Výroba plotových pletiv – Střední a Severní Čechy

1–5 firem z 5 nalezených Filtry

1PLOTY Martin Povýšil

4.5
★★★★★
★★★★★
(7)
Jiráskova 547, Mnichovice Bezdlužná

Realizujeme zděné ploty, ploty s nerůznějšími typy výplní plotových polí a ploty z různých druhů pletiv. Nabízíme také stavbu provizorního oplocení. Výroba a montáž bran a branek. Zámkové dlažby. Natahování - montáž pletiva.

2VRATMONT, s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Teplická 493/98, Bílina Bezdlužná

Jsme autorizovaným dealerem zn. HÖRMANN, dodáváme garážová a průmyslová vrata s pohony, nakládací můstky, těsnící límce, rychloběžná vrata, protiprůvanové clony a dveře. Dále do naší nabídky řadíme výrobu vlastních rotačních a posuvných bran, vchodových branek a plotových dílců.

3KOVOM ZÁMEČNICTVÍ, s.r.o.

Lukášov 47, Jablonec nad Nisou
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Specializujeme se na zámečnické, svářečské a také pokrývačské práce. Výroba konstrukcí, žebírkového pletiva, vrat, mříží, laviček, zábradlí, ramp. Nabízíme úklidové služby po celé ČR, a správu a údržbu nemovitostí.

4Fikar Arnošt

Černín 6, Zdice Bezdlužná

Nabízíme truhlářské práce.

5Štěpánek Jiří - garážová vrata

Montáže garážových vrat. Výroba a montáž plotových systémů a vjezdových bran na dálkové ovládání i otevírání bytů, aut, trezorů, veškerých druhů zámků, zamčených a zabouchnutých dveří, zámků převodovek a volantových tyčí.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba plotových pletiv v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výroba plotových pletiv najdete 5 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 5 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.