Solitérní kameny, valouny – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 10 nalezených Filtry

1Donát David - Kámen Donát

Nabízíme přírodní kámen pro stavební i dekorativní použití, obklady, dlažby do interiérů i exteriérů, koupelen, solitérní kameny, štěrky, valouny, fontány, sochy, kamenné vany a umyvadla, palisády, kostky, zkamenělé dřevo, doplňky.

2STOGAR s.r.o.1 pobočka

Prodej přírodního, dlažebního, štípaného a obkladového kamene.

3Jirásek Ondřej

4.3
★★★★★
★★★★★
(61)
Podkrušnohorská 833, Lom
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízí široký sortiment přírodního kamene pro obklady a dlažby a zahrady a provoz zahradnictví a realizace a údržba zahrad i také ovocné stromy a kačírky a solitéry a šlapáky i také mulčovací kůra a palivové dřevo a skládkování zeminy i také půjčovna přívěsných vozíků.

4SEKORES PRAHA, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Bošilecká 545, Praha 9 Bezdlužná

Kamenictví Sekores s.r.o. zajišťuje kompletní kamenické práce a nabízí široký sortiment kamene.Poskytujeme instalaci dlažeb a obkladů z přírodního kamene, výrobu litého teraca. V našem sortimentu naleznete také produkty zahraní architektury (ploty, zídky, solitéry,...). Naše kamenictví se též…

5CS Kámen Plus, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Zborovská 519, Kamenický Šenov Bezdlužná

Provozujeme kamenolom kamenolom se specializací na výrobky ze štípaného čediče. CS Kámen plus.

6Zahrada bez práce - Hnik Michal, realizace a údržba zahrad

Provádím údržbu zeleně a zahrad. Nabízím pravidelné sekání, provzdušnění trávníků, zakládání nových či regenerace starých trávníků a údržba živých plotů.

7ČeRth s.r.o. - Zahradní zemina, okrasné kameny, Červenka Tomáš3 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(10)
Komenského 1186, Šestajovice
Otevřeno do 17:00

Kopání základových pasů a sklepů, bazénů, demoliční práce. Prodáváme písek říční i kopaný, kačírek, kámen pod zámkovou dlažbu a biopísek. Prodej okrasných kamenů, valounů, solitérů, šlapáků a labáků pro realizaci zahrad a zahradních jezírek. Specializujeme se na zahradní práce a zemní práce.

8STONE FOR EVER CZ s.r.o.

Zabýváme se prodejem kamenných produktů z Balkánské ruly. Nabízíme obklady a dlažbu nepravidelných tvarů, formátové obklady a dlažby, filety-kosti, šlapáky, stavební a lomový kámen a solitéry. Kromě prodeje nabízíme také pokládku Balkánské ruly.

9ADkom s.r.o.

Specializujeme se na dodávku výrobků z přírodního kamene a zahradní architektury. Nabízíme teraco a skleněné drtě, barevné valounky, lámané okrasné kameny a sklo, okrasné valouny, nepravidelnou a formátovou dlažbu, šlapáky, velkoformátové desky, obkladové panely, kamenné koberce, palisády, solitéry…

10Zikán trans s.r.o.

Mořina 22, Mořina Bezdlužná

Dopravujeme materiál, prodáváme drtě a lomový kámen. Nabízíme zemní práce, kameny pro realizace zahrad (soliteri).


Firmy v dalších lokalitách


Solitérní kameny, valouny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Solitérní kameny, valouny najdete 10 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 9 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.