STK na objednání – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1STK Turnov, s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(261)
Nudvojovická 1681, Turnov Bezdlužná Ověřená

V STK Turnov provádíme technické prohlídky a měření emisí pro osobní, nákladní a přípojná vozidla, autobusy, motocykly a traktory. Prodáváme ekologické plakety SRN. Navštivte naši stanici technické kontroly Turnov, technické prohlídky nákladních i osobních vozidel provádíme bez objednání.

2TKV Liberec, spol. s r.o.

3.6
★★★★★
★★★★★
(239)
Tanvaldská 1106, Liberec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provádíme služby STK a měření emisí pro osobní a užitkové automobily i motocykly a přívěsy. Provádíme technické prohlídky všech kategorií vozidel a evidenční kontroly.

3ŠPÁRA, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(226)
Maršála Koněva 660…, Nymburk
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Služby STK v Nymburce, měření emisí pro osobní automobily. Provádíme STK benzín, diesel, LPG. Měření emisí traktorů. Veškeré prohlídky jsou zajišťovány bez objednání, bez čekání.

4Mleziva Jiří - Autoservis

4.9
★★★★★
★★★★★
(1)
Nádražní 772/54, Praha 5-Smíchov
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Autoservis MLEZIVA, který úspěšně působí na trhu již 12. rokem. Naší hlavní specializací jsou kompletní opravy vozů z koncernu VOLKSWAGEN (AUDI, SEAT, ŠKODA a VOLKSWAGEN) včetně diagnostiky a seřizování, ale stejnou péči věnujeme i Vašim dvoustopým mazlíčkům jiných továrních značek.Provádíme…

5Švábík Mojmír - Auto Expres Servis

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Radlická 1170/61, Praha 5-Smíchov
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Provoz autoservisu a pneuservisu pro všechny značky automobilů. Provádíme výměny rozvodových řemenů, tlumičů a brzd včetně servisu autoklimatizací či opravy a přípravy aut na STK. Dále opravy a výměny pneumatik a přezutí bez objednání.

6AUTO-VESELÝ, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(525)
K Měcholupům 3, Praha 15-Horní…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Technické prohlídky a měření emisí pro osobní i nákladní vozidla, motocykly, traktory a přívěsy včetně vozů s pohonem na LPG nebo CNG. Dále zajišťujeme evidenční i dovozové kontroly a prodáváme ekologické plakety do ekologických zón. Příjem zákazníků je bez předchozího objednání.

7AUTOPROTEKTA PARTNER s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(8)
Průběžná 180/42, Praha 10-Strašnice
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná

Provoz pneuservisu a autoservisu s nabídkou oprav alu disků, dušových i bezdušových pneu. Dále provádíme montáže, vyvažování i kontrolu dohuštění a stav pneumatik. Nabízíme celoročního uskladnění pneumatik. Prodáváme ocelové disky i bezpečnostní šrouby.


Firmy v dalších lokalitách


STK na objednání v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru STK na objednání najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.