Výstavy traktorů – Střední a Severní Čechy

Výstava traktorů je každoročním setkáním nadšenců z celé oblasti Střední a Severní Čechy. Tato akce přináší nejen možnost vidět nejnovější modely traktorů, ale také seznámit se s historií této významné techniky.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1AGRA Český ráj a.s.

4.2
★★★★★
★★★★★
(13)
Všeň 124, Všeň Bezdlužná Ověřená

Zabýváme se živočišnou výrobou a rostlinnou výrobou. Nabízíme prodej hovězího masa a prodej krmného obilí. Provozujeme jídelnu ve Všeni. Dále nabízíme pronájem a prodej nemovitostí, pronájem zemědělské půdy a odkup zemědělské půdy. Součástí našeho areálu je Galerie Český ráj.

2Národní zemědělské muzeum - NZM Praha, s.p.o. Ministerstva zemědělství4 pobočky

4.5
★★★★★
★★★★★
(3293)
Kostelní 1300/44, Praha 7 -Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Provozujeme muzeum a vystavujeme stálou expozici Jede traktor a sezónní venkovní expozice Muzejní farma. Služby pro badatele poskytuje archiv a fotoarchiv NZM. Pronajímáme prostory pro firmy, společenské akce a filmování.

3Veterán muzeum motocyklů a traktorů Radovesnice II

4.8
★★★★★
★★★★★
(378)
Radovesnice II 110, Radovesnice II Bezdlužná

Veterán muzeum motocyklů a traktorů Radovesnice II, se sídlem Radovesnice II 110, 281 28, Radovesnice II, v okrese Kolín a v kraji Střední Čechy, zapsaná v obchodním rejstříku pod sp.zn. C 162142, Městský soud v Praze. Právní forma Společnost s ručením omezeným. Založení v roce 2010. Předmětem…


Firmy v dalších lokalitách


Výstavy traktorů v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Návštěvníci si mohou prohlédnout různé typy traktorů, od malých zahradních až po velké zemědělské stroje. Výstava nabízí také bohatý doprovodný program, jako jsou ukázky práce s traktory či soutěže pro děti. Tato akce je ideální pro všechny, kteří mají zájem o zemědělskou techniku a chtějí se dozvědět více o historii a vývoji traktorů.