Výroba zahradních pletiv – Střední a Severní Čechy

1–7 firem z 7 nalezených Filtry

1ZÁMEČNICTVÍ KAVKA

Naše téměř dvacetiletá praxe v oboru stavebního zámečnictví Vám zaručuje kvalitu výrobků a služeb. Vyrábíme atypické konstrukce. Vše na míru.

2Müller Jakub

Na Vysokém 1, Kladno Bezdlužná

Umělecké kovářství a kovovýroba s moderním designem. Zakázková výroba kovaných plotů, mříží, vrat, zábradlí, plastik, zahradních pergol, interiérových prvků, nábytku, vybavení restaurací. Vlastní autorské návrhy a realizace.

3DŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.

Lazsko 78, Milín
Otevřeno do 14:30
Bezdlužná

Naše společnost se zabývá zpracováním dřeva z tuzemské produkce. Zařídíme vše od pořezu kulatiny, výroby stavebního a truhlářského řeziva, obkladového materiálu, sušení, lepení, impregnace až po hotové výrobky. Provádíme také výstavbu dřevostaveb, zahradních domků a saun.

4AMBIT Fišer s.r.o.

3.5
★★★★★
★★★★★
(6)
Nádražní 450, Benešov nad…
Otevřeno do 16:00
Bezdlužná

Provádíme tesařské, pokrývačské a klempířské práce včetně montáží betonáže i systémového bednění. Zabýváme se také výměnami i doplněním krovů, latováním střech, tvorbou garážových stání, pergol i zahradních altánů. Poskytujeme impregnace proti hnilobě a plísni.

5Morava Norbert- Vrata a brány

Specializuji se na kovovýrobu, převážně na výrobu samonosných, vjezdových, křídlových bran, branek, plotů, garážových vrat, bezpečnostních mříží, kotců pro psy, závor, zahradních setů. Nabízím motory pro samonosné brány a garážová vrata. Poskytuji servis.

6Fikar Arnošt

Černín 6, Zdice Bezdlužná

Nabízíme truhlářské práce.

7Benda Tomáš1 pobočka

Děláme a nabízíme zakázkovou výrobu nábytku a kuchyňských linek a zahradních domků a zahradního nábytku a plotů a nabízíme prodej a pokládka plovoucích a dřevěných podlah.


Firmy v dalších lokalitách


Výroba zahradních pletiv v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výroba zahradních pletiv najdete 7 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 6 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 2 firem v regionu Střední a Severní Čechy.