Potravinářská pšenice – Střední a Severní Čechy

Potravinářská oblast Střední a Severní Čechy je známá svými kvalitními produkty, mezi něž patří i pšenice. Tato oblast je ideální pro pěstování pšenice díky svému klimatu a půdě.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Český mlynář s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(14)
Pivovarská 137, Týnec nad Labem

Český Mlynář je středně velký mlýn v Týnci nad Labem s letitou historií a tradicí, který je zaměřen především na zpracování pšenice. Našimi hlavními produkty, které vyrábíme, jsou výběrové druhy mouk, dětská krupice a část produkce slouží jako základ krmiv pro chovná zvířata. Díky plně…

2Jetleb Jiří- AGROSDRUŽENÍ VRDY

Markovická 314, Vrdy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Agrosdružení Vrdy hospodaří od roku 1993 na 726 ha zemědělské půdy. Podnik sídlí v obci Vrdy, která se nachází v okrese Kutná Hora, asi 6 km od města Čáslavi směrem na Chrudim. Výroba je pouze rostlinná zaměřená na pěstování pšenice, ječmene, kukuřice a slunečnice.

3POLINE s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(5)
Nebovidy 73, Nebovidy Bezdlužná

Zabýváme se výrobou rostlinných a živočišných produktů. Vyrábíme rostlinné a živočišné produkty, pěstujeme pšenici potravinářskou i krmnou, sladovnický ječmen, žito a oves. Dále se zaměřujeme na slunečnici, mák, kukuřici, cukrovou řepu, hrách a lupinu. Chováme prasata.

4Dvůr Havransko - Procházka Václav

Vestec 36, Vestec Bezdlužná

Dvůr Havransko je rodinná firma, zabývající se zemědělskou výrobou. Rodina zde hospodaří od roku 1912. V současnosti se zabývá rostlinnou výrobou a živočišnou výrobou. Pěstuje zejména cukrovou řepu, pšenici, ječmen, kukuřici a vojtěšku. Na statku se chová Charolaiský skot jehož jalovice a jatečné…

5Zemědělská obchodní společnost Šestajovice-Jirny, a.s.

Zámecká 345, Jirny Bezdlužná

Zabýváme se prvovýrobou zemědělských produktů. Chovem hospodářských zvířat, chovem slepic, chovné stanice prasat, vyšlechtěné dojné krávy dále pěstování plodin, rostlinné výroby, zemědělských komodit, potravinářské pšenice a ječmen sladovnický, krmné proso.

6AGRO Poříčí spol. s.r.o.

Spojovací 347, Poříčí nad Sázavou
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Zabýváme se rostlinnou a živočišnou výrobou.

7AGRA Řisuty s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(30)
Ledce 162, Ledce Bezdlužná

Zabýváme se rostlinou a živočišnou výrobou. V rostlinné výrobě se naše společnost specializuje na produkce potravinářského a krmného obilí, ozimné řepky, hořčice a hrachu. V živočišné výrobě se specializujeme na výkrm prasat a masného skotu.

8OSEXŽATEC, společnost s ručením omezeným

4.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Osvoboditelů 1948, Žatec Bezdlužná

Zabývají se pěstováním plodin - rostlinnou výrobou, zemědělskými komoditami, potravinářskou pšenicí, ječmenem sladovnickým, krmným prosem.

9BIO VAVŘINEC A KOSAŘ, s.r.o.

Okrouhlice 27, Benešov u Prahy
Otevřeno do 18:00
Bezdlužná

BIO VAVŘINEC A KOSAŘ, s.r.o., se sídlem Okrouhlice 27, 256 01, Benešov u Prahy, v okrese Benešov a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 275088, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2017. Pracuje u nás 6 - 9 zaměstnanců. …

10František Mazanec

Zabýváme se rostlinnou výrobou - pěstováním potravinářské pšenice, sladovnického ječmene, řepky, cukrovky a jiných doplňkových plodin.


Firmy v dalších lokalitách


Potravinářská pšenice v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Pšenice je jedním z nejvýznamnějších obilovin v potravinářském průmyslu a je používána k výrobě chleba, těstovin, sladového ječmene a mnoha dalších produktů. Pšenice z oblasti Střední a Severní Čechy je vynikající kvality a je velmi oblíbená u zákazníků díky své vynikající chuti a vůni. Pokud hledáte kvalitní pšenici pro vaše potravinářské výrobky, určitě byste měli zvážit pšenici z této oblasti.