Výstavy obrazů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 39 nalezených Filtry

1Kočová Eva - Galerie Kotelna

4.5
★★★★★
★★★★★
(39)
Plynární 1815/1, Říčany
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Prodáváme velkoformátová umělecká díla a olejomalby. Provádíme aukci obrazů. Pořádáme kurzy kresby a malby, grafiky, asfaltového obrazu a malby na vodní hladinu. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do moderního umění. Na našich webových stránkách naleznete katalog umělců.

2Hrušková Marcela, Ing. - Galerie - Ikaros

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Fűgnerova 667/5, Slaný Bezdlužná

Galerie. Výstava výtvarného umění z oborů malířství, sochařství, grafiky, keramiky, skla, dřeva a uměleckého kovářství.

3Galerie Kodl, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(81)
Patočkova 5, Praha 6 Bezdlužná

Zabýváme se provozem aukční, prodejní a výstavní galerie. Zajišťujeme znalecké posudky soudním znalcem. Poskytujeme odborné poradenství.

4Galerie Zlatohlávek, s.r.o.1 pobočka

Nabízíme kompletní servis při nákupu a prodeji uměleckých děl i při převzetí uměleckého díla do komisního prodeje. Mimo odborné posouzení díla nabízí restaurování děl, rámování obrazů a paspartování kreseb a grafik. Sběratelům umění poskytuje poradenství při zakládání a rozvíjení soukromých sbírek.

5Lipina Miroslav1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Horka u Staré Paky…, Horka u Staré Paky Bezdlužná

Provoz galerie včetně pronájmů obrazů pro kanceláře. Dále poskytujeme poradenství a organizujeme výstavy i sympózia v zahraničí.

6Galerie U Adama

Sládkova 113, Kadaň Bezdlužná

Naším oborem je provoz galerie. Prodáváme a malujeme obrazy s přírodní a historickou tématikou. Tvoříme reklamní grafiku.

7GALERIE DOLMEN, s.r.o. (pobočka Praha 1-Nové Město)2 pobočky

4.4
★★★★★
★★★★★
(66)
Pštrossova 221/31, Praha 1-Nové Město Bezdlužná

Provoz aukční síně, internetové a prodejní galerie obrazů. Nabízíme obrazy, grafiku a sochy českých i světových umělců.

8ARTisti & Co s.r.o. - Galerie harfa

Artistico je obchodní řetězec s uměním, postaven na principu supermarketu, který dává běžným lidem možnost zkrášlit si domov kvalitním uměním, které je ale nemusí stát statisíce, či dokonce miliony. U nás nenakupujete jako v klasické galerii, ale v příjemnějším prostředí nákupního centra, na které…

9PRODEJNÍ GALERIE & RESTAURACE HAD

4.6
★★★★★
★★★★★
(431)
Plaská 617/4, Praha 5

Restaurace a vinotéka ART&FOOD Had leží na atraktivní turistické trase mezi Národním divadlem a Pražským hradem v klidné ulici pražského Újezda. Nabízí nápaditou gastronomii vycházející z tradiční české kuchyně a kvalitní vína z celého světa, která se s pokrmy dokonale snoubí. Kuchyně se…

10Muzeum a Pojizerská galerie Semily, příspěvková organizace

Husova 2, Semily
Otevřeno od 9:00
Bezdlužná

Muzeum v Semilech není jen jedna budova, Prohlédnout si můžete i Jílovecké roubenky. Rovněž s námi můžete vystoupat na věž kostela Sv. Petra a Pavla a podívat se na Semily z výšky. Zaměřujeme se na výtvarné umění, konkrétně výstavy obrazů a fotografií.


Firmy v dalších lokalitách


Výstavy obrazů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výstavy obrazů najdete 39 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 35 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 12 firem v regionu Střední a Severní Čechy.