Výroba betonových palisád – Střední a Severní Čechy

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1KOBRA formy CZ, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(1)
Žerotínova 1053, Pečky Bezdlužná Ověřená

Dodávky strojních forem pro vibrolisy na výrobu betonových dlažeb, obrubníků, tvárnic a ostatních betonových výrobků. Provádění repasí.

2Liebscher s.r.o. - Umělý pískovec

Říčanská 181, Sibřina
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Vyrábíme umělý kámen i pískovec, bazénové lemy, bazénovou dlažbu, obklady, balustrády, ploty, PL-bloky na stavbu bazénových stěn, květináče, krby, parapety , , sochy. Stavíme kamenné zídky, žlaby a balustrády.

3Stavebniny – Karel Freyburg

4.9
★★★★★
★★★★★
(29)
Čs. armády 696, Zdice Bezdlužná

Náš obchod nabízí širokou paletu tradičních i netradičních prvků stavebního materiálu jako jsou cihly, omítky, fasády, izolace, dlažby, nářadí, střešní krytiny a jiné.

4SEMMELROCK STEIN+DESIGN dlažby, a.s.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(90)
Ledčice 235, Ledčice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Semmelrock stein design dlažby a.s. vyniká kvalitou, inovací a náročným designem. Nabízí venkovní dlažbu, betonové dlaždice, zdi, ploty, obrubníky, schody a zahradní architekturu. Chceme přispět ke kráse zahrady i celého města.

5CS-BETON s.r.o.1 pobočka

4.2
★★★★★
★★★★★
(227)
Velké Žernoseky 184, Velké Žernoseky

Prodáváme a vyrábíme betonové prvky komunikací či odvodňovací systémy dálnic a letišť, betonové dlažby i vegetační dílce, plotové prvky a palisády, opěrné zdi i obrubníky, žlaby, tvárnice a další betonové výrobky.

6Stavební společnost JANDA s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(30)
Jablonec nad…, Jablonec nad Jizero Bezdlužná

Od roku 1991 se věnujeme stavební činnosti v regionu Krkonoš a jeho okolí. Provozujeme také prodejnu stavebnin. Provádíme stavby na klíč, penziony, bytovou a občanskou výstavbu, modernizace a rekonstrukce objektů, zateplovací systémy, půdní vestavby a zámečnické práce.

7CS-BETON Prefa s.r.o. - Lužec nad Vltavou1 pobočka

Obchodní značka CSBETON Prefa vznikla na základě spojení výrobních portfolií společností CS-BETON s.r.o, BETONIKA plus s.r.o. a PREFA Grygov a.s. určených zejména pro velké dopravní stavby a kanalizací, které jsou v současné době vyráběny v závodech Velké Žernoseky, Lužec nad Vltavou a Grygov.…

8Stavebniny RS Všetaty1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(10)
U Sokolovny 279, Všetaty
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Prodáváme stavebniny. Nabízíme zdící materiály H+H, Q-POR, YTONG, Novatherm, Winklmann, Heluz. Komínové systémy - EKO-komíny, Ciko-komíny. Hutní materiál. Betonové výrobky - ztracené bednění, zámková dlažby, obrubníky, palisády, KB BLOK aj. Zateplovací systémy, sádrokarton, tepelné a akustické…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba betonových palisád v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výroba betonových palisád najdete 8 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 7 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.