Všeobecné, odborné vzdělání občanů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií

EKO Gymnázium Poděbrady je jedinou nestátní střední školou v regionu, která nabízí úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou. Umožňujeme studium i handicapovaným žákům. V rámci volitelných předmětů 3. a 4. ročníku se mohou studenti zaměřit na oblast cestovního ruchu a absolvovat…

2Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5, příspěvková organizace

Provozujeme základní školu pro 592 žáků se školní družinou, jídelnou a školním klubem, s pěti speciálními třídami prvního stupně.

3Česká křesťanská akademie, z. s. - ČKA, křesťanská škola Praha32 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vyšehradská 320/49, Praha 2-Nové Město Bezdlužná

ČKA - Česká křesťanská akademie v křesťanském duchu pomáhá rozvoji svobodné české společnosti na poli kultury, politiky a ekonomie. Je to nezávislé sdružení občanů, které je otevřeno křesťanům všech církví a lidem, kteří cítí odpovědnost za uplatňování křesťanských kulturních a morálních hodnot ve…

4Vzdělávací institut ETS

Vzdělávací institut ETS, se sídlem Stoliňská 2417/41a, 193 00, Praha-Horní Počernice, v okrese Praha 9 a v kraji Praha - město, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. U 735, Městský soud v Praze. Právní forma Ústav. Založení v roce 2018. Předmětem podnikání je: a) školní i mimoškolní výchova a…

5ARCHA 13 o.p.s.

ARCHA 13 o.p.s., se sídlem Rumjancevova 637/3a, 460 01, Liberec I-Staré Město, v okrese Liberec a v kraji Liberecký kraj, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. O 481, Krajský soud v Ústí nad Labem. Právní forma Obecně prospěšná společnost. Založení v roce 2013. Pracuje u nás 1 - 5 zaměstnanců. …

6BECARIO - občanské sdružení pro rozvoj vzdělanosti

Sdružení pro podporu vzdělanosti v ČR. Nabízíme zprostředkování stipendijních programů pro studenty a zaměstnavatele.

7Občanské sdružení Surya

Realizace solární školy pro umožnění vzdělání dětem v severní části indického Himaláje, která zajišťuje základní vzdělávání či celoroční výuku ve vesnici Kargya.

8Quip, z. ú.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Karlínské náměstí…, Praha 8 - Karlín

Naše občanské sdružení bylo založeno v roce 2003 za účelem podpory rozvoje kvality v sociálních službách a šíření vzdělanosti v této oblasti, posilování vědomí a práv uživatelů sociálních služeb zejména lidí s potížemi v učení a komplexními potřebami. Působíme na území celé České republiky.

9Občanské sdružení na podporu přírodní medicíny, o.s.

Provozujeme školu zaměřující se na přírodní medicínu a zajištění vzdělání v oborech akupunktury, baňkování, reflexní terapie, astrologie, moxování, astrologie, iridolgie. V prvním až čtvrtém ročníku nabízíme kurzy čínské masáže tuina, kinezio tapingu a iridologie.

10Centrum podpory podnikání Praha, o.p.s.

Provozujeme občanské sdružení s cílem podporovat růst odborné vzdělanosti a rozšiřovat nabídku vzdělávání. Provádíme analýzy trhu práce včetně poptávky po nejžádanějších řemeslech v daném kraji.


Firmy v dalších lokalitách


Všeobecné, odborné vzdělání občanů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Všeobecné, odborné vzdělání občanů najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.