Výkup zemědělské techniky – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho zemědělských podniků, které využívají moderní techniku pro svou práci. Výkup zemědělské techniky je důležitou součástí tohoto odvětví, protože umožňuje zemědělcům získat finanční prostředky na nákup nového vybavení.

1–10 firem z 17 nalezených Filtry

1Auto XXL s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(19)
bývalý areál JZD, Poboří
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Sháníte náhradní díly nebo chcete koupit vůz? Pak jste u nás na správné adrese. Zabýváme se prodejem originálních použitých náhradních dílů pro těžká nákladní vozidla, přívěsy a návěsy, jsme schopni Vám zajistit i originální díl nový nebo repliku za výhodnou cenu. Dále vykupujeme havarovaná nebo…

2BARTÁK MF, s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(16)
Ke Hřišti 1, Pečky Bezdlužná

Specializujeme se na prodej zemědělské a komunální techniky. Dodáváme traktory, přívěsy, návěsy, přepravníky zvířat, zrnomety, pluhy, kombajny, manipulátory, lisy, secí stroje, kypřiče, mulčovače, čističky, dopravníky a vlhkoměry obilí. Prodej osiv, výkup komodit, čištění máku. Plastové nádrže na…

3Agrochemický podnik Mstětice, a.s.3 pobočky

Poskytujeme komplexní služby ze zemědělského sektoru. Skladování tuhých a kapalných hnojiv, prodej pesticidů, poskytování aplikačních služeb, kombajnová sklizeň, sklizeň senáže, siláže, konzervace krmiv AG-BAG, služby zemědělské oblastní laboratoře a poradenství ve výživě a ochraně rostlin.

4Remark Company, s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(12)
Nehvízdky 1, Nehvizdy Bezdlužná

Prodej a výkup nákladních vozidel, tahačů a návěsů všech značek a specifikací, stavebních a zemědělských strojů po celé ČR - platba ihned. Komisní prodej, prodej na leasing / úvěr, protiúčet, dovoz nákladních vozidel a návěsů ze zahraničí.

5Chmelařství, družstvo Žatec1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Svatováclavská 618, Žatec Bezdlužná

Sdružujeme více než 100 českých a moravských pěstitelů chmele. Zabýváme se především výkupem, skladováním, zpracováním a obchodem se chmelem v České republice i v zahraničí. Nabízíme výrobu, prodej a servis chmelařské techniky. Zabýváme se výstavbou chmelnic a prodejem chmelařských potřeb.

6Kraus Josef, Ing.- DIANA - lesnictví1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(6)
5. května 726, Lomnice nad Popelkou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme maloobchodní prodej v dřevařském průmyslu. Palivové dřevo. Zbraně a střelivo. Pěstební činnost. Služby pro vlastníky lesů, těžbu a manipulaci se dřevem. Výkup dřeva a lesů.

7aSERVIS spol. s r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(3)
Politických věžňů…, Slaný
Dnes už má zavřeno

Prodej nových vozů TATRA včetně nástaveb. Poskytujeme leasing, servis, běžné a generální opravy. Zajišťujeme přestavby, nástavby, klempířské i lakýrnické práce. Výkup a prodej ojetých vozidel TATRA. Originální náhradní díly a příslušenství na vozy TATRA, IVECO, LIAZ a AVIA. Dále se…

8ZÁBOREC spol. s r.o.1 pobočka

4.4
★★★★★
★★★★★
(36)
Lipová 42, Libčeves Bezdlužná

Společnost Záborec s r.o. byla založena ing.Vladimírem Záborcem v roce 1991. Specializuje se na ekologickou likvidaci autovraků, poskytováním zemědělských služeb, prodejem a servisem zemědělské a lesnické techniky. SPolečnost je autorizovaný partner firem Zetor, Varta a SMS CZ, Fuchs.

9Průmyslový bazar - Milan Bláha

4.4
★★★★★
★★★★★
(8)
Valdštejnská 950, Doksy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Průmyslový bazar. Prodej a výkup strojů, materiálu a dalšího zboží. Dopravníky, hutní materiál, manipulační technika, nádrže, sila, násypky, vybavení dílen, stavební materiál, vozidla, jeřáby, navijáky, lisy, zvedáky, regály, dřevoobráběcí a kovoobráběcí stroje, haly, konstrukce i stroje.

10EuroTruck Praha s.r.o.

4.9
★★★★★
★★★★★
(5)
Prosecká 74, Praha 9-Prosek
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej a výkup aut, převážně ojetých užitkových či nákladních vozidel či tahače nebo kamiony. V nabídce máme i zemědělskou, průmyslovou a pracovní techniku. Prodáváme všechny typy nástaveb na auta i nosiče kontejnerů. Dále dodáváme užitkové vozy na LPG a CNG.


Firmy v dalších lokalitách


Výkup zemědělské techniky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro výkup vaší zemědělské techniky v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se obrátit na specializovanou firmu, která vám nabídne férovou cenu za vaše stroje. Díky tomu budete moci investovat do nové techniky a zlepšit tak svou výrobu.