Výroba betonového oplocení – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho firem, které se specializují na výrobu betonového oplocení. Tento druh oplocení je velmi oblíbený díky své odolnosti a dlouhé životnosti.

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1HARMONY SZ, a.s.1 pobočka

Černokostelecká 458…, Říčany-Radošovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše stavební firma se zabývá stavbou rodinných domů na klíč a účelových komunikací. Nabídka pokládky zámkové, betonové i žulové dlažby. Společnost provádí veškeré práce HSV ( zemní, zednické, dlaždické atd.). Provádí oplocení a výstavbu RD. Kontakty najdete na našich internetových…

2EKO BET PLAŇANY, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(40)
Pražská 403, Plaňany Bezdlužná Ověřená

Výroba liaporových, betonových a štípaných tvárnic, betonových výrobků, ztraceného bednění, zahradních prvků. Prodej nízkoenergetických bytů Pečky.

3Ploty Vlašim s.r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(20)
Vlasákova 222, Vlašim
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Výroba a montáž posuvných, seknčních, výklopných i křídlových bran nebo vrat včetně elektrických pohonů. Prodáváme pletivo, oplocení, plotové sloupky, branky, brány, komponenty pro posuvné brány a příslušenství branek a bran.

4KONČÁK s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(54)
Kostelní Lhota 338, Kostelní Lhota Bezdlužná

Tradiční český výrobce nabízející betonového bezzákladového oplocení, betonové ploty, betonové sloupky, betonové výrobky, plotové stříšky, sloupové hlavice, zámkové dlažby, obrubníky, vegetační dlaždice a odvodňovací korýtka.

5Betonplot s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(41)
Vídeňská 51/138, Praha 4 - Kunratice

Nabízíme oplocení, včetně betonového.

6KMCH s.r.o.

Jedním ze dvou směrů jsou speciální práce, konkrétně vrtání a řezání živic a betonů. Pro tyto práce je naše firma vybavena speciálními stroji. Druhým směrem, kterým se naše firma zabývá, jsou klasické stavební práce, jako jsou hrubé stavby rodinných domů, fasádní zateplovací systémy, zpevněné…

7EVEREST 2000 s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(9)
Krokova 373, Děčín Bezdlužná

Výroba betonových prefabrikátů a dekorativních panelů na oplocení pozemků, zahradní stavby, altány či garáže.

8RADEK NOVÁK- STAVEBNÍ MATERIÁL

4.6
★★★★★
★★★★★
(123)
Litoměřická 249, Hoštka
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Stavebniny Hošťka nabízí zámkovou dlažbu, štípané tvárnice, betonové oplocení, kvalitní substráty, okapové systémy a smrkové latě. Doprava zakoupeného materiálu přímo na stavbu. Při rozsáhlejších zakázkách zajišťujeme dopravu přímo z výrobního závodu až na místo určení zdarma.

9Klapště Jiří1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Průmyslová 862, Kosmonosy

Betonové oplocení.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba betonového oplocení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba betonového oplocení je proces, který vyžaduje zkušenosti a odborné znalosti. Firmy v oblasti Střední a Severní Čechy disponují moderními technologiemi a kvalitními materiály, což zaručuje vysokou kvalitu výsledného produktu. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní betonové oplocení, v oblasti Střední a Severní Čechy určitě najdete mnoho možností. Tyto firmy vám rády poradí a pomohou vám vybrat ten správný typ oplocení pro vaše potřeby.