Výstavba betonových plotů – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho stavebních firem, které se specializují na výstavbu betonových plotů. Tyto ploty jsou velmi oblíbené díky své odolnosti a dlouhé životnosti.

1–10 firem z 12 nalezených Filtry

1HARMONY SZ, a.s.1 pobočka

3.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Černokostelecká 458…, Říčany-Radošovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná Ověřená

Naše stavební firma se zabývá stavbou rodinných domů na klíč a účelových komunikací. Nabídka pokládky zámkové, betonové i žulové dlažby. Společnost provádí veškeré práce HSV ( zemní, zednické, dlaždické atd.). Provádí oplocení a výstavbu RD. Kontakty najdete na našich internetových…

2TES, spol. s r.o.

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Vrchovská 1354, Čáslav
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Od počátku je činnost firmy zaměřená především na realizaci staveb. Provádíme komplexní výstavby, opravy a rekonstrukce. Dále nabízíme provádění zemních prací, nákladní autodopravu, práce vysokozdvižnými plošinami, prořez a kácení stromů, prodej písku, kameniva, recyklátu, betonových výrobků …

3PROBA BETON, s.r.o.

4.7
★★★★★
★★★★★
(10)
Květnová 2338, Brandýs nad Labem Bezdlužná

Vyrábíme betonové výrobky běžných rozměrů. Dle požadavků uspokojíme též klienty výrobou veškerých atypických rozměrů, podhrabové desky, stříšky, poklopy, skruže, sloupky.

5TOMÁŠ HAVEL - TAH, stavební a inženýrská činnost

Stavební firma je zaměřená na stavby rodinných domů na klíč, betonové konstrukce, terénní úpravy a stavby oplocení. Nabízíme zateplení fasády, betonové konstrukce, schodiště, výtahové šachty, monolitické věnce, opěrné zídky a bazény. Poskytujeme izolace spodních staveb.

6Kubelka Martin1 pobočka

Jaroslava…, Žatec
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zajišťujeme veškeré stavební práce a potřebné profesní kapacity spojené s kompletní realizací celé zakázky. Samozřejmostí je i zajištění dodávky uceleného sortimentu materiálu, včetně dopravy. Ať už se jedná o rekonstrukci domů, bytů, kanceláří nebo novostaveb, vždy se můžete spolehnout, že jsme…

7Tesárek Lubomír

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Mostecká 107, Braňany Bezdlužná

Provádím truhlářské a zednické práce a dále výstavbu rodinných domů na klíč.

8Bárta - zdp

Specializujeme se na stavební práce od základů po střechu, rekonstrukce a montáže sádrokartonů či plastových oken značky Rehau. Nabízíme obkladačské práce.

9Havlík Zdeněk - zedník

Pražská 628, Doksy
Otevřeno do 24:00
Bezdlužná

Zednické práce, zdění, omítky, štukování, práce s pískovcem, stavba komínů, betonáž podlah a základů, výstavba plotů, sádrokartony.

10Pavel Zatřepálek - SPORTBETON

Kaštanová 234, Přezletice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Společnost Sportbeton dodává soukromníkům, firmám i do škol pingpongové stoly a sportovní vybavení. Provádí výrobu, prodej i montáž pingpongových stolů, drobné stavební práce. Zajišťuje prodej cementu, betonového zboží, odvodňovacích kanálků kolem sportovišť, výrobu obrubníků, plotových stříšek a…


Firmy v dalších lokalitách


Výstavba betonových plotů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výstavba betonových plotů je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi žádaná, protože zde žije mnoho lidí, kteří chtějí mít svůj majetek dobře zabezpečený. Pokud hledáte spolehlivou firmu, která se v oblasti Střední a Severní Čechy specializuje na výstavbu betonových plotů, určitě se nebudete muset dlouho hledat. Tyto firmy nabízejí kvalitní služby za přijatelné ceny a jsou schopny vám postavit plot, který bude plnit svůj účel mnoho let. Pokud tedy hledáte spolehlivého partnera pro výstavbu betonových plotů v oblasti Střední a Severní Čechy, neváhejte a kontaktujte některou z místních stavebních firem.