Výstavy obrazů – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 221 nalezených Filtry

1Kočová Eva - Galerie Kotelna

4.5
★★★★★
★★★★★
(39)
Plynární 1815/1, Říčany
Otevřeno od 12:00
Bezdlužná

Prodáváme velkoformátová umělecká díla a olejomalby. Provádíme aukci obrazů. Pořádáme kurzy kresby a malby, grafiky, asfaltového obrazu a malby na vodní hladinu. Poskytujeme poradenství v oblasti investic do moderního umění. Na našich webových stránkách naleznete katalog umělců.

2Hrušková Marcela, Ing. - Galerie - Ikaros

4.2
★★★★★
★★★★★
(1)
Fűgnerova 667/5, Slaný Bezdlužná

Galerie. Výstava výtvarného umění z oborů malířství, sochařství, grafiky, keramiky, skla, dřeva a uměleckého kovářství.

3ŠEJNOHOVÁ Jarmila, Ing.- GALERIE DOMINO1 pobočka

Jsme prodejní galerie a provozujeme tématické výstavy a nabízíme cyklus přednášek o umění a termíny přednášek a výstav jsou uvedeny na domovských stránkách a výstavní galerie a výstava uměleckých děl českých a slovenských malířů a expozici tvoří grafické listy a keramika a obrazy a výstavy.

4Galerie Kodl, s.r.o.

4.8
★★★★★
★★★★★
(94)
Patočkova 5, Praha 6 Bezdlužná

Zabýváme se provozem aukční, prodejní a výstavní galerie. Zajišťujeme znalecké posudky soudním znalcem. Poskytujeme odborné poradenství.

5Galerie Zlatohlávek, s.r.o.1 pobočka

Nabízíme kompletní servis při nákupu a prodeji uměleckých děl i při převzetí uměleckého díla do komisního prodeje. Mimo odborné posouzení díla nabízí restaurování děl, rámování obrazů a paspartování kreseb a grafik. Sběratelům umění poskytuje poradenství při zakládání a rozvíjení soukromých sbírek.

6Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(29)
Husova 678, Žatec Bezdlužná

Počátky muzejní činnosti v Žatci spadají do devadesátých let 19. století. V roce 1896 bylo založeno německé Městské muzeum v čele s tehdejším ředitelem gymnázia Josefem Hollubem,Josef Hollub strýcem slavného cestovatele Emila Holuba. Sbírky byly původně shromažďovány na radnici, později v budově…

7Vlastivědné muzeum ve Slaném

4.6
★★★★★
★★★★★
(48)
Masarykovo náměstí…, Slaný 1 Bezdlužná

Muzeum v Slaném bylo založeno v roce 1885. Své sídlo několikráte měnilo, až v roce 1940 trvale zakotvilo v této budově. Od počátků bylo budováno jako vlastivědné. Převážily v něm sbírky archeologické, historické a národopisné. Základem archeologických sbírek se staly nálezy ze Slánské hory,…

8Lipina Miroslav1 pobočka

4.6
★★★★★
★★★★★
(18)
Horka u Staré Paky…, Horka u Staré Paky Bezdlužná

Provoz galerie včetně pronájmů obrazů pro kanceláře. Dále poskytujeme poradenství a organizujeme výstavy i sympózia v zahraničí.

9Galerie U Adama

Sládkova 113, Kadaň Bezdlužná

Naším oborem je provoz galerie. Prodáváme a malujeme obrazy s přírodní a historickou tématikou. Tvoříme reklamní grafiku.

10GALERIE DOMINO1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Wuchterlova 584/1, Dejvice

Galerie nabízí díla českých i zahraničních umělců z oboru malby, grafity, tapisérií, keramiky, plastiky i užitkového umění.


Firmy v dalších lokalitách


Výstavy obrazů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Výstavy obrazů najdete 221 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 199 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 66 firem v regionu Střední a Severní Čechy.