Solární regulátor – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1KOMEXTHERM Praha, spol. s r.o.1 pobočka

Vyrábíme a prodáváme topnou a regulační techniku - ekvitermní i prostorové regulace, regulátory pro řízení kotlů a regulátory pro solární systémy.

2ADDAT s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Májová 1126, Liberec
Otevřeno do 15:00

Specializujeme se na výrobu měřící a regulační techniky pro vzduchotechniku a vytápění. Dále se zaměřujeme na teplotní čidla, snímače úniku, jištění kotelen a také regulátory teplé vody.

3ERAM spol. s r.o.

Vyrábíme regulátory a stabilizátory včetně dodávek elektromateriálu. Montujeme a dodáváme fotovoltaické elektrárny. Vyrábíme nábytek na zakázku.

4Mgr. Marija Čičina, Ph.D. - Aku-bat.cz

4.6
★★★★★
★★★★★
(39)
bratří Dohalských…, Praha 9-Vysočany
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Nabízíme maloobchodní a velkoobchodní prodej baterií, akumulátorů i testerů baterií, nabíječek a příslušenství pro baterie. Dále zajišťujeme repasování baterií i aku nářadí. Provádíme servis i kontroly a instalaci UPS včetně záložních zdrojů. Prodáváme autobaterie, solární panely, regulátory a…

5Solid Power Distribution, s.r.o.

Provozujeme velkoobchod s komponenty pro fotovoltaické elektrárny. Nabízíme fotovoltaické panely, rozvaděče, regulátory, střídače GoodWe, bateriová uložiště, smartroutery, nabíjecí stanice a montážní systémy do střechy (GSE Integration).

6KOMEXTHERM Praha, spol. s r.o. (pobočka Děčín II-Nové Město)1 pobočka

Vyrábíme a prodáváme topnou a regulační techniku - ekvitermní i prostorové regulace, regulátory pro řízení kotlů a regulátory pro solární systémy.

7Pettrich Luděk - ELVA

Provádíme servis vyhrazených plynových zařízení a automatických kotlů na tuhá paliva i solárních systémů a regulátorů vytápění.

8ALVAT s.r.o.

Zakázkový vývoj elektronických zařízení a realizace průmyslových řídicích systémů. Dále dodáváme regulátor přebytků elektrické energie z fotovoltaické elektrárny a jednotku pro loggování teploty.

9TRIDAS Technology, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(6)
Olšanská 55/5, Praha 3-Žižkov Bezdlužná

Návrhy, projekce, dodávky a instalace slunečních, solárních nebo fotovoltaických elektráren. Zajišťujeme komplexní realizaci na klíč včetně poradenství a legislativy. Dále dodáváme solární a sluneční systémy, panely či kolektory, jednotky a regulátory.

10KOUDELA JIŘÍ

Dodávky, montáže a servis slunečních kolektorů či tepelných čerpadel a regulátorů topení.


Firmy v dalších lokalitách


Solární regulátor v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Solární regulátor najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.