Výroba klimatizací do domů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho firem, které se specializují na výrobu klimatizací pro domy. Tyto klimatizace jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a komfort v interiéru.

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1ALDIG, s.r.o1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(118)
V Hůrkách 2141/9, Praha 13 – Stodůlky
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Poskytujeme vám profesionální tiskové služby. V našem copycentru nabízíme kopírování, tisk, skenování, výrobu vizitek a razítek. Mezi naše další služby patří prodej a servis tiskáren, kopírek a PC. V neposlední řadě poskytujeme řízení žaluzií ALNIC a dodávky, montáže a servis klimatizací.

2ATREA s.r.o..

4.5
★★★★★
★★★★★
(11)
Československé…, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naše společnost vyrábí vzduchotechnická zařízení, rekuperační výměníky tepla, kuchyňské digestoře a systémy pro teplovzdušné vytápění a řízené větrání s rekuperací tepla pro rodinné domy a byty. Poskytujeme komplexní servis v oblasti výstavby nízkoenergetických, pasivních a nulových domů.

3Krejcha Vít - Vzduchotechnika

4.8
★★★★★
★★★★★
(4)
Komenského 1186, Kadaň Bezdlužná

Firma Vít Krejcha byla založena v roce 1995. Původní zaměření na elektrotechnické rozvody a regulační činnost. Nyní nabízí montáž, servis, prodej vzduchotechniky, klimatizace, tepelná čerpadla, bazénovou techniku, Dodáváme a instalujeme výrobky a poskytujeme servisní služby. Zajistíme veškeré…

4REKUKLIMA s.r.o. - vzduchotechnika, klimatizace, rekuperace, tepelná čerpadla

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Hostavická 742/3, Praha 14 Hloubětín Bezdlužná

Komplexní dodávky technického zařízení budov VZT, ÚT, KLIMATIZACE, ZTI A MAR. Poradenství, návrhy a projekty vzduchotechniky, klimatizace, rekuperace, tepelných čerpadel. V oblasti VZT a klimatizace realizujeme většinu druhy provozů. Projekce, dodávka, montáž, servis.

5Klima Domů - Martin Směták

5.0
★★★★★
★★★★★
(23)
Nad Hřištěm 92/18, Praha 8-Březiněves Bezdlužná

Klima Domů - Martin Směták, se sídlem Nad Hřištěm 92/18, 182 00, Praha-Březiněves, v okrese Praha 8 a v kraji Praha - město. Právní forma Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona. Založení v roce 2002. Předmětem podnikání je: Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3…


Firmy v dalších lokalitách


Výroba klimatizací do domů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výroba klimatizací je založena na moderních technologiích a využívá se nejnovějších materiálů, aby byla zajištěna vysoká kvalita a spolehlivost. Klimatizace do domů jsou navrženy tak, aby byly co nejúspornější a aby minimalizovaly náklady na energii. Díky tomu jsou ideální pro každého, kdo chce mít v domě příjemné klima bez zbytečných nákladů. Výroba klimatizací je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi rozvinutá a nabízí širokou škálu produktů, které splní požadavky každého zákazníka.