Topné, výhřevné kameny – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1Komíny Vorel

Horoušánky 171 , Horoušánky
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Zabýváme se výrobou komínů, stavbou krbů a krbových komínů, prodejem krbových kamen.

2PragoNord Praha.cz s.r.o.1 pobočka

Společnost PragoNordPraha.cz nabízí Norský systém chytrého vytápění. Elektrické přímotopné panely NOBO s přesnou regulací spotřeby, krbová kamna a krbové vložky Jotul, akumulační přímotopy Dimplex a nerezové boilery a zásobníky OSO. Servis a montáž krbových kamen a prodej čističů komínů…

3SITRABO, spol. s r.o. - Historická stará kamna a krby1 pobočka

Zdibská 214, Praha 8
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná

Restaurování historických kamen včetně dílčích oprav kamen. Prodej renovovaných kamen v naší vzorkové prodejně v Karmelitské ulici 21 v Praze 1. Možnost výběru kamen v původním stavu z naší dílny, následné restaurování a prodej, prodej jednotlivých dílů historických kamen. Zakázkovou individuální…

4TUMA INVEST s.r.o.

Zabýváme se prodejem krbů, kamen a pecí, sporáků či grilů. Dále nabídka výroby a prodeje komínových systémů. Velkoobchodní, maloobchodní a specializovaný prodej s topnou technikou.

5Daniel Filípek - AQUA LIFE DESIGN

Společnost AQUA LIFE DESIGN zajišťuje kompletní vybavení koupelen a dalších interiérů z oblasti italského designu.

6ARDO KERAMIKA, spol. s r.o.

Hlavní náplní firmy jsou návrhy krbů, kamen, topných systémů a výroba krbů. My z Krbového studia Praha chceme vytvořit Váš krb snů, který k sobě přitahuje pohledy a se kterým se budete cítit příjemně.

7ASSO, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Biskupská 1141/8, Praha 1 - Nové Město
Otevřeno od 9:30
Bezdlužná

Netradiční koupelnové studio s širokou nabídkou obkladů a dlažeb ve špičkovém designu a kvalitě. Nabízíme také doplňkový sortiment.

8Noha Jiří - KRBY NOHA

Husova 628, Příbram
Otevřeno od 17:00
Bezdlužná

Stavby krbů na klíč podle potřeb a přání zákazníka. Realizujeme teplovzdušné krby, včetně teplovzdušných rozvodů, teplovodní krby s možností zapojení do topného systému, prodej a instalace krbových kamen, vizualizace v 3D provedení, stavba a montáž komínů. Dále nabízím veškerý kamnářský sortiment.

9Drtina Jan

Sužby v oblasti topenářství. Nabízíme servis solárních kolektorů, automatických kotlů na uhlí a pelety, krbových kamen či regulace topných systémů.

10Vajner Zdeněk - voda, plyn, topení

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mezouň 11, Mezouň Bezdlužná

Poskytujeme služby v oblasti voda, plyn, topení.


Firmy v dalších lokalitách


Topné, výhřevné kameny v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Topné, výhřevné kameny najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.