STK na počkání – Střední a Severní Čechy

STK na počkání v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální řešení pro všechny majitele vozidel, kteří potřebují rychle a efektivně projít technickou kontrolou. Tento moderní a profesionální servis nabízí širokou škálu služeb, včetně diagnostiky, oprav a údržby vozidel.

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1DISKARD - STK spol. s r.o.,

4.1
★★★★★
★★★★★
(292)
Jeremiášova 870/24, Praha 5-Stodůlky

Nabízíme STK, měření emisí a technické prohlídky pro osobní a nákladní vozidla. Poskytujeme evidenční kontroly na počkání. Dále nabízíme technické a těsnostní zkoušky cisteren ADR.

2B+B service s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(112)
Plzeňská 290/215b, Praha 5-Motol Bezdlužná

Nabízíme autoservis vozů všech značek a na počkání opravíme výfuk včetně katalyzátoru i brzdy a tlumiče i čepy a nápravy a vyměníme olej a seřídíme geometrii či opravíme a vyčistíme klimatizaci také zdarma testujeme souměrnost a účinnost brzd a kvalitu tlumičů na moderním testeru AREX a dále…

3Autoservis VASKA s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(67)
Žitavská 596/52a, Liberec XI-Růžodol I
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis. Dále nabízíme měření emisí, servis klimatizací, měření geometrií, diagnostiku řídících jednotek i zkoušení commonrailových vstřikovačů. Montáž tažných zařízení. V naší lakovně nalakujeme nebo opravíme lakem váš vůz.

4F car s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Rybalkova 2128 , Louny
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťují výkup a prodej automobilů včetně dovozu na zakázku. Nabízí zprostředkování úvěru vlastní společností. Provozují také autodílnu, kde provádí servis vozidel i zajištění technické prohlídky. K dispozici je asistenční odtahová služba.

5Autoservis Petr Benešov nad Ploučnicí

4.6
★★★★★
★★★★★
(60)
Nádražní 795, Benešov nad…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme veškerý servis osobních a dodávkových automobilů všech značek, zajistíme TK a emise. Provádíme veškeré klempířské práce, montujeme autoalarmy, opravujeme elektroinstalace. Zajišťujeme dovoz a přepravu automobilů.

6Pavel Hocek- Auto TWIN Opatov1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Chodovského…, Praha 11 - Chodov Bezdlužná

Autoservis, pneuservis Auto TWIN Opatov, který naleznete v Praze 4, U Chodovského hřbitova 3, Vám nabízí široké spektrum autoservisních a pneuservisních služeb. Opravujeme automobily všech značek, nové i ojeté. Naši automechanici provádějí: veškeré mechanické práce, kompletní diagnostika, laserová…

7AUTOSERVIS - Houlík Josef

4.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Na křečku 146, Praha 15 - Horní…
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabídka služeb autoservisu motorových vozidel se specializací na značku Škoda, VW, Seat a Audi. Ostatní značky podle dohody. Provádím servisní prohlídky podle servisních protokolů koncernu VW. Připravím vozidlo na STK a emise, autodiagnostiku provádím na počkání.

8JAZNAK auto s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vinec 26, Mladá Boleslav Bezdlužná

Provádíme opravy osobních, užitkových i nákladních vozidel, včetně odtahové služby do 8tun. Dále provozujeme správu a údržbu silnic v zimní i letní sezóně. Sečení příkopů, zimní posyp vozovek včetně sněžných pluhů vozidly Mercedes UNIMOG, Multicar a čtyřkolek.

9PNEU CARE - Marek Řehák

4.8
★★★★★
★★★★★
(178)
Štěrboholská 1560/41, Praha 10
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme pneuservis, autoservis. Prodej a výměna pneumatik. Zajišťujeme plnění klimatizací, výměnu oleje, brzdových destiček, geometrii. Provádíme přípravu na STK. Měření, kontrola geometrie kol na počkání. Prodej pneumatik. Uskladnění pneumatik.

10Peter Ondo

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 1444, Mladá Boleslav Bezdlužná

Provozujeme autoservis a pneuservis v Mladé Boleslavi. Kompletní zajištění automobilových služeb.


Firmy v dalších lokalitách


STK na počkání v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky svému vynikajícímu vybavení a zkušeným technikům dokáže STK na počkání v oblasti Střední a Severní Čechy zvládnout jakékoli náročné úkoly.

V rámci technické kontroly se zaměřuje na kontrolu emisí, brzdového systému, světel, pneumatik a dalších důležitých prvků vozidla. Pokud během kontroly zjistí nějaké problémy, nabízí rychlé a efektivní řešení, aby se vozidlo mohlo co nejdříve vrátit na silnici. Kromě toho nabízí také pravidelnou údržbu vozidel, aby se minimalizovaly rizika poruch a zvýšila se jejich životnost.

STK na počkání v oblasti Střední a Severní Čechy je ideální volbou pro všechny majitele vozidel, kteří chtějí mít jistotu, že jejich vozidlo je v bezpečném a spolehlivém stavu. Díky svému vynikajícímu servisu a profesionálnímu přístupu si získal mnoho spokojených zákazníků a stal se jedním z nejlepších servisů v oblasti. Pokud hledáte kvalitní a spolehlivou technickou kontrolu, neváhejte kontaktovat STK na počkání v oblasti Střední a Severní Čechy.