Výroba klikových, kloubových hřídelí – Střední a Severní Čechy

Klikové a kloubové hřídele jsou klíčovými součástmi mnoha strojů a zařízení. V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada specializovaných výrobců, kteří se zaměřují právě na výrobu těchto důležitých komponentů.

1–10 firem z 13 nalezených Filtry

1RENKARD s.r.o.1 pobočka

4.7
★★★★★
★★★★★
(17)
Pražská 693, Mimoň Bezdlužná Ověřená

Potřebujete kvalitní a spolehlivé hřídele? Pak si je nechte vyrobit od nás. V RENKARD se zabýváme výrobou a renovacemi kardanových hřídelí, zemědělských hřídelí, automobilových hřídelí a stavebních hřídelí.

2Ložiska Mělník s.r.o.5 poboček

4.1
★★★★★
★★★★★
(1)
Na Průhoně 3412, Mělník Bezdlužná Ověřená

Jsme vaším dodavatelem ložisek (upínací ložiska, kloubová ložiska), hřídelových těsnicích kroužků, klínových řemenů, spojovacího materiálu, pojistných kroužků, válečkových řetězů a příslušenství ložisek. Nabízíme výrobky značek SKF, ZKL, NSK, NKE, FKL, RUBENA, DIMER, MEGADYNE, LOCTITE a mnoha…

3Sixta Ivan - SIXTA PŘEVODOVKY

4.6
★★★★★
★★★★★
(71)
Jizerská 921, Kosmonosy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Jsme specialisté na sportovní převodovky. Provádíme stavby a úpravy převodovek. Rádi vám pomůžeme s diagnózou závady sériových převodovek, včetně mechanických převodovek. Naší specializací jsou i opravy převodovek.

4UNIKOL CZ, s.r.o. - centrála Nymburk2 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(1)
Poděbradská 246, Nymburk
Otevřeno do 15:30

Společnost je autorizovaným prodejcem největších evropských výrobců valivých a kluzných ložisek Schaeffler Group (INA-FAG), KRW, SLF, ZVL Slovakia, Codex a přímým prodejcem LOCTITE, OPTIBELT, Řetězy Vamberk, MORAVIAN CHAINS, MASTERSIL a TIMKEN. Zároveň je přímým prodejcem českých a slovenských…

5CZ. TECH Čelákovice, a.s.

4.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Stankovského 1200/46, Čelákovice Bezdlužná

Výroba, modernizace a opravy CNC obráběcích strojů, projektování strojních a elektrických zařízení, obchodní činnost, obchodní zastoupení firmy EMAG - svislé soustruhy. Dále nabízíme automatické výrobní linky, CNC frézovací stroje, CNC soustruhy, robotizovaná pracoviště. Výroba, nákup a…

6SPORTOVNÍ ÚPRAVY AUT-ČEPEK MARTIN Ing.

4.9
★★★★★
★★★★★
(14)
Vídeňská 104, Vestec
Otevřeno do 17:00
Bezdlužná

Nabízíme prodej a pronájem závodních vozidel Škoda, závodní motory, speciální díly, váčkové hřídele, hlavy motorů a karburátorů WEBER. Zajišťujeme sportovní úpravy automobilů.

7AUŘEDNÍK LOŽISKA s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(2)
Havlíčkova 77, Králův Dvůr Bezdlužná

Prodáváme ložiska SKF, ložiska ZKL-ZVL a ASAHI - kuličková, válečková, soudečková, kuželíková, kluzná a ostatní ložiska.

8PIKRON s.r.o.

4.2
★★★★★
★★★★★
(7)
Pražská 3347/46a, Ústí nad Labem…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

PIKRON je jedním z předních dodavatelů řemenů a řemenových pohonů v České republice. Naše produkty dodáváme do mnoha oblastí průmyslu, zemědělství i soukromého sektoru. Naše sklady obsahují více než 56000 skladových položek a kromě prodeje řemenových pohonů se zabýváme i prodejem průmyslových…

9Technometra Český Brod a.s.

4.0
★★★★★
★★★★★
(31)
Žižkova 144, Český Brod Bezdlužná

Zabýváme se výrobou letecké hydrauliky, hřídelí, převodových skříní a dílů pro převodové skříně. Zakázkové obrábění materiálů. Poskytujeme běžné i generální opravy výrobků.

10MUBEA - HZP s.r.o. (pobočka Žebrák)1 pobočka

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Za Dálnicí 510, Žebrák Bezdlužná

Výroba napínáků klínových řemenů, lisovaných a svařovaných dílů, pružinových závěsů. Nabízíme ventilové a talířové pružiny, páskové spony, převodovky, tyče stabilizátoru, trubkové hřídele, konstrukční díly, válcové výrobky na míru.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba klikových, kloubových hřídelí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky moderním technologiím a kvalitním materiálům dokážou tyto firmy vyrábět klikové a kloubové hřídele s vysokou přesností a odolností. Tyto výrobky jsou pak používány v široké škále průmyslových odvětví, jako jsou například automobilový průmysl, energetika, zemědělství a mnoho dalších.

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada výrobců klikových a kloubových hřídelí, kteří se mohou pochlubit nejen moderními technologiemi, ale také dlouholetou zkušeností a odbornými znalostmi. Díky tomu jsou schopni vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům svých zákazníků.

Pokud hledáte spolehlivého výrobce klikových a kloubových hřídelí v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte kontaktovat jednu z mnoha specializovaných firem. Ty vám rády poskytnou další informace o svých výrobních procesech a produktové nabídce, a pomohou vám najít řešení přesně podle vašich potřeb.