Výroba dřevěných palisád – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada firem, které se specializují na výrobu dřevěných palisád. Tyto palisády jsou využívány především pro oplocení zahrad, parků, ale také pro výstavbu teras a dalších venkovních prostorů.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1DŘEVOOBCHOD NA KLADNĚ

4.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Huťská, Kladno
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Prodej dřeva, řeziva. Prodáváme palubky, OSB desky, stavební řezivo, prkna, fošny, hranoly, plotovky, střešní latě. Palivové dříví i brikety. Fasádní palubky, dřevěné podlahy.

2Malva Stavebniny spol. s r.o.

Cirkusová 2955, Praha 9 - Horní…
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Specializujeme sen a prodej a také rozvoz stavebního materiálu: cihly, porobeton, ztracené bednění, ploty, zámková dlažba, palisády, dřevo, eps, skelná izolace, hydroizolace, venkovní strukturální omítky, míchání barev, malty, štuky, sádrokartony, kotevní technika, lepící tmely, stavební sádry,…

3ART truhlářství s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
V kapslovně 2761/6, Praha 3 - Žižkov
Otevřeno od 8:00
Bezdlužná

Vyrábíme vestavěné skříně, kuchyně, kancelářský nábytek, ložnice, šatny, palandy, stylové, manželské, patrové postele, snížená patra, dětské pokoje, atypický ohýbaný nábytek, kanceláře z lamina a masivu, schody, ploty, pergoly. Vyrábíme a renovujeme špaletová okna a dveře - zakázkové truhlářství.

4Stavebniny RS Všetaty1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
U Sokolovny 279, Všetaty
Otevřeno od 7:30
Bezdlužná

Prodáváme stavebniny. Nabízíme zdící materiály H+H, Q-POR, YTONG, Novatherm, Winklmann, Heluz. Komínové systémy - EKO-komíny, Ciko-komíny. Hutní materiál. Betonové výrobky - ztracené bednění, zámková dlažby, obrubníky, palisády, KB BLOK aj. Zateplovací systémy, sádrokarton, tepelné a akustické…

5ROBWOOD s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Jaurisova 515/4, Praha 4 - Michle Bezdlužná

Provádíme zakázkovou výrobu a montáže dřevostaveb všech kategorií. Specializujeme se na tesařské, truhlářské a pokrývačské práce. Postavíme pergoly, altány, garážová stání, domky na nářadí, obytné chatky, přístřešky, dále i dřevníky, ploty, palisády, dětská hřiště.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba dřevěných palisád v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Dřevěné palisády jsou velmi oblíbené díky své přírodní a rustikální kráse, která dokáže vytvořit útulnou a příjemnou atmosféru. Výroba dřevěných palisád v oblasti Střední a Severní Čechy je prováděna s vysokou kvalitou a precizností, aby byly zajištěny dlouhodobé vlastnosti a odolnost proti povětrnostním vlivům. Pokud hledáte kvalitní a estetické dřevěné palisády, v oblasti Střední a Severní Čechy určitě najdete řadu spolehlivých výrobců, kteří vám rádi pomohou s výběrem a instalací.