Stěrkování, vyrovnání podkladů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho stavebních projektů, které vyžadují kvalitní stěrkování a vyrovnání podkladů. Tento proces je klíčový pro zajištění pevného a rovnoměrného základu pro další práce.

1–10 firem z 57 nalezených Filtry

1Dušánek Petr - podlahy

Národní 369/25, Liberec Bezdlužná Ověřená

Naším oborem jsou podlahy z PVC, PVC antistatik, koberce, korku, barveného korku, dřevotřísky, parket, plovoucí podlahy umělé i dřevěné podlahy. Dále se zabýváme broušením starých parket a mozaikových podlah. Podlahy lakujeme vodními laky, dále stěrkujeme podkladový beton.

2EXCEL MIX CZ, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(16)
Palackého 664, Velim Bezdlužná

Není to jen prášek v několikakilogramovém pytli. Za ucelenou produktovou řadou EXCEL MIX stojí čtvrt století našich i zahraničních zkušeností s vývojem i výrobou lepidel, stěrek a mnoha dalších výrobků patřících do skupiny stavební chemie. Ve stavebnictví na kvalitě záleží. Dodržování evropských…

3Novotný Petr - malíř, lakýrník

Malířské a lakýrnické práce. Dekorativní malby, stěrkování omítek. Nátěry ocelových konstrukcí. Protipožární nátěry.

4Jiřík Miroslav - U Jiříka

4.2
★★★★★
★★★★★
(50)
Zahradníkova 336/18, Mladá Boleslav Bezdlužná

Prodáváme a pokládáme podlahy: laminátové, dřevěné, masivní dubové, třívrstvé, plovoucí, parkety, korek, linoleum, vinyl. Jsme regionální prodejci společnosti Quick-Step. Provádíme úpravu podkladu stěrkováním. Odborné poradenství a zaměření zdarma. Kuchyně, vestavěné skříně, předsíně, ložnice,…

5PODLAHY ERYCHLEB1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Staroměstské…, Mladá Boleslav I Bezdlužná

Provádíme podlahářské práce, stěrkování, pokládku a dodávku podlahových krytin jako jsou koberce, PVC, lina, korek, vinyl, plovoucí a dřevěné podlahy. Zaměřujeme se především na dodávku a odborné montáže. Odborné poradenství a zaměření zdarma.

6Borna Lukáš

Podlahářství zaměřené na pokládku a prodej laminátových a dřevěných plovoucích podlah, PVC, koberců, korku a vinylových podlahových krytin. Nabízíme úpravy podkladu stěrkováním, montáže OSB desek, odborné poradenství a realizaci zakázek na klíč.

7Havelka Jan - Malířské a stavební práce1 pobočka

Firma pana Havelky nabízí veškeré práce týkající se rekonstrukce bytů a domů. Specificky nabízí malířské a natěračské práce. Stavební práce. Rekonstrukce domů, bytových jader, koupelen. Jádrové vrtání.

8STRATOS stavební společnost s.r.o.

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Litevská 2585, Kladno-Kročehlavy Bezdlužná

Provádíme rekonstrukce staveb, výstavba rodinných domů, půdní nástavby a přestavby, zateplování budov, sádrokartonové systémy, rekonstrukce bytů a jader, klempířské práce.

9NOVOTNÝ JAROSLAV - Malování

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Brechtova 616, Praha 4- Chodov Bezdlužná

Naší hlavní činností jsou malířské práce, provádění nátěrů fasád, stěrkování a penetrování. Dbáme na přísné dodržování kvality práce za což jsme odměněni kladnými referencemi našich zákazníků. Malířské práce provádíme v interiérech i exteriérech. Pro veškeré nátěry používáme kvalitní výrobky od…

10Podlahářství Bartůněk

4.9
★★★★★
★★★★★
(11)
Konětopská 266/40, Čečelice - Byšice
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Nabízíme zajištění dodávky a pokládky plovoucích podlah a vinylových podlah koberců a pvc, linolea a marmolea i marmolea click a parket i exotických dřevin a bambusu a dále dřevěných podlah a korku. Děláme stěrkování podkladů a renovace parket i dřevěných podlah.


Firmy v dalších lokalitách


Stěrkování, vyrovnání podkladů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici mnoho odborníků, kteří se specializují na stěrkování a vyrovnání podkladů. Tyto služby jsou nezbytné pro úspěšné dokončení stavebních projektů a zajištění kvalitního výsledku. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele stěrkování a vyrovnání podkladů v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat odborníky s dlouholetou praxí a zkušenostmi v oboru.