Tvrdé dřevo na topení – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1PILA ČERMÁK s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(16)
Jabkenice 161, Jabkenice Bezdlužná

Zabýváme se zpracováním a prodejem palivového dřeva a štípaného dřeva. Dřevo na topení patří mezi hlavní služby firmy pro naše zákazníky převážně v oblasti Mladé Boleslavi. Poskytujeme i dopravu.

2F.KOTEK s.r.o.

Prodáváme palivové dříví. Výroba a rozvoz štípaného palivového dřeva. Tvrdé i měkké dřevo vyrábíme v délkách 25, 33, 40 a 50 cm. Dodáváme dřevo i v 10kg pytlích. Vyrábíme papírové sáčky.

3BINOM CZ, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Nádražní 2004/2, Mělník Bezdlužná

Truhlářská zakázková výroba. Zahradní nábytek, ploty, altány, pergoly, postele z tvrdého a měkkého dřeva, budky aj. Prodej dřevených briket, pelet a palivového dřeva, latí, hranolů. prken a fošen, OSB desek, plotovek.

4Ficnar Roman - Palivové dřevo

Vyrábíme a prodáváme kvalitní palivové dřevo – Nabízíme krbové dříví a dřevo do kotlů – buk, dub a další druhy dřeva. Dřevo je vyskládané v paletách nebo sypané v žocích. Doprava zajištěna.


Firmy v dalších lokalitách


Tvrdé dřevo na topení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Tvrdé dřevo na topení najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.