Sonografie zvířat – Střední a Severní Čechy

Sonografie zvířat je moderní diagnostická metoda, která umožňuje veterinárním lékařům získat detailní obraz vnitřních orgánů zvířat. Tato neinvazivní metoda využívá ultrazvukové vlny, které jsou vysílány do těla zvířete a následně se odražené vlny zobrazují na monitoru.

1–10 firem z 39 nalezených Filtry

1Veterinární nemocnice VetPro

4.3
★★★★★
★★★★★
(621)
Klučovská 1280, Český Brod – Liblice Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici VetPro poskytujeme veterinární preventivní, diagnostickou a léčebnou péči. Specializujeme se na veterinární chirurgii, internu, stomatologii, dermatologii a další veterinární obory. Zajišťujeme nonstop veterinární pohotovost. Navštivte naši veterinu v Českém Brodě.

2VETERINÁRNÍ KLINIKA ERIKA - MVDr. Pavel HRON

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
náměstí Dr. Václava…, Praha 8 – Libeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Na naší veterinární klinice poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Specializujeme se na chirurgii, ortopedii a oftalmologii. Zajišťujeme veterinární nonstop pohotovost včetně hospitalizace. Navštivte naši veterinu na Praze 8.

3Středisko veterinární péče s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(214)
Chvalkovická 722/16, Praha 9 – Horní… Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme preventivní, terapeutickou a akutní péči malým a drobným zvířatům. Provádíme vakcinace, čipování, vystavování europasu, odběry vzorků, RTG diagnostiku, ultrasonografické vyšetření, chirurgické zákroky a další. Navštivte veterinu Horní Počernice.

4MVDr. Petr Coufal - Veterinární klinika Poděbrady

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopova 438/23 , Poděbrady III
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Od roku 1992 působí jako veterinární ošetřovna se dvěmi veterinárními lékaři. V roce 2007 se rozrůstá o další lékařku a buduje si statut kliniky s pohotovostní péčí. Snahou je poskytovat co nejvyšší odbornou úroveň veterinární péče o svěřené pacienty a co možná nejlepší přístup k našim klientům. V…

5MVDr. Matzkeová Marcela

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Čelakovského 965/7, Litoměřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme komplexní veterinární služby. Provádíme vyšetření sonografické, ortopedické, stomatologické, RTG - dysplazie kyčelních kloubů. Nabízíme čipování a čištění zubního kamene ultrazvukem.Stomatologie, ortopedie, aplikace mikročipu a vyšetření krve.

6MVDr. Markéta Čížková

5.0
★★★★★
★★★★★
(189)
Mečeříž 45, Mečeříž Bezdlužná

Provoz veterinární ordinace. Provádíme výjezdy k akutním případům, kastraci, odstranění zubního kamene ultrazvukem či sonografické vyšetření.

7MVDr. Košař Petr- veterinární ordinace

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Osiková 226/3, Říčany Bezdlužná

Poskytujeme komplexní veterinární služby počínaje vakcinací s každoročním zasláním pozvánky na pravidlné přeočkování. Dále provádíme běžná ošetření nemocných zvířat, chirurgické operace mimo operací ortopedických. Endoskopická vyšetření rigidním endoskopem, ošetření zubů ultrazvukem, ošetření kůže…

8Veterinář - MVDr. Menclová Petra

4.7
★★★★★
★★★★★
(43)
Ringhofferovo…, Kamenice
Dnes už má zavřeno

Kromě prevence nabízíme - očkování, odčervení, odblešení psů, koček a ostatních zvířat, čipování a vystavení pasu - provádíme také léčebnou činnost, podloženou celkovým vyšetřením zvířete nebo vyšetřením jednotlivých orgánů, např. vyšetření očí, uší, kůže aj., vyšetření krve - hematologie a…

9MVDr. Jan Šavrda - Veterinární ordinace Roztoky - Praha západ

4.9
★★★★★
★★★★★
(106)
Jana Palacha 324, Roztoky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme veterinární ordinaci pro malá zvířata. Ordinace je určena pro ošetření malých zvířat (zejména psi, kočky). Poskytované služby - prevence : vakcinace, preventivní prohlídky, osvědčení pro přesuny, odčervení, interní choroby, porodnictví a gynekologie, rentgenologické vyšetření,…

10Eduard Voldřich-Veterinární ordinace Praha Zbraslav1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(881)
U Malé řeky 625, Praha 5 - Zbraslav Bezdlužná

Veterinární ordinace. Provádíme očkování, čipování, vyšetření DKK, endoskopii, sonografii, rentgen a chirurgii všech zvířat.


Firmy v dalších lokalitách


Sonografie zvířat v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Sonografie zvířat se využívá především k diagnostice onemocnění vnitřních orgánů, jako jsou játra, ledviny, srdce, slinivka břišní, močový měchýř a další. Díky této metodě mohou veterinární lékaři rychle a přesně diagnostikovat různé zdravotní problémy u zvířat.

v oblasti Střední a Severní Čechy je sonografie zvířat k dispozici v několika veterinárních klinikách. Tyto kliniky jsou vybaveny moderními ultrazvukovými přístroji a zaměstnávají zkušené veterinární lékaře, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti.

Výhody sonografie zvířat:

1. Neinvazivní metoda - sonografie zvířat nepoškozuje zdraví zvířete a není s ní spojeno žádné riziko.

2. Detailní obraz vnitřních orgánů - sonografie zvířat umožňuje získat velmi detailní obraz vnitřních orgánů zvířete, což usnadňuje diagnostiku různých zdravotních problémů.

3. Rychlá a přesná diagnostika - díky sonografii zvířat mohou veterinární lékaři rychle a přesně diagnostikovat různé zdravotní problémy u zvířat.

4. Široké využití - sonografie zvířat se využívá při diagnostice různých onemocnění vnitřních orgánů, ale také při těhotenských vyšetřeních a dalších.

5. Bezbolestná metoda - sonografie zvířat je pro zvířata naprosto bezbolestná a nevyžaduje žádnou anestezii.

v oblasti Střední a Severní Čechy je sonografie zvířat k dispozici v několika veterinárních klinikách, které nabízejí široké spektrum služeb pro zdraví zvířat. Tyto kliniky jsou vybaveny moderními ultrazvukovými přístroji a zaměstnávají zkušené veterinární lékaře, kteří mají v této oblasti bohaté zkušenosti. Díky sonografii zvířat mohou majitelé zvířat získat rychlou a přesnou diagnostiku různých zdravotních problémů svých miláčků.