Výroba, prodej, revize práškových hasících přístrojů, hs – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází řada společností, které se specializují na výrobu, prodej a revizi práškových hasicích přístrojů. Tyto přístroje jsou nezbytnou součástí každého bezpečnostního plánu a slouží k ochraně majetku a životů lidí.

1–8 firem z 8 nalezených Filtry

1fire-trend, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem hasicích přístrojů firmy GLORIA. Dále nabízíme kouřová čidla, veškeré prostředky požární ochrany, plnící zařízení k plnění hasicích přístrojů, autodoplňky. Všechny námi dodávané hasicí přístroje mají certifikaci dle normy jakosti ISO.

2BIMBOHAS - hasicí přístroje1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Náprstkova 213, Praha 1 Bezdlužná

Naším oborem jsou revize hasicích přístrojů a hydrantů, jejich opravy a montáže. Prodáváme hasicí přístroje a vybavení požární ochrany.

3FEHAS group, s.r.o.1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(44)
Dělnická 6 , Most
Dnes už má zavřeno

Nabízí hasicí přístroje a požární vodovody – hydranty. Provádí kontroly, servis, prodej a pronájem. Projektují, vyrábíme a montujeme stabilní hasicí zařízení - Sprinklery. Aplikují ucpávky, nátěry a nástřiky. Odběrem poskytují možnost náhradního plnění. Dále je součástí nabídky prodej panelů,…

4HASPRO - Chalupová Alena

4.8
★★★★★
★★★★★
(30)
Přepeře 180, Přepeře Bezdlužná

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti požární bezpečnosti staveb a bezpečnosti práce. Dále se zaměřujeme na prodej a servis hasících zařízení a příslušenství.

5PBSK s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Pohořany 17, Žitenice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se požární bezpečností staveb, prodejem hasičského materiálu (výzbroje a výstroje). Dále poradenskou činností a školením PO a BOZP. Instalujeme a provádíme revize požárních ucpávek prostupů, hasících přístrojů a hydrantových systémů.

6Kovoslužba hasicí přístroje, a.s.

4.6
★★★★★
★★★★★
(124)
Průběžná 387, Praha 10
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem jsou hasicí přístroje všech typů. Vyrábíme hydranty, EPS, E2S. Služby požární ochrany. Požární hlásiče včetně montáže, stabilní hasicí zařízení, vodní, plynové včetně proj. dokumentace. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti PO a BOZP. Náhradní díly.

7BIMBOHAS - Hasící přístroje, služby požární ochrany Praha 9, Koloděje1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
V Lipách 91/30, Praha 9 - Koloděje
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme prodej, servis a revize hasicích přístrojů, vodních, práškových, CO2. Provádíme revize hasicích přístrojů a hydrantů včetně revizních zpráv, jejich opravy a montáže. Prodáváme hasicí přístroje, skříně na hydrantový systém, zabezpečovací zařízení, hadic a další vybavení požární ochrany.…

8Mundl Vladimír2 pobočky

Zajištujeme prodej hasicích prášků, pěn, ručních hasicích přístrojů.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba, prodej, revize práškových hasících přístrojů, hs v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Díky kvalitní výrobě a pravidelné revizi jsou práškové hasicí přístroje spolehlivým pomocníkem v případě vzniku požáru. V oblasti Střední a Severní Čechy je možné najít širokou nabídku těchto přístrojů, které jsou vhodné pro různé typy prostor a situací. Pokud hledáte spolehlivého dodavatele práškových hasicích přístrojů v oblasti Střední a Severní Čechy, určitě si vyberete z nabídky kvalitních výrobců a prodejců.