Vyšetření na okultní krvácení – Střední a Severní Čechy

1–9 firem z 9 nalezených Filtry

1AGILAB group, s.r.o. - sídlo firmy9 poboček

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Velehradská 1652/23, Praha 3 - Vinohrady
Otevřeno od 7:00
Bezdlužná

Laboratoř AGILAB provádí biochemická, imunologická, hematologická a mikrobiologická vyšetření. Zajišťujeme také odběr biologického materiálu a konzultační služby.

2MUDr. Radmila Hrubá s.r.o. - Ordinace praktické lékařky pro dospělé, Praha 8

Čumpelíkova 1764/2, Praha 8 - Kobylisy
Otevřeno od 13:30
Bezdlužná

MUDr. Radmila Hrubá poskytuje komplexní léčebnou a preventivní péči v rámci praktického lékařství pro dospělé včetně zajištění návaznosti na specializovaná lékařská pracoviště, aplikaci očkovacích látek a odběry krve a biologického materiálu. Přijímáme rodinné příslušníky stávajících pacientů.…

3Klát Vlastimil, MUDr.

Ordinace praktického lékaře pro dospělé. Poskytujeme potvrzení na řidičský průkaz, zbrojní pas, vyhotovení návrhu na plný invalidní či částečný invalidní důchod. Provádíme screeningových vyšetření, přítomnost okultního krvácení ve stolici, chirugická ošetření a drobnější zákroky.

4MUDR. Martina Pokorná, Ph.D.

Laboratorní komplementární vyšetření, předoperační vyšetření, stanovení INR, glykovaného hemoglobinu, glykémie, okultní krvácení v ordinaci lékaře i EKG, infuzní terapie, poradenství a očkování.

5MUDr. Marcela Šajnerová

Ordinace praktického lékaře, laboratorní vyšetření, vyšetření ekg, vyšetření stolice na okultní krvácení, prevence rakoviny tlustého střeva včetně mamografického vyšetření, ošetření akutních stavů, dispenzarizace chronicky nemocných.

6Lékařská ordinace Vyšehrad, s.r.o.

4.1
★★★★★
★★★★★
(11)
Petra Rezka 1090, Praha 4 - Nusle Bezdlužná

Provoz ordinace praktického lékaře. Nabízíme vyšetření pro zbrojní, zdravotní i řidičský průkaz, studium v zahraničí, sportovní účely a další. Zaměřujeme se také na měření prokrvení dolních končetin, vyšetření pulzace tepen, testy na okultní krvácení, analýzu moči, odběry krve a jiné.

7Městská poliklinika Praha

Poskytujeme ambulantní lékařskou péči včetně zubní a praktické pohotovosti. Provádíme FOB testy na okultní krvácení, lymfatické masáže či RTG. Nabízíme vyšetření v oblasti psychologie, psychiatrie, gynekologie, pneumologie, chirurgie, dermatovenerologie, neurologie a kompletní interní vyšetření.

8MUDr. Jana Švandová-ordinace praktického lékaře

Komplexní péče, preventivní prohlídky, vyšetření EKG a okultního krvácení, měření krevní srážlivosti.

9SEMERÁD Karel, MUDr.

Provozuji ordinaci praktického lékaře pro dospělé. Provádím očkování proti klíšťové encefalitidě, očkování proti žloutence typu A i B a vyšetření pro zjištění výskytu okultního krvácení ve stolici.


Firmy v dalších lokalitách


Vyšetření na okultní krvácení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Vyšetření na okultní krvácení najdete 9 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 8 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 3 firem v regionu Střední a Severní Čechy.