Výroba granulí pro králíky, psy, kočky – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází firma specializující se na výrobu granulí pro králíky, psy a kočky. Tyto granule jsou vyrobeny z kvalitních surovin a jsou bohaté na všechny potřebné živiny.

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Družstvo EKOVER

3.0
★★★★★
★★★★★
(3)
Březovice 33, Březovice Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se likvidací rostlinného odpadu, výrobou a prodejem rostlinného paliva z obnovitelných zdrojů. Naše palivo Ekover je ekologické palivo, které je tvořeno ze 100 % rostlinnými pletivy. Kontaktujte nás. Nabízíme několik typů paliv.

2Krmiva a krmné směsi Benešov1 pobočka

Křižíkova 1590, Benešov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Nabízíme krmiva, obilné šroty, minerální doplňky a vitamínové doplňky, chovatelské potřeby. V sortimentu nabízíme našim zákazníkům krmné směsi De Heus, Versele-Laga, Pohledští Dvořáci, Fitmin, Primagra, výrobky firem Mikrop, Solné mlýny a na objednávku krmiva Mifuma. Obraťte se na nás!

3KŘÍŽŮV MLÝN s.r.o. PEČKY

4.5
★★★★★
★★★★★
(43)
Sladkovského 73, Pečky Bezdlužná

Výrobou krmných směsí se zabýváme již 25 let. Používáme výhradně české suroviny (vyjma sojového šrotu). U vyráběných krmných směsí klademe důraz nejen na optimální složení a obsah jednotlivých surovin a látek, ale i kvalitu granulace s minimálním podílem odrolu. Kvalita krmných směsí je řízena…

4JaM Servis, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(6)
Potoční 240, Kutná Hora Bezdlužná

Provozujeme internetový a kamenný obchod, kde nabízíme krmiva a chovatelské potřeby pro psy, kočky, koně a hospodářská zvířata. Jsme autorizovaným prodejcem krmiva Wolfsblut. Dalším naším ústředním zájmem je obchodování se zemědělskými komoditami - převážně obilovinami, olejninami, krmivy a…

5Tereos TTD, a.s.6 poboček

Největší zpracovatel cukrové řepy, největší výrobce cukru, lihu a řepných pelet v České republice.

6RÖTHEL Praha, spol. s r.o.

Naším oborem jsou velkoobchodní dodávky doplňkových látek určených pro krmivářský průmysl. K našim významným zákazníkům patří výrobci krmných směsí, tuzemští výrobci premixů doplňkových látek a zemědělské podniky.

7Farmářské služby spol. s r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Družstevní 107, Chrastava Bezdlužná

Naše společnost Farmářské služby s.r.o. se již od svého vzniku zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem krmiv pro hospodářská zvířata a psy a kočky i také potřeb pro chovatele a zahrádkáře a hnojiv a semen a substrátů a zahrádkářské chemie a nářadí a pracovních pomůcek a drogerie a ostatního…

8Jan Machač- Farma Machač1 pobočka

4.5
★★★★★
★★★★★
(19)
Chřibská 233, Chřibská Bezdlužná

Ekologické hospodářství v oblasti Českého Švýcarska se zaměřením na chov skotu Hereford, ovcí Zwartbles a chov koní a dále se farma specializuje na výrobu a prodej pelet - peletek na topení z biomasy a granulovaného krmiva či steliva.

9Svoboda-Fraňková spol. s r.o.

kapitána Jaroše 2369, Žatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Obchod s chmelem tuzemským i dovozovým a ve všech stupních zpracování a to lisovaný a granulovaný a CO 2 extrakt a dále i nabízíme všechny pěstované a registrované odrůdy i také nabízíme slad tuzemské i Německé provenience a filtrační křemelinu a sušené kvasnice.

10TROPIC LBC s.r.o.1 pobočka

Firma TROPIC byla založena jako jedna z prvních soukromých firem v Liberci již v roce 1990. V současnosti provozujeme prodejny chovatelských potřeb a internetový obchod. Od roku 1998 jsme také výhradním dovozcem velmi kvalitních anglických granulovaných krmiv pro psy, kočky a fretky obchodních…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba granulí pro králíky, psy, kočky v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky tomu jsou ideální pro zdravý růst a vývoj vašich domácích mazlíčků. Výroba granulí probíhá pod přísným dohledem odborníků, kteří dbají na kvalitu a bezpečnost výrobků. Pokud hledáte kvalitní granule pro své zvířecí miláčky, určitě se podívejte na nabídku této firmy v oblasti Střední a Severní Čechy.