Výroba betonových palisád – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho firem, které se specializují na výrobu betonových palisád. Tyto palisády jsou velmi oblíbené pro svou odolnost a trvanlivost.

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1KOBRA formy CZ, spol. s r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(80)
Žerotínova 1053, Pečky Bezdlužná Ověřená

Dodávky strojních forem pro vibrolisy na výrobu betonových dlažeb, obrubníků, tvárnic a ostatních betonových výrobků. Provádění repasí.

2Liebscher s.r.o. - Umělý pískovec

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Říčanská 181, Sibřina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme umělý kámen i pískovec, bazénové lemy, bazénovou dlažbu, obklady, balustrády, ploty, PL-bloky na stavbu bazénových stěn, květináče, krby, parapety , , sochy. Stavíme kamenné zídky, žlaby a balustrády.

3Stavebniny – Karel Freyburg

4.9
★★★★★
★★★★★
(31)
Čs. armády 696, Zdice Bezdlužná

Náš obchod nabízí širokou paletu tradičních i netradičních prvků stavebního materiálu jako jsou cihly, omítky, fasády, izolace, dlažby, nářadí, střešní krytiny a jiné.

4SEMMELROCK STEIN+DESIGN dlažby, a.s.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(103)
Ledčice 235, Ledčice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Semmelrock stein design dlažby a.s. vyniká kvalitou, inovací a náročným designem. Nabízí venkovní dlažbu, betonové dlaždice, zdi, ploty, obrubníky, schody a zahradní architekturu. Chceme přispět ke kráse zahrady i celého města.

5CS-BETON s.r.o.1 pobočka

4.3
★★★★★
★★★★★
(253)
Velké Žernoseky 184, Velké Žernoseky

Prodáváme a vyrábíme betonové prvky komunikací či odvodňovací systémy dálnic a letišť, betonové dlažby i vegetační dílce, plotové prvky a palisády, opěrné zdi i obrubníky, žlaby, tvárnice a další betonové výrobky.

6CS-BETON Prefa s.r.o. - Lužec nad Vltavou1 pobočka

Obchodní značka CSBETON Prefa vznikla na základě spojení výrobních portfolií společností CS-BETON s.r.o, BETONIKA plus s.r.o. a PREFA Grygov a.s. určených zejména pro velké dopravní stavby a kanalizací, které jsou v současné době vyráběny v závodech Velké Žernoseky, Lužec nad Vltavou a Grygov.…

7Stavebniny RS Všetaty1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
U Sokolovny 279, Všetaty
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme stavebniny. Nabízíme zdící materiály H+H, Q-POR, YTONG, Novatherm, Winklmann, Heluz. Komínové systémy - EKO-komíny, Ciko-komíny. Hutní materiál. Betonové výrobky - ztracené bednění, zámková dlažby, obrubníky, palisády, KB BLOK aj. Zateplovací systémy, sádrokarton, tepelné a akustické…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba betonových palisád v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba betonových palisád je proces, který vyžaduje zkušenosti a kvalitní materiály. Firmy v oblasti Střední a Severní Čechy se pyšní tím, že používají pouze nejlepší betonové směsi a moderní technologie, aby zajistily vysokou kvalitu svých výrobků. Pokud hledáte spolehlivé a kvalitní betonové palisády, určitě se podívejte na nabídku firem v oblasti Střední a Severní Čechy. Tyto firmy vám nabídnou široký výběr různých typů a velikostí palisád, které vám pomohou vytvořit krásnou a trvanlivou zahradu nebo terasu.