv a jiných dokumentů, zastupování při obchodních a jiných jednáních s Vašimi obchodními partnery. Zabýváme se občanským, pracovním i trestním právem.

2Bártová Kateřina, Mgr., advokát

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Mostecká 2580, Žatec Bezdlužná

Poskytování právních služeb v obchodně právních záležitostech, občanském a trestním právu včetně rozvodů a společného jmění manželů. Advokátní služby nabízím i v anglickém jazyce.

3Sedlatý Bohuslav, JUDr., advokát

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Boleslavská třída…, Nymburk Bezdlužná

Advokátní generální praxe, zejména občanské právo, obchodní právo, rodinné právo, trestní právo.

4Advokátní kancelář JUDr. Jan Kužel

Právní služby zaměřené na obchodní právo, občanské právo, rodinné právo a trestní právo. Bytová problematika, zastupování v soudním řízení, vymáhání pohledávek. Poradenství v oblasti převodu nemovitostí a směnečného práva.

5Hájek Bedřich, JUDr., advokátní kancelář

3.5
★★★★★
★★★★★
(4)
Boženy Němcové 70, Kadaň
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Poskytujeme advokátní služby v oblasti občanského, obchodního, směnečného, rodinného, insolvenčního, živnostenského i trestního práva. Nabízíme zastupování v soudních sporech a sepisování kupních smluv. Zajišťujeme právní poradenství a pomáháme při vymáhání výživného.

6JUDr. Eva Winklerová - Advokátní kancelář

4.8
★★★★★
★★★★★
(22)
Zelený pruh 1294, Praha 4 Krč

Advokátní služby se zaměřením na fúze a akvizice, občanské, obchodní, investiční či rozvodové právo, bytové, rodinné, trestní, správní, směnečné, mezinárodní právo a exekuční řízení.

7Advokátní kancelář Kramarič, Nový, Karbanová, s.r.o.1 pobočka

Advokátní kancelář JUDr. Kramarič & partner byla založena na počátku roku 1994. Od založení nezměnila naše kancelář svůj název ani sídlo, což je jedním ze základních znaků spolehlivosti, jistoty a poskytovaných odborných služeb.

8Lukáš Kuboň JUDr.1 pobočka

Choteč 64, Choteč Bezdlužná

Advokátní kancelář, rodinné, občanské, obchodní, pracovní, nemovitostní a směnečné právo.

9Advokátní kancelář Brunclík1 pobočka

Právní služby poskytujeme se zaměřením na právo občanské, obchodní, směnečné a trestní, a to jednotlivcům i společnostem. Nabízíme zastupování u soudů a jiných orgánů, sepis smluv včetně ověřování podpisů a úschov.

10Dittrich, Fraňo a partneři v.o.s.

Advokátní kancelář poskytující kompletní právní služby se specializací na právní vztahy k nemovitostem, právo obchodních společností, insolvenční řízení, směnečné spory, trestní právo a pracovní právo.


Firmy v dalších lokalitách


Směnečné právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Směnečné právo najdete 25 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 23 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 8 firem v regionu Střední a Severní Čechy.