Soukromý domov pro důchodce – Střední a Severní Čechy

Soukromý domov pro důchodce je ideálním místem pro ty, kteří potřebují péči a podporu v pozdním věku. Tento domov nabízí komfortní a bezpečné bydlení pro seniory, kteří už nejsou schopni pečovat o sebe sami.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1Domov Jílové u Prahy - domov pro seniory, pečovatelské služby Praha západ

4.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Chvojínská 108, Jílové u Prahy Bezdlužná

Nabízíme sociální a pečovatelské služby pro seniory. Domov Jílové u Prahy je součástí historického města Jílové u Prahy. Domov Jílové u Prahy a jeho ubytovací část je tvořena dvěma hlavními budovami. Zrekonstruovaná vila je tvořena jednolůžkovými pokoji a dvěma manželskými dvojlůžkovými pokoji. Ve…

2ANAVITA a.s. - Domov seniorů Vysočany Praha 95 poboček

4.9
★★★★★
★★★★★
(2)
Bassova 32/14, Praha 9 - Vysočany
Dnes už má zavřeno

Domov pro seniory ve Vysočanech je soukromým pobytovým zařízením, které zajišťuje sociální a zdravotní služby pro seniory se sníženou soběstačnosti, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby. Vhodné i pro osoby s Alzheimerovou chorobou. Nachází se v klidné lokalitě, bezprostřední…

3Letohrádek Vendula2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
K Letohrádku 102, Horní Bezděkov

Sociální služby, denní a týdenní stacionář, krizového ubytování. Provoz řemeslné dílny s možností nákupu výrobků na náhradní plnění.

4ANAVITA a.s. - DOMOVY PRO SENIORY ANAVITA5 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Koněvova 2660, Praha 3 - Žižkov

Provoz soukromého pobytového zařízení po celé ČR, která zajišťují sociální a zdravotní služby pro seniory se sníženou soběstačností, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné osoby. Vhodné i pro osoby s Alzheimerovou chorobou.

5Diakonie Církve bratrské - Služby sociální a charitativní pomoci5 poboček

Diakonie Církve bratrské je nestátní nezisková organizace s celostátní působností. Vznikla na základě zákona č. 308/1991 Sb. a je registrována u Ministerstva kultury ČR od 1. 1. 1994. Jejím zřizovatelem je Církev bratrská. V čele Diakonie CB stojí Správní rada DCB, statutárním zástupcem je ředitel.…

6Domov pro seniory Krásné Březno, příspěvková organizace

4.3
★★★★★
★★★★★
(7)
Rozcestí 798/9, Ústí nad Labem,… Bezdlužná

Provozujeme domov pro seniory a nabízíme ubytování a stravování. Poskytujeme zdravotní a ošetřovatelskou péči, nabízíme i pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu. Zajišťujeme zprostředkování kontaktu se společenským prostředím, aktivizační a terapeutické činnosti a jiné.

7Domov penzion pro důchodce Beroun

Posláním pečovatelské služby je poskytovat pomoc a podporu osobám žijícím na území města Beroun, které mají sníženou soběstačnost z důvodů věku, zdravotního stavu nebo zdravotního postižení. Za pomoci kvalifikovaného a motivovaného personálu poskytuje služby, které jsou individuálně přizpůsobeny…

8PENZION PRO SENIORY ATRIUM

Penzion nabízí ubytování a asistenční služby pro seniory. Dále také stravovací služby pro seniory (i externí).


Firmy v dalších lokalitách


Soukromý domov pro důchodce v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

1. Poloha a okolí
Soukromý domov pro důchodce se nachází v klidné a příjemné části obce Střední a Severní Čechy. Okolí je plné zeleně a nabízí možnosti pro procházky a relaxaci. V blízkosti domova se nachází obchody, restaurace a další služby, které jsou pro seniory důležité.

2. Vybavení a služby
Domov pro důchodce je plně vybaven moderním zařízením, které zajišťuje pohodlí a bezpečí seniorů. K dispozici jsou jednolůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, společenská místnost, jídelna a zahrada. V domově je k dispozici personál, který se stará o zdraví a pohodu seniorů.

3. Péče a podpora
Domov pro důchodce nabízí komplexní péči a podporu pro seniory. Personál se stará o zdraví seniorů, zajišťuje jim stravu, léky a další potřeby. K dispozici jsou také služby jako například fyzioterapie, masáže a další rehabilitační programy.

4. Aktivity a volný čas
Domov pro důchodce nabízí širokou škálu aktivit a programů pro volný čas seniorů. K dispozici jsou například kurzy výtvarného umění, cvičení, hudební a kulturní akce a další. Tyto aktivity pomáhají seniorům udržovat aktivní a plnohodnotný život i v pozdním věku.

5. Ceny a financování
Ceny za pobyt v domově pro důchodce se liší podle typu pokoje a poskytovaných služeb. Domov pro důchodce v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí možnost financování z vlastních zdrojů, ale také možnost hrazení nákladů ze státních a Oblastních fondů.

Celkově lze říci, že soukromý domov pro důchodce v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro seniory, kteří potřebují péči a podporu v pozdním věku. Nabízí komfortní bydlení, komplexní péči a podporu, širokou škálu aktivit a programů pro volný čas a možnost financování z různých zdrojů.