Solární regulátor – Střední a Severní Čechy

Solární regulátor je nezbytnou součástí solárního systému v oblasti Střední a Severní Čechy. Jeho hlavním úkolem je regulace nabíjení baterie, aby nedošlo k jejímu přetížení nebo přebití.

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1KOMEXTHERM Praha, spol. s r.o.1 pobočka

Vyrábíme a prodáváme topnou a regulační techniku - ekvitermní i prostorové regulace, regulátory pro řízení kotlů a regulátory pro solární systémy.

2ADDAT s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Májová 1126, Liberec
Dnes už má zavřeno

Specializujeme se na výrobu měřící a regulační techniky pro vzduchotechniku a vytápění. Dále se zaměřujeme na teplotní čidla, snímače úniku, jištění kotelen a také regulátory teplé vody.

3ERAM spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stračenská 750, Štětí

Vyrábíme regulátory a stabilizátory včetně dodávek elektromateriálu. Montujeme a dodáváme fotovoltaické elektrárny. Vyrábíme nábytek na zakázku.

4Mgr. Marija Čičina, Ph.D. - Aku-bat.cz

4.6
★★★★★
★★★★★
(39)
bratří Dohalských…, Praha 9-Vysočany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme maloobchodní a velkoobchodní prodej baterií, akumulátorů i testerů baterií, nabíječek a příslušenství pro baterie. Dále zajišťujeme repasování baterií i aku nářadí. Provádíme servis i kontroly a instalaci UPS včetně záložních zdrojů. Prodáváme autobaterie, solární panely, regulátory a…

5Solid Power Distribution, s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1)
Budějovická 601/128, Praha 4

Provozujeme velkoobchod s komponenty pro fotovoltaické elektrárny. Nabízíme fotovoltaické panely, rozvaděče, regulátory, střídače GoodWe, bateriová uložiště, smartroutery, nabíjecí stanice a montážní systémy do střechy (GSE Integration).

6KOMEXTHERM Praha, spol. s r.o. (pobočka Děčín II-Nové Město)1 pobočka

Vyrábíme a prodáváme topnou a regulační techniku - ekvitermní i prostorové regulace, regulátory pro řízení kotlů a regulátory pro solární systémy.

7Pettrich Luděk - ELVA

4.3
★★★★★
★★★★★
(3)
Studentská 2274, Žatec Bezdlužná

Provádíme servis vyhrazených plynových zařízení a automatických kotlů na tuhá paliva i solárních systémů a regulátorů vytápění.

8ALVAT s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Chodovská 228/3, (v…, Praha 4-Michle Bezdlužná

Zakázkový vývoj elektronických zařízení a realizace průmyslových řídicích systémů. Dále dodáváme regulátor přebytků elektrické energie z fotovoltaické elektrárny a jednotku pro loggování teploty.

9TRIDAS Technology, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(7)
Olšanská 55/5, Praha 3-Žižkov Bezdlužná

Návrhy, projekce, dodávky a instalace slunečních, solárních nebo fotovoltaických elektráren. Zajišťujeme komplexní realizaci na klíč včetně poradenství a legislativy. Dále dodáváme solární a sluneční systémy, panely či kolektory, jednotky a regulátory.

10KOUDELA JIŘÍ

Dodávky, montáže a servis slunečních kolektorů či tepelných čerpadel a regulátorů topení.


Firmy v dalších lokalitách


Solární regulátor v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Solární regulátor také chrání baterii před hlubokým vybitím, což prodlužuje její životnost. Díky solárnímu regulátoru může solární systém v oblasti Střední a Severní Čechy pracovat efektivněji a s menšími náklady na údržbu. Vyberte si kvalitní solární regulátor a užijte si spolehlivý a ekonomický provoz solárního systému.