Výkup dřevní štěpky – Střední a Severní Čechy

1–4 firem z 4 nalezených Filtry

1PALEKO CZ, s.r.o.5 poboček

Zabýváme se veškerým prodejem, výkupem a servisem palet. Dodáváme palety atypické, standardní a europalety. Dále se specializujeme na dřevní štěpka, víka, ohrádky, rošty a gitterboxy. Poskytujeme dopravu v rámci ČR a celé EU. Klademe silný důraz na kvalitu materiálu a služeb zákazníkům.

2JILOS HORKA, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme palety - dřevěné palety EUR, USA palety, hranolové palety, europalety, jednorázové palety, palety CP a EPAL palety. Nabízíme také přepravní obaly, paletové ohrádky, dřevěné obaly, dřevní pelety, brikety, biomasu, piliny, štěpku, kůru, stavební řezivo a hranoly i kvalitní…

3Antonín Beneš1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hrnčířská 768, Česká Lípa Bezdlužná

Výkup a prodej palivového dřeva, čištění lesů od dřevin podél silnic a cest či kácení stromů a lesní práce, štěpka včetně dovozu i odvozu materiálu.

4ZDO - zpracování dřevěného odpadu

Přemyslova 681, Kralupy nad Vltavou
Otevřeno od 8:30
Bezdlužná

Naše společnost je široce spjata s přírodou a její ochranou. Uvědomujeme si, jak je důležité využití obnovitelných zdrojů v energetickém průmyslu. Z tohoto důvodu se již řadu let zabýváme zpracováním biomasy a tak přispíváme k ochraně životního prostředí.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup dřevní štěpky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výkup dřevní štěpky najdete 4 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 4 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 1 firem v regionu Střední a Severní Čechy.