Výkup kulatiny dřeva – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho lesů, kde se těží kulatiny dřeva. Pokud máte vlastní les a potřebujete se jich zbavit, můžete využít služby výkupu kulatin.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1DŘEVAŘSKÉ CENTRUM s.r.o.4 pobočky

4.8
★★★★★
★★★★★
(33)
Bohdaneč 136, Bohdaneč Bezdlužná Ověřená

Provozujeme dřevařské centrum se specializací na dřevařskou výrobu – výrobu stavebního dřeva, truhlářského dřeva a paletového řeziva. Nabízíme k prodeji řezivo a palivové dřevo. Zajistíme dopravu dřeva až k vám domů. Dále vám poskytujeme profesionální lesnické služby.

2BETON KÁCOV

3.1
★★★★★
★★★★★
(9)
Nádražní 293, Kácov Bezdlužná

Jsme renomovaná česká stavební společnost zabývající se stavbou klasických domů a dřevostaveb, dále provozujeme služby spojené s naším oborem, tj. pila a betonárka. Kompletní dřevovýroba, výkup a prodej dřeva. Stavba rodinných domů na klíč a výrobních hal, rekonstrukce objektů, demolice s odvozem a…

3Pila TADOS - Taraba Jaroslav1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(2)
Ruská 373, Rožďalovice Bezdlužná

Naše pila se zabývá výrobou a prodejem dřeva a řeziva. Zejména pro stavební, tesařské a nábytkářské účely. Nabízíme řezivo jehličnaté, palety, podlážky, bednící dílce a surové přířezy. Dřevo pro výrobu podlahových prken a vlysů, parketové vlysy s perem a drážkou. Zajišťujeme dopravu. Dřevo…

4Krčíková Dalemila

4.1
★★★★★
★★★★★
(12)
Průmyslová 515, Čerčany
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provoz pily. Nabízíme stavební řezivo, palivové dřevo, hranoly, latě. Tesařské a pokrývačské práce. Kácení stromů. Palubky na zakázku.

5OMNIP spol. s r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Teplýšovice 82, Teplýšovice
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Provoz pily. Vyrábíme trámy, fošny, prkna a střešní latě.

6Pila ALNUS spol. s r.o.

Provoz pily. Pořez dřeva, výroba hranolů, latí, prken, fošen, krovů, palivového dřeva. Nabízíme hoblování a impregnaci řeziva.

7Straka Jaromír- Pila Vystrkov

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Cetenov-Vystrkov 16, Cetenov-Vystrkov

Provozujeme prodej stavebního a truhlářského řeziva i také výkup a pořez kulatiny i přesílené kulatiny a dále máme nabídku sušení truhlářského dřeva a děláme lesnické práce.

8PILA SOBÁKOV, s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Český Dub-Sobákov 21, Český Dub-Sobákov Bezdlužná

Vykupujeme a zpracováváme kulatiny a sušíme a dále i prodáváme truhlářské řezivo a palivové dřevo a také vyrábíme palety.

9Hlaváč Jiří - Stromkovická pila

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Stromkovice 67, Jablonec nad Jizerou Bezdlužná

Nabídka provozu pily či prodej řeziva a palivového dřeva. Dále nabídka prken, latí a fošen či hranolů na střechy a trámů na roubenky. Výkup pilařské kulatiny.

10Dřevo-obchod Jablonec nad Jizerou

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jablonec nad…, Jablonec nad Jizerou
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Tradice naší firmy začíná již v roce 1922 a dnes pilu vede již 4. generace. Naše hlavní služby jsou pořez a výkup kulatiny, prodej dřeva, hoblování, impregnace dřeva. Provozujeme také půjčovnu zahradního nářadí. Věnujeme se i výstavbě rodinných chalup a dřevostaveb.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup kulatiny dřeva v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Tento proces spočívá v odkupu dřeva za určitou cenu, která se odvíjí od druhu dřeva a jeho kvality. Výkup kulatin je výhodný pro majitele lesů, kteří se chtějí zbavit nadbytečného dřeva a získat za něj peníze. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výkup kulatin v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se obrátit na specializovanou firmu, která vám nabídne výhodné podmínky a profesionální přístup.