Všeobecné, odborné vzdělání občanů – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1EKO Gymnázium a Střední odborná škola Multimediálních studií

EKO Gymnázium Poděbrady je jedinou nestátní střední školou v regionu, která nabízí úplné středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou. Umožňujeme studium i handicapovaným žákům. V rámci volitelných předmětů 3. a 4. ročníku se mohou studenti zaměřit na oblast cestovního ruchu a absolvovat…

2Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5, příspěvková organizace

Provozujeme základní školu pro 592 žáků se školní družinou, jídelnou a školním klubem, s pěti speciálními třídami prvního stupně.

3Česká křesťanská akademie, z. s. - ČKA, křesťanská škola Praha32 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Vyšehradská 320/49, Praha 2-Nové Město Bezdlužná

ČKA - Česká křesťanská akademie v křesťanském duchu pomáhá rozvoji svobodné české společnosti na poli kultury, politiky a ekonomie. Je to nezávislé sdružení občanů, které je otevřeno křesťanům všech církví a lidem, kteří cítí odpovědnost za uplatňování křesťanských kulturních a morálních hodnot ve…

4BECARIO - občanské sdružení pro rozvoj vzdělanosti

Sdružení pro podporu vzdělanosti v ČR. Nabízíme zprostředkování stipendijních programů pro studenty a zaměstnavatele.

5Občanské sdružení Surya

Realizace solární školy pro umožnění vzdělání dětem v severní části indického Himaláje, která zajišťuje základní vzdělávání či celoroční výuku ve vesnici Kargya.

6Quip, z. ú.

5.0
★★★★★
★★★★★
(7)
Karlínské náměstí…, Praha 8 - Karlín

Naše občanské sdružení bylo založeno v roce 2003 za účelem podpory rozvoje kvality v sociálních službách a šíření vzdělanosti v této oblasti, posilování vědomí a práv uživatelů sociálních služeb zejména lidí s potížemi v učení a komplexními potřebami. Působíme na území celé České republiky.

7Občanské sdružení na podporu přírodní medicíny, o.s.

Provozujeme školu zaměřující se na přírodní medicínu a zajištění vzdělání v oborech akupunktury, baňkování, reflexní terapie, astrologie, moxování, astrologie, iridolgie. V prvním až čtvrtém ročníku nabízíme kurzy čínské masáže tuina, kinezio tapingu a iridologie.

8Centrum podpory podnikání Praha, o.p.s.

Provozujeme občanské sdružení s cílem podporovat růst odborné vzdělanosti a rozšiřovat nabídku vzdělávání. Provádíme analýzy trhu práce včetně poptávky po nejžádanějších řemeslech v daném kraji.

9Hewer - občanské sdružení

Poskytujeme služby osobního asistenta pro zdravotně, tělesně, mentálně i sociálně znevýhodněného člověka. Dále nabízíme vzdělání v oblasti problematiky základní počítačové gramotnosti, cizích jazyků, komunikačních dovedností a sociálně právních znalostí. Zajišťujeme i akreditované kurzy.


Firmy v dalších lokalitách


Všeobecné, odborné vzdělání občanů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Všeobecné, odborné vzdělání občanů najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.