Výstavba zahradního altánu představuje skvělou příležitost, jak obohatit váš venkovní prostor. Altán vám poskytne ochranu před sluncem a deštěm, čímž vytváří ideální místo pro relaxaci a setkání s přáteli. Pokud hledáte odborníky v lokalitě Proseč pod Ještědem, jste na správném místě.
1–9 firem z 9 nalezených Filtry
Poptat více firem Vyberte firmy Zrušit
Internetový hobbymarket. Stavebniny, osb desky, tepelné izolace, polystyren, sádrokartony, fasády, zahradní nábytek, skleníky, zahradní domky, pletivo, pergoly, dětská hřiště, ruční nářadí, koupelnový nábytek nebo radiátory.
Zabýváme se výstavbou dřevěných zahradních staveb - pergol, altánů, dřevníků a dalších dřevěných konstrukcí. Navrhujeme a realizujeme projekty dle vašich představ. Poskytujeme komplexní tesařské služby od návrhu po výstavbu.
Specializujeme se na CNC výrobu na krovů, a složitějších prvků. Dále se zaměřujeme na CNC výrobu tesařských konstrukcí, dřevěných konstrukcí, pergol, altánů, a také krytých stání. Realizujeme střechy na klíč.
Naším oborem jsou klempířské a pokrývačské práce. Zabýváme se realizací a rekonstrukcí střech, staveb a zahrad. Zhotovujeme pergoly, altány a jiné.
Jsme zakázkové truhlářství. Podle vašich představ vyrobíme nábytek všeho druhu – kuchyně, vestavěné skříně, postele, schodiště atd. Vyrábíme i venkovní konstrukce. Na výrobu používáme masivní dřevo, dřevěné dýhy, lamino a další materiály na bázi dřeva.
Specializujeme se na poskytování komplexních služeb v oblasti stavebnictví. Provádíme také tesařské práce.
Specializujeme se na kompletní dodávky stavebního řeziva. Nabízíme fošny, prkna i trámy, dále palivové dřevo. Máme také vlastní výrobu altánů, pergol a zahradních lavic.
Provozujeme truhlářství a tesařství. Vyrábíme terasy, pergoly, garážová stání, zahradní domky a dřevěné ploty. Dále Vám vyrobíme schodiště, dětská hřiště a dřevěné obklady.
Provádím dřevostavby a venkovní dřevěné stavby. Nabízím truhlářské práce. Zaměřuji se na výrobu nábytku, schodišť, zahradních domků, garážových stání, pergol, teras a altánů.
Poptávka je určena výhradně k zasílání poptávek, nebo dotazů souvisejících s činností dané firmy/firem. Zprávy mohou být korekturovány našimi operátory, následně jsou zaslány klientovi.