Veterinární preventivní péče – Střední a Severní Čechy

Veterinární preventivní péče je důležitou součástí zdraví a pohody zvířat. Tato péče zahrnuje pravidelné návštěvy veterináře, očkování, odčervení, kontrolu zubů a kůže, a další preventivní opatření.

1–10 firem z 62 nalezených Filtry

1Středisko veterinární péče s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(211)
Chvalkovická 722/16, Praha 9 – Horní… Bezdlužná Ověřená

V naší veterinární ordinaci poskytujeme preventivní, terapeutickou a akutní péči malým a drobným zvířatům. Provádíme vakcinace, čipování, vystavování europasu, odběry vzorků, RTG diagnostiku, ultrasonografické vyšetření, chirurgické zákroky a další. Navštivte veterinu Horní Počernice.

2Semi-vet spol. s.r.o.1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(81)
Brodská 106 , Semily-Podmoklice
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná Ověřená

Provozujeme služby veterinární kliniky. Jsme zařízení specializované na poskytování preventivní a léčebné péče pro psy, kočky, drobné savce a plazy. Zajišťujeme též veterinární preventivní a léčebnou činnost hospodářských zvířat. Naše veterinární ordinace nabízí poradenskou činnost a konzultace…

3Veterina Poděbrady - MVDr. MICHAELA JANOŠOVSKÁ, MVDr. JAN HORÁK1 pobočka

4.9
★★★★★
★★★★★
(38)
K Babínu 299, Poděbrady-Velké…
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná Ověřená

Provoz veterinární ordinace pro malá zvířata, ptáky. Nabízíme chirurgické zákroky, operace zlomeniny kostí, digitální rentgen, diagnostický ultrazvuk, inhalační narkóza, monitor životních funkcí, biochemický analyzátor, poradenskou činnost a výjezdy ke klientům.

4MVDr. Petr Coufal - Veterinární klinika Poděbrady

4.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Prokopova 438/23 , Poděbrady III
Otevřeno do 20:00
Bezdlužná Ověřená

Od roku 1992 působí jako veterinární ošetřovna se dvěmi veterinárními lékaři. V roce 2007 se rozrůstá o další lékařku a buduje si statut kliniky s pohotovostní péčí. Snahou je poskytovat co nejvyšší odbornou úroveň veterinární péče o svěřené pacienty a co možná nejlepší přístup k našim klientům. V…

5MVDr. Zbyněk Škrdlant

Zachova 444/7, Kutná Hora
Otevřeno od 17:00
Bezdlužná

Nabízíme veškerou odbornou veterinární činnost. Provádíme čipování zvířat. V naléhavých případech také poskytujeme nonstop ambulanci.

6MVDr. Luděk Nový - Veterinární klinika Petpet

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Vranině 493, Žleby
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

Provoz veterinární kliniky pro zvířata v zájmových chovech i pro hospodářská zvířata. Zajišťujeme vakcinaci psů, koček, králíků, koní i dalších zvířat. Nabízíme antiparazitární program, čipování a vystavení mezinárodního pasu zvířete, tetování štěňat a preventivní vyšetření či ošetření.

7Buchtík Jan - Veterinář Dolní Bousov

4.8
★★★★★
★★★★★
(52)
Na Školništi 522, Dolní Bousov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Ordinace veterinárního lékaře. Prodej veterinárních léků a krmiva. Sestavení speciálních jídelníčku pro dietu domácích mazlíčků.

8VETERINÁRNÍ KLINIKA - VetPark, MVDr. Dominik Vlach3 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 76/23, Brandýs nad Labem Bezdlužná

Na klinice poskytneme kvalitní služby v oblasti preventivní a léčebné péče o malá zvířata (tj. především psi, kočky a další doma chovaná zvířata včetně exotických). Poskytujeme kompletní diagnostický a terapeutický servis včetně náročných specializovaných zákroků.

9MVDr. DALÍKOVÁ MARTINA - VETERINÁRNÍ ORDINACE

4.8
★★★★★
★★★★★
(167)
Slunečná 688, Hovorčovice Bezdlužná

Veterinární léčebná a preventivní péče pro psy, kočky a drobná domácí zvířata. Nabízíme: - běžná léčebná a preventivní péče - vakcinace - čipování, vydávání pasů pro zvířata - chirurgie měkkých tkání - odstranění zubního kamene ultrazvukem - rentgenové vyšetření - ultrazvukové vyšetření dutiny…

10Kheiron, s.r.o. - Veterina Úvaly4 pobočky

4.6
★★★★★
★★★★★
(214)
Maroldova 1340, Úvaly

Všeobecná léčebná a preventivní veterinární péče u psů, koček, hlodavců a dalších společenských zvířat. Nabízíme vysoce kvalifikovanou péči s odpovídajícím přístrojovým vybavením založenou na osvědčených léčebných postupech.


Firmy v dalších lokalitách


Veterinární preventivní péče v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

V oblasti Střední a Severní Čechy je k dispozici několik veterinárních klinik, které nabízejí širokou škálu preventivní péče pro domácí zvířata. Tyto kliniky jsou vybaveny moderními diagnostickými a léčebnými zařízeními a zaměstnávají kvalifikované veterináře a techniky.

Preventivní péče zahrnuje následující opatření:

1. Pravidelné návštěvy veterináře - Veterináři v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí pravidelné preventivní prohlídky, během kterých se kontroluje zdravotní stav zvířete a provádí se nezbytné očkování a odčervení.

2. Očkování - Očkování je důležité pro prevenci infekčních onemocnění, která mohou být pro zvířata velmi nebezpečná. Veterináři v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí očkování proti psincové nemoci, vzteklině, leptospiróze a dalším onemocněním.

3. Odčervení - Odčervení je důležité pro prevenci parazitárních onemocnění, které mohou způsobit vážné zdravotní problémy u zvířat. Veterináři v oblasti Střední a Severní Čechy nabízejí různé typy odčervení, včetně tablet, pastí a injekcí.

4. Kontrola zubů a kůže - Kontrola zubů a kůže je důležitá pro prevenci zubního kazu, zánětu dásní a kožních onemocnění. Veterináři v oblasti Střední a Severní Čechy provádějí pravidelné kontroly zubů a kůže a nabízejí léčbu při potřebě.

5. Další preventivní opatření - Kromě výše uvedených opatření nabízejí veterináři v oblasti Střední a Severní Čechy další preventivní opatření, jako je například čipování, sterilizace a kastrace.

Celkově lze říci, že veterinární preventivní péče je klíčová pro zdraví a pohodu domácích zvířat. v oblasti Střední a Severní Čechy jsou k dispozici kvalitní veterinární kliniky, které nabízejí širokou škálu preventivní péče a zajišťují tak zdraví a pohodu zvířat.