Vydědění, ustanovení správců dědictví – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 19 nalezených Filtry

1JUDR. Pařík Ivo

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Politických vězňů 44, Kolín
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Notářské, právní služby.

2JUDr. Papežová Miroslava

4.6
★★★★★
★★★★★
(1)
náměstí Husovo 61, Český Brod
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme kompletní notářské služby - sepisování smluv, ověřování, zakládání a změny společností.

3Hůlová Miroslava JUDr.

Poskytování notářských služeb.

4JUDr. Jana Borská - Notářství Praha 9

Jandova 185/6, Praha 9 - Vysočany
Dnes už má zavřeno

Poskytujeme notářské služby a právní pomoc i v AJ a NJ. Notář je kontaktním místem veřejné správy v rámci systému Czech POINT s vydáváním ověřených výstupů z veřejných registrů a prováděním konverze dokumentů. Naše služby: Dědická řízení, Družstvo, Obchodní společnosti, Osvědčování právních…

5Vyhnalová Zdeňka JUDr.

Gorkého 502, Kladno
Dnes už má zavřeno

Komplexní notářské a jiné právní služby: převody nemovitostí, notářské úschovy, notářský zápis jako podklad pro exekuci, závěti, vydědění a ustanovení správců dědictví, majetkové smlouvy manželů a snoubenců, zástavní smlouvy a rejstřík zástav, ověřování a osvědčování notářem, obchodní společnosti,…

6JUDr. Marcela Svobodová - notářka

Dědictví, převody nemovitostí, notářské úschovy, notářský zápis jako podklad pro exekuci, závěti, vydědění a ustanovení správců dědictví, majetkové smlouvy manželů a snoubenců, zástavní smlouvy a Rejstřík zástav, ověřování a osvědčování.

7JUDr. Hofmannová Daniela - Notářská kancelář Praha

Matěchova 127/3, Praha 4 - Krč
Dnes už má zavřeno

Notářská kancelář JUDr. Hofmannové v Praze 4, Krč nabízí právní a notářské služby v oblasti dědického, občanského a obchodního práva, převody nemovitostí, zakládání a převody obchodních společností, ověřování podpisů, sepisování smluv, dědické smlouvy, listiny o vydědění, sepisování závětí. Mluvíme…

8Demutová Ivana - notářka

4.6
★★★★★
★★★★★
(16)
Dvořákova 36, Žatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízí notářské služby v oblastech práva: obchodního (zakládání obchodních společností, valné hromady) a občanského (převody nemovitostí, sepisování veřejných listin, smluv o zúžení či rozšíření SJM, úschovy listin a peněz). Poskytují také výpisy z katastru nemovitostí a obchodního rejstříku.

9JUDr. Edita Volná - notářka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Rumunská 655/9, Liberec IV-Perštýn
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme notářství a notářské zápisy o právních úkonech, autorizované konverze písemností z elektronické podoby do podoby listinné a naopak, zastupování ve správním řízení, sepisování závětí, listin o vydědění a listin o odvolání těchto úkonů.

10Mgr. Anna Salajková - notářka

Macharova 376/5, Mělník
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťuji notářské služby - založení s.r.o., a.s., v.o.s., k.s., družstev a jejich změny. Dále osvědčení valných hromad, členských schůzí a shromáždění SVJ, převody nemovitostí-darovací, kupní, zástavní a manželské smlouvy, závěti, vydědění úschovy peněz a listin atd.


Firmy v dalších lokalitách


Vydědění, ustanovení správců dědictví v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Vydědění, ustanovení správců dědictví najdete 19 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 17 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 6 firem v regionu Střední a Severní Čechy.