Výstavba komerčních nemovitostí – Střední a Severní Čechy

V oblasti Střední a Severní Čechy se v poslední době rozvíjí výstavba komerčních nemovitostí. Tyto stavby jsou určeny pro podnikatele, kteří hledají moderní a funkční prostory pro své podnikání.

1–10 firem z 95 nalezených Filtry

1UNO PRAHA - stavební družstvo

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Limuzská 528/39, Praha 10 – Malešice Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se developerskou činností již od roku 1991. Provádíme výstavbu developerských projektů, výstavbu specializovaných projektů, zajišťujeme pronájem developerských projektů a facility management – správu objektů.

2PMS, spol. s r.o.2 pobočky

4.2
★★★★★
★★★★★
(11)
Za Bažantnicí 51, Poděbrady Ověřená

Nabízíme vám komplexní služby v investiční výstavbě. Provádíme kompletní realizace pozemních staveb – rodinné domy na klíč, bytové domy, komerční objekty a průmyslové budovy. Realizujeme vlastní developerské projekty a nabízíme byty k prodeji. K činnostem naší společnosti dále patří…

3SVÚM reality s.r.o. - Pronájem kanceláří, skladů a výrobních prostor

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Podnikatelská 565, Praha 9 - Běchovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Nabízíme profesionální a seriózní přístup v oblasti pronajímání nemovitostí podložený patnáctiletými zkušenostmi na realitním trhu. Společnost SVÚM reality s. r. o. vznikla v roce 2005 transformací jako právní nástupce společnosti SVÚM PRAHA a. s., která již od roku 1995 působila na realitním trhu…

4Arnold Investments s.r.o. - nemovitosti1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Václavské náměstí…, Praha 1 Bezdlužná

Specializujeme se na investování do nemovitostí, zejména činžovních domů a komerčních nemovitostí v České Republice a v Rakousku.

5Vaše domy, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(4)
Za Mototechnou 1114…, Praha 5-Stodůlky Bezdlužná

Jsme správa bytových domů a komerčních nemovitostí i technická a ekonomická správa nemovitostí včetně vedení účetnictví i daňového a stavebního poradenství či technického dozoru a realitních služeb.

6PRVNÍ VLTAVSKÁ s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Bubenečská 368, Praha 6-Bubeneč

Společnost PRVNÍ VLTAVSKÁ s.r.o. se profesně orientuje na poskytování komplexních služeb v oblasti správy majetku vč. poradenské činnosti v oblasti prodeje či pronájmu nemovitostí. Veškeré naše kontakty jsou vybudovány na základě profesionálního ale zejména osobního kontaktu s klientem.

7Komerční realitní s.r.o.

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Humpolecká 1886, Praha 4

Naším oborem je prodej, pronájem bytů, domů, pozemků, nebytových prostor, kanceláří, komerčních prostor. Zajistíme pro Vás veškerý realitní servis - smlouvy, odhady, zástavy, úvěry, stavební spoření. Peníze do 24 hodin.

8AZ REAL SERVIS s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(3)
Ruprechtická 389/5, Liberec

Specializujeme se na oblast nákupu, prodeje a pronájmu nemovitostí. Kompletní inženýrská činnost včetně projektů, stavebního povolení, výběrových řízení, stavby na klíč. Suché stavby RD Rýmařov.

9I. Krkonošská realitní a komerční agentura v Jilemnici

Služby v oblasti prodeje a nákupu nemovitostí. Zajištění geodetických podkladů a znaleckých posudků. Dále zajišťujeme také provoz veřejných dražeb.

10REAL DaF s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Růžová 296/9, Liberec Bezdlužná

Poskytujeme kompletní služby spojené s prodejem, koupí a pronájmem nemovitostí. Nabízíme také finanční poradenství, zajištění úvěru u banky nebo stavební spořitelny, inzerování nemovitostí na celostátních realitních webových serverech, na vývěskách realitní kanceláře a v inzertních týdenících. Dále…


Firmy v dalších lokalitách


Výstavba komerčních nemovitostí v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Výstavba komerčních nemovitostí v oblasti Střední a Severní Čechy je velmi atraktivní pro investory, kteří vidí potenciál v této lokalitě. Tyto nemovitosti nabízejí nejen kvalitní prostory, ale také výhodnou polohu v blízkosti důležitých dopravních tepen. Výstavba komerčních nemovitostí v oblasti Střední a Severní Čechy je tedy skvělou příležitostí pro podnikatele, kteří hledají moderní a funkční prostory pro své podnikání.