Těžba kameniva – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 23 nalezených Filtry

1Písek - Beton, a.s.

Zabýváme se těžbou a prodejem štěrkopísku či písku z vody. Drobné těžené kamenivo různých frakcí.

2LUKA&VÍŠA - Prodej a rozvoz kvalitního písku

Chotouň 26, Chrášťany
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost LUKA&VÍŠA nabízí kompletní služby v oboru dodávky, těžby a prodeje písku. Naší prioritou je spokojený zákazník. Jsme na trhu již od roku 1992. Skladba nabízeného sortimentu byla postupně rozšiřována a v současné době představuje ucelenou nabídku štěrkopísků vhodných do maltových…

3REMOT-MZ s.r.o.

Společnost REMOT-MZ zajišťuje dodávky a subdodávky širokého spektra zařízení a služeb včetně návrhu technologií a projektů. Specializujeme se hlavně na těžbu štěrkopísků, úpravu štěrkopísků, úpravu kameniva, výrobu mikroprášků, drapáky a úpravy vody.

4DESTRO, spol. s r.o.1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Huťská 229, Kladno Bezdlužná

Provádíme recyklaci, zpracování strusky a stavebních odpadů. Nabízíme výrobu, prodej štěrku, drti, štěrkodrti, drceného kameniva, antuky, recyklátů. Odvoz stavebních odpadů a suti. Provozujeme nákladní autodopravu, zemní a bourací práce, demolice. Dodávky drceného kameniva pocházejícího z…

5KAMENOLOMY ČR, s.r.o.38 poboček

Drcené kamenivo, jeho těžba, výroba a prodeja, kameniva pro kolejová lože, nebo regulace vodních toků.

6PÍSKY - J. Elsnic spol. s r.o.3 pobočky

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
K.H.Borovského 329, Postoloprty Bezdlužná

PÍSKY – J. Elsnic, spol. s r.o. - zpracováváme písky na moderní technologii a výrobky, které zde expedujeme jsou certifikovány dle ČSN EN 12620+A1, 13043, 13139 a 13242+A1.

7LIGRANIT a.s.

4.8
★★★★★
★★★★★
(10)
Kunratická 1100, Liberec VI-Rochlice
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Těžíme a zpracováváme přírodní kámen. Žulu a mramor dovážíme v širokém barevném spektru. Žulu opracováváme na stavební kámen, pro regulaci vodních toků, na dlažební kostky, obrubníky, dlažby, obklady a další.

8PROSKAM s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Proseč 1, Záhoří
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Těžba a prodej kamene a drti. Nabízíme netříděný lomový kámen, štěrkodrť či drcený kámen. Kámen z Proseče je vyhledáván pro svoji vynikající pevnost a kvalitu.

9Severočeské pískovny a štěrkovny s.r.o.

Roztyly 3, Chbany Bezdlužná

Nabízíme normové betonářské kamenivo, písek, štěrky a kámen. Vykupujeme demoliční inertní stavební materiály.

10KOBRA Údlice, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Přečaply 100, Údlice
Otevřeno do 15:00
Bezdlužná

Specializujeme se na výrobu a prodej kompostů a substrátů. Provádíme také recyklace a ukládání výkopových a stavebních odpadů ve vlastní pískovně. Svoz odpadu zajistíme prostřednictvím kontejnerové dopravy, pronajmeme mechanizaci na zpracování a odvoz odpadu.


Firmy v dalších lokalitách


Těžba kameniva v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Těžba kameniva najdete 23 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 21 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 7 firem v regionu Střední a Severní Čechy.