Veterinární ambulance – Střední a Severní Čechy

Veterinární ambulance je specializované pracoviště, které poskytuje veterinární péči pro domácí zvířata. v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik veterinárních ambulancí, které se snaží poskytnout nejlepší péči pro své pacienty.

1–10 firem z 74 nalezených Filtry

1Veterinární ordinace MVDr. Lucie Záhumenská1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(385)
Žatecká 211/2438, Most
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární ordinace Most poskytuje odbornou veterinární péči psům, kočkám a dalším drobným zvířatům. Provádíme preventivní úkony, základní vyšetření, ošetření a chirurgické zákroky. Prodáváme veterinární krmiva, diety a antiparazitika. Navštivte veterinu Most. Pro svého mazlíčka získáte…

2DIAGNOSTIKA, s.r.o.4 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Novosedlické…, Ústí nad Labem –… Ověřená

Jsme moderní klinická laboratoř se zaměřením na imunochemii, biochemii a hematologii. Specializujeme se na laboratorní diagnostiku v oblastech humánního lékařství i veterinárního lékařství. Provádíme PCR testy a odběry krve na stanovení protilátek proti covid 19.

3MVDr. Veronika Dočkalová - veterinární ambulance

4.9
★★★★★
★★★★★
(420)
Jasmínová 2145, Nymburk
Otevřeno od 10:00
Bezdlužná Ověřená

Služby veterinární ordinace v Nymburce. Poskytujeme komplexní veterinární ošetření. Na základě telefonické domluvy možnost ošetření u Vás doma. V blízkosti ordinace můžete zakoupit také krmiva a chovatelské potřeby a zároveň navštívit salón pro úpravu Vašich mazlíčků.

4MM-VET s.r.o. – MVDr. Jan Mára1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(182)
Branická 1242/32, Praha 4 – Braník Bezdlužná Ověřená

Na veterinární klinice MM-VET poskytujeme odbornou veterinární péči psům, kočkám, fretkám, králíkům, hlodavcům a ptákům. Nabízíme komplexní veterinární služby včetně očkování, čipování, kastrací, chirurgických zákroků a dalších služeb. Navštivte naši veterinární ordinaci na Praze 4.

5Středisko veterinární péče s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(211)
Chvalkovická 722/16, Praha 9 – Horní… Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme preventivní, terapeutickou a akutní péči malým a drobným zvířatům. Provádíme vakcinace, čipování, vystavování europasu, odběry vzorků, RTG diagnostiku, ultrasonografické vyšetření, chirurgické zákroky a další. Navštivte veterinu Horní Počernice.

6Král Josef, MVDr. - Veterinární klinika u Kašpara

4.7
★★★★★
★★★★★
(573)
Roháčova 836, Kolín
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Veterinární klinika U Kašpara poskytuje odbornou veterinární péči psům, kočkám, drobným savcům a exotickým zvířatům ze zájmových chovů. Poskytujeme komplexní veterinární služby včetně prodeje veterinárních krmiv a antiparazitik. Navštivte naši veterinu v Kolíně!

7Veterinární ordinace - Pán Martin, MVDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 95, Sedlčany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinace. Odbornou veterinární péči poskytujeme nejen domácím zvířatům, ale i hospodářským zvířatům, koním, exotickým zvířatům a zoo zvířatům. Spolupracujeme s významnými veterinárními klinikami. Navštivte naši veterinu v Sedlčanech a Táboře.

8Veterina Rakovník s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dukel. hrdinů 740, Rakovník Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme služby veterinární ambulance. Očkování, antiparazitární opatření, poradenství ve výživě, provádíme čipování a vystavení cestovního pasu. Základní i rozšířené vyšetření a ošetření poskytneme všem typům pacientů. Komplikované případy předáváme specialistům (ortopedie, kardiologie, aj.).…

9Semi-vet spol. s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(81)
Brodská 106 , Semily-Podmoklice
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme služby veterinární kliniky. Jsme zařízení specializované na poskytování preventivní a léčebné péče pro psy, kočky, drobné savce a plazy. Zajišťujeme též veterinární preventivní a léčebnou činnost hospodářských zvířat. Naše veterinární ordinace nabízí poradenskou činnost a konzultace…

10MVDr. Jiří Šlemenda - veterinář

Palackého 724, Mnichovo Hradiště
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Zajišťujeme veterinární péči, ošetřování malých i drobných zvířat. Mimo ordinační dobu nás můžete kontaktovat telefonicky.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární ambulance v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Co všechno veterinární ambulance nabízí?

1. Preventivní péče - veterinární ambulance nabízí pravidelné prohlídky a očkování pro domácí zvířata. Tyto prohlídky jsou důležité pro zachování zdraví zvířat a prevenci nemocí.

2. Diagnostika - veterinární ambulance disponuje moderními diagnostickými přístroji, které umožňují rychlou a přesnou diagnostiku nemocí u zvířat.

3. Léčba - veterinární ambulance poskytuje komplexní léčbu pro zvířata, včetně chirurgických zákroků a hospitalizace.

4. Poradna - veterinární ambulance nabízí poradenskou službu pro majitele zvířat, kteří potřebují poradit s výběrem vhodného krmiva, péčí o zuby a srst a dalšími otázkami týkajícími se zdraví zvířat.

5. Zdravotní certifikáty - veterinární ambulance vydává zdravotní certifikáty pro zvířata, která mají být převezena do zahraničí.

Jaké jsou výhody návštěvy veterinární ambulance?

1. Profesionální péče - veterinární ambulance zaměstnává odborníky s vysokou kvalifikací, kteří mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

2. Moderní vybavení - veterinární ambulance disponuje moderními diagnostickými přístroji a lékařským vybavením, které umožňuje rychlou a přesnou diagnostiku a léčbu.

3. Pohodlná lokalita - v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik veterinárních ambulancí, které jsou snadno dostupné pro majitele zvířat.

4. Individuální přístup - veterinární ambulance se snaží poskytnout individuální přístup ke každému pacientovi a jeho majiteli.

5. Dlouhodobá spolupráce - návštěva veterinární ambulance může vést k dlouhodobé spolupráci, která zajišťuje pravidelnou péči o zvířata a prevenci nemocí.

Veterinární ambulance je důležitým místem pro majitele zvířat, kteří chtějí zajistit nejlepší péči pro své miláčky. v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik veterinárních ambulancí, které nabízejí široké spektrum služeb pro domácí zvířata.