Veterinární lékař – Střední a Severní Čechy

Veterinární lékař je odborník na zdraví a péči o zvířata. Jeho hlavním úkolem je diagnostikovat a léčit nemoci a poranění zvířat, a to jak domácích, tak i divokých.

1–10 firem z 201 nalezených Filtry

1Veterinární nemocnice VetPro

4.3
★★★★★
★★★★★
(621)
Klučovská 1280, Český Brod – Liblice Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici VetPro poskytujeme veterinární preventivní, diagnostickou a léčebnou péči. Specializujeme se na veterinární chirurgii, internu, stomatologii, dermatologii a další veterinární obory. Zajišťujeme nonstop veterinární pohotovost. Navštivte naši veterinu v Českém Brodě.

2VETERINÁRNÍ KLINIKA ERIKA - MVDr. Pavel HRON

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
náměstí Dr. Václava…, Praha 8 – Libeň
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná Ověřená

Na naší veterinární klinice poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Specializujeme se na chirurgii, ortopedii a oftalmologii. Zajišťujeme veterinární nonstop pohotovost včetně hospitalizace. Navštivte naši veterinu na Praze 8.

3Vlašimská lékárna a.s.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Lidická 930, Vlašim Bezdlužná Ověřená

Provozujeme 5 lékáren v okrese Benešov. V našich lékárnách zakoupíte vše pro zdraví celé vaší rodiny. V našem sortimentu naleznete léky, potravinové doplňky, homeopatika, kosmetiku, dětskou výživu, zdravotnické potřeby, ortopedickou obuv, veterinární přípravky a mnoho dalšího.

4DIAGNOSTIKA, s.r.o.4 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Novosedlické…, Ústí nad Labem –… Ověřená

Jsme moderní klinická laboratoř se zaměřením na imunochemii, biochemii a hematologii. Specializujeme se na laboratorní diagnostiku v oblastech humánního lékařství i veterinárního lékařství. Provádíme PCR testy a odběry krve na stanovení protilátek proti covid 19.

5Veterinární ordinace - Pán Martin, MVDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 95, Sedlčany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinace. Odbornou veterinární péči poskytujeme nejen domácím zvířatům, ale i hospodářským zvířatům, koním, exotickým zvířatům a zoo zvířatům. Spolupracujeme s významnými veterinárními klinikami. Navštivte naši veterinu v Sedlčanech a Táboře.

6Lékárna U Sv. Pankráce1 pobočka

4.8
★★★★★
★★★★★
(13)
Na Pankráci 976/99, Praha 4
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme privátní lékarnu. Prodej farmaceutických přípravků a léčiv.

7Benu - Lékárna OC Server

3.8
★★★★★
★★★★★
(22)
OC Sever, Ústí nad Labem
Otevřeno do 19:00
Bezdlužná Ověřená

Jsme nová moderní lékárna rozkládající se na ploše více než 220m2 v přízemí obchodního centra Sever v samém centru Ústí nad Labem. V provozu od roku 2004, zcela přestavěna od roku 2011, kdy jsme se současně stali franchisovým partnerem sítě lékáren BENU zahrnujícím přes 120 poboček v České…

8Stáně František, PharmDr. - LÉKÁRNA U AESKULAPA

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
8.května 152, Lovosice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

LÉKÁRNA U AESKULAPA se specializuje na prodej farmaceutických a veterinárních přípravků, léků, bylin, potravinových doplňků, homeopatik či zdravotních potřeb aj.

9MVDr. Petr Coufal - Veterinární klinika Poděbrady

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopova 438/23 , Poděbrady III
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná Ověřená

Od roku 1992 působí jako veterinární ošetřovna se dvěmi veterinárními lékaři. V roce 2007 se rozrůstá o další lékařku a buduje si statut kliniky s pohotovostní péčí. Snahou je poskytovat co nejvyšší odbornou úroveň veterinární péče o svěřené pacienty a co možná nejlepší přístup k našim klientům. V…

10Lékárna U České koruny1 pobočka

Čsl. armády 414/53, Nové Strašecí
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme široký sortiment léčiv a léků, doplňků stravy, vitamínů a vitamínových doplňků, veterinárních přípravků, čajů, zdravotnických potřeb a pomůcek, kosmetiku a léčebnou kosmetiku, homeopatika. Rádi vám poradíme s vhodným lékem nebo přípravkem pro Vás.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární lékař v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Veterinární lékaři jsou vzděláni v oblasti anatomie, fyziologie, farmakologie a chirurgie zvířat.

Ve městě Střední a Severní Čechy je několik veterinárních klinik, kde mohou majitelé zvířat získat odbornou pomoc. Tyto kliniky jsou vybaveny moderními diagnostickými a léčebnými zařízeními, které umožňují rychlou a přesnou diagnózu a léčbu.

Veterinární lékaři mají široké spektrum pracovních možností. Mnozí pracují v soukromých klinikách, kde se specializují na určité druhy zvířat, jako jsou psi, kočky, koně nebo exotická zvířata. Další pracují v zoologických zahradách, kde se starají o zdraví a pohodu zvířat.

Mezi hlavní úkoly veterinárního lékaře patří:

- Diagnostika a léčba nemocí a poranění zvířat
- Prevence nemocí a očkování zvířat
- Chirurgické zákroky
- Poradenská činnost pro majitele zvířat
- Kontrola zdravotního stavu zvířat v zoologických zahradách a jiných institucích

Veterinární lékaři musí být schopni pracovat s různými druhy zvířat a být schopni rozpoznat a léčit různé nemoci. Musí být také schopni komunikovat s majiteli zvířat a vysvětlit jim diagnózu a léčbu.

v oblasti Střední a Severní Čechy jsou veterinární lékaři velmi důležití pro zdraví a pohodu domácích zvířat. Majitelé zvířat mohou využít služeb veterinárních klinik, kde mohou získat odbornou pomoc a péči pro svá zvířata. Veterinární lékaři v oblasti Střední a Severní Čechy jsou vybaveni moderními diagnostickými a léčebnými zařízeními, které umožňují rychlou a přesnou diagnózu a léčbu.