Veterinární ortopedie – Střední a Severní Čechy

Veterinární ortopedie je specializovaný obor veterinární medicíny, který se zabývá diagnostikou, léčbou a prevencí onemocnění a poranění kostí, kloubů a svalů u zvířat. Tento obor se v posledních letech rychle rozvíjí a stává se stále důležitějším pro zajištění zdraví a pohodlí domácích zvířat.

1–10 firem z 53 nalezených Filtry

1H-vet.spol.s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(614)
Lochotínská 699, Praha 10-Horní… Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární kliniku pro malá zvířata. Léčíme nejen nemoci psů a koček, ale i nemoci králíků a malých savců. Naší specializací je interní medicína, chirurgie, ortopedie a kardiologie. V rámci kardiologie provádíme echokardiografii. Navštivte naši veterinu, o vašeho mazlíčka se…

2Veterinární nemocnice VetPro

4.3
★★★★★
★★★★★
(621)
Klučovská 1280, Český Brod – Liblice Bezdlužná Ověřená

Ve veterinární nemocnici VetPro poskytujeme veterinární preventivní, diagnostickou a léčebnou péči. Specializujeme se na internu, chirurgii, stomatologii, dermatologii a další veterinární obory. Zajišťujeme nonstop veterinární pohotovost. Navštivte naši veterinu v Českém Brodě.

3VETERINÁRNÍ KLINIKA ERIKA - MVDr. Pavel HRON

4.1
★★★★★
★★★★★
(10)
náměstí Dr. Václava…, Praha 8 – Libeň
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Na naší veterinární klinice poskytujeme komplexní veterinární péči malým zvířatům. Specializujeme se na chirurgii, ortopedii a oftalmologii. Zajišťujeme veterinární nonstop pohotovost včetně hospitalizace. Navštivte naši veterinu na Praze 8.

4Vlašimská lékárna a.s.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Lidická 930, Vlašim Bezdlužná Ověřená

Provozujeme 5 lékáren v okrese Benešov. V našich lékárnách zakoupíte vše pro zdraví celé vaší rodiny. V našem sortimentu naleznete léky, potravinové doplňky, homeopatika, kosmetiku, dětskou výživu, zdravotnické potřeby, ortopedickou obuv, veterinární přípravky a mnoho dalšího.

5Veterinární ordinace - Pán Martin, MVDr.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Nádražní 95, Sedlčany Bezdlužná Ověřená

Provozujeme veterinární ordinace. Odbornou veterinární péči poskytujeme nejen domácím zvířatům, ale i hospodářským zvířatům, koním, exotickým zvířatům a zoo zvířatům. Spolupracujeme s významnými veterinárními klinikami. Navštivte naši veterinu v Sedlčanech a Táboře.

6Veterina Rakovník s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Dukel. hrdinů 740, Rakovník Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme služby veterinární ambulance. Očkování, antiparazitární opatření, poradenství ve výživě, provádíme čipování a vystavení cestovního pasu. Základní i rozšířené vyšetření a ošetření poskytneme všem typům pacientů. Komplikované případy předáváme specialistům (ortopedie, kardiologie, aj.).…

7MVDr. Matzkeová Marcela

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Čelakovského 965/7, Litoměřice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme komplexní veterinární služby. Provádíme vyšetření sonografické, ortopedické, stomatologické, RTG - dysplazie kyčelních kloubů. Nabízíme čipování a čištění zubního kamene ultrazvukem.Stomatologie, ortopedie, aplikace mikročipu a vyšetření krve.

8MVDr. Pavlína Pánková Váňová - VETERINÁRNÍ KLINIKA

4.8
★★★★★
★★★★★
(102)
Zahradní 1363, Čáslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme služby pro psy, kočky a drobná zvířata v oblasti prevence (preventivní prohlídky, vakcinace, protiparazitární program, stříhání drápků, čipování, vydávání mezinárodních pasů, tetování štěňat, digitální RTG snímkování, poradenství chovu vč. výživy). Zabýváme se diagnostikou v oborech…

9MVDr. Košař Petr- veterinární ordinace

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Osiková 226/3, Říčany Bezdlužná

Poskytujeme komplexní veterinární služby počínaje vakcinací s každoročním zasláním pozvánky na pravidlné přeočkování. Dále provádíme běžná ošetření nemocných zvířat, chirurgické operace mimo operací ortopedických. Endoskopická vyšetření rigidním endoskopem, ošetření zubů ultrazvukem, ošetření kůže…

10Veterinární ambulance Velké Popovice - MVDr. Pavel Truhlář

4.8
★★★★★
★★★★★
(95)
Velké Popovice 97, Velké Popovice Bezdlužná

Veterinární ordinace specializující se na ortopedické operace a chirurgické zákroky.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární ortopedie v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Veterinární ortopedie se zaměřuje na léčbu různých typů poranění a onemocnění, jako jsou zlomeniny, výrony, artritida, dysplazie kyčelního kloubu, osteochondróza a mnoho dalších. Léčba může zahrnovat chirurgické zákroky, jako je například implantace umělých kloubů, fixace zlomenin nebo artroskopie, ale také konzervativní metody, jako jsou fyzioterapie, léky a speciální diety.

v oblasti Střední a Severní Čechy se nachází několik veterinárních klinik, které se specializují na ortopedii. Tyto kliniky poskytují komplexní diagnostiku a léčbu ortopedických problémů u domácích zvířat, včetně psů, koček, koní a dalších zvířat. Kromě toho nabízejí také poradenství a prevenci, aby se minimalizovalo riziko vzniku ortopedických problémů.

Mezi nejčastější ortopedické problémy u zvířat patří:

- Dysplazie kyčelního kloubu
- Zlomeniny kostí
- Artritida
- Výrony kloubů
- Osteochondróza
- Luxace kloubů

Veterinární ortopedie je velmi důležitý obor, který pomáhá zlepšovat kvalitu života domácích zvířat. Díky moderním diagnostickým a léčebným metodám jsou veterinární kliniky schopny poskytnout kvalitní péči a pomoci zvířatům se vrátit zpět do plného zdraví a pohyblivosti.