Vývoj řeči u dětí, dítěte – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 14 nalezených Filtry

1Mgr. Jitka Pojmanová

Nerudova 18, Chomutov
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytují pedagogické a psychologické poradenství a diagnostiku. Nabízí logopedii a metodu EEG Biofeedback. Dále vyšetřují školní zralost a také nabízí terapeutická sezení pro dospělé. Používají například metodu dobrého startu, předcházení poruchám učení, jógu, svalovou relaxaci a autogenní trénink.

2PaeDr. Jirutková Eva - logopedie

4.1
★★★★★
★★★★★
(2251)
Lovosická 440, č…, Praha 9
Dnes už má zavřeno

Logopedická ambulance nabízíme a poskytujeme služby v oblasti logopedie. Léčíme poruchy řečí, vývoj řeči, opožděný vývoj řeči, patlavost, vývojová dysfázie, koktavost, breptavost, oněmění (mutismus), afázie, suluchová vada u dětí i dospělých. Dysfagie – poruchy polykání, Dysartrie.

3MACADAM s.r.o.

ORL a foniatrická ordinace Liberec. Dále se zabýváme vyšetřením hlasu, sluchu, poruch vývoje řeči u dětí a vyšetřením sluchu také u novorozenců.

4JITKA KOZÁKOVÁ, MGR. - KLINICKÁ LOGOPEDIE

Naším oborem je provoz ordinace klinické logopedie.

5MUDr. Lenka Sereghyová s.r.o. - Neurologická ordinace Praha 7, Holešovice1 pobočka

3.8
★★★★★
★★★★★
(17)
Poliklinika…, Praha 7 - Holešovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Neurologická ambulance paní MUDr. Lenky Sereghyové sídlí na poliklinice v Praze 7. Paní doktorka Sereghyová se v rámci své neurologické specializace soustředí na neurologická onemocnění převážně dětského a dospělého věku spolu s vyšetřením elektroencephalografem (EEG). Vyšetřujeme, sledujeme a…

6KUČEROVÁ Michaela, Mgr.- logopedie

Nabízíme služby v oblasti klinické logopedie pro děti i dospělé, především se zaměřením na poruchy komunikace u dětí a dospělých s autismem. Dále s poruchou rozumění řeči, elektivního mutismu, stavy po CMP, polytraumatech, ale i nápravy hlásek, vývojové dysfázie, dysartrie a poruchy příjmu potravy.

7PaeDr. Miriam Mykytynová

5.0
★★★★★
★★★★★
(6)
Jičínská 2349, Praha 3 - Vinohrady
Dnes už má zavřeno

Logopedie se zabývá problematikou i těch nejdrobnějších řečových vad, jako jsou např. chybná výslovnost jedné hlásky, huhňavost, neurotické poruchy řeči, centrální poruchy řeči až po masivní řečové poruchy nebo naprostou nemluvnost či opožděný vývoj řeči.

8Svět zdraví Jesenice u Prahy - VITA SLIM

3.5
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Ochoze 474, Jesenice u Prahy
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Svět zdraví je unikátní koncept specializovaných poraden pro trvalé zhubnutí. Ve všech poradnách pracují odborně vyškolení a certifikovaní specialisté. Svět zdraví vnikl v roce 2010, kdy přední český odborník na výživu dr. Petr Fořt ve spolupráci s majitelem Světa zdraví, panem Josefem Hůlou…

9Foniatrie Beroun - Fonimed s.r.o.

Foniatrická ambulance , sluchadla, audiologie. MUDr.Hala Machotková. Dlouholeté zkušenosti s diagnostikou a léčbou poruch sluchu, řeči a hlasu. Ambulance je dobře dostupná z Prahy, 20 minut jízdy po dálnici. Placené parkování. Bezbariérový vstup.

10Teimerová Alena Mgr.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Riegrova 401, Kladno-Kročehlavy Bezdlužná

Nabízíme ambulantní péči klinického logopeda pro děti a dospělé.Máme speciální program Speech Viewer pro diagnostiku a nápravu řeči (jako např. koktavost, patlání, špatná výslovnost, opožděný vývoj řeči, nemluvnost, huhňavost, breptavost apod.).


Firmy v dalších lokalitách


Vývoj řeči u dětí, dítěte v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Vývoj řeči u dětí, dítěte najdete 14 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 13 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 4 firem v regionu Střední a Severní Čechy.