Výroba gabionů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 11 nalezených Filtry

1HORKA stavební, spol. s r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(41)
Dobročovická, Úvaly Bezdlužná

Nabízíme betonové zámkové a velkoplošné dlažby, dále spárovací hmoty rompox, drátěné ploty, zděné ploty, betonové obrubníky, zdící systémy, žlaby, kanalizace, mrazuvzdornou dlažbu, vodoměrné šachty, stavební zatravnovaci dlažby, chodníky, gabiony a jejich realizace, schody, inženýrské sítě,…

2RETIC CZ, s.r.o.

Jana Nohy 1237, Benešov
Otevřeno do 15:30
Bezdlužná

Nabízíme pletiva, ploty, tkaniva a příslušenství. RETIC, s.r.o. je soukromá společnost, která se za více než 23 let svojí existence stala jedním z dominantních výrobců v Evropě.

3TEGOLA BOHEMIA, spol.s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Březecká 795/12, Praha 9 - Horní… Bezdlužná

Nabízíme střešní krytiny z asfaltových šindelů pro šikmé střechy, asfaltové pásy pro hydroizolace plochých střech a spodních staveb, materiály pro řešení zelených střech, fotovoltaické šindele Tegosolar, tepelné izolace z extrudovaného polystyrenu XPS, PIR nebo odrazivé tepelněizolační fólie…

4ASA DOCK s.r.o.2 pobočky

3.9
★★★★★
★★★★★
(16)
České mládeže, Liberec
Otevřeno do 16:30
Bezdlužná

Specializujeme se primárně na likvidaci stavebních odpadů a jejich třídění a recyklaci. Dále se zaměřujeme na prodej stavebních recyklátů, štěrku, písků a zeminy. Provozujeme také nákladní autodopravu a provádíme zemní práce.

5PRAGER - STAHL HANDEL s.r.o.

Zabýváme se exportem tažených drátů a výrobků z drátů. Nabízíme také pletivo, úvazky, gabiony, hřebíky a lana. Dále u nás naleznete závěsné, ochranné, záběrové, uvazovací, sněhové a rybářské řetězy.

6Hanescu trade s.r.o.1 pobočka

Dodáváme štípaný přírodní kámen, pískovec, obklady z pískovce, přírodní kámen do gabionů.

7ROCKNET s.r.o.

4.3
★★★★★
★★★★★
(1083)
Červený Hrádek 10, Jirkov Bezdlužná

Provádí výškové práce za pomoci horolezecké techniky a sanace mostů a skal. Zabývají se zabezpečováním stěn pomocí ochranných sítí a výrobou a realizací gabionových konstrukcí. Nabízí potápěčské práce a zásahy v nedýchatelném prostředí.

8PUCHMERTL STAVBY

PUCHMERTL STAVBY, se sídlem Pod Lomem 183, 251 01, Babice-Říčany u Prahy, v okrese Praha - východ a v kraji Střední Čechy. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2014. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…

9Flégr Patrik1 pobočka

Nosákov 1, Jankov Bezdlužná

Zabýváme se výrobou gabionů.

10L1B KOLOSEUM s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu protihlukových a opěrných stěn ze železobetonových a keramických i AKU panelů včetně zárubní z gabionových konstrukcí. Dále provádíme výstavbu opěrných zdí v silničním a železničním stavitelství.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba gabionů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výroba gabionů najdete 11 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 10 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.