Zahradní oplocení – Střední a Severní Čechy

Oblast Střední a Severní Čechy je ideálním místem pro ty, kteří hledají kvalitní zahradní oplocení. Díky své poloze a klimatu se zde nachází mnoho zahrad a zahrádek, které potřebují ochranu před zvířaty a nezvanými hosty.

1–10 firem z 44 nalezených Filtry

1EKO BET PLAŇANY, s.r.o.

4.5
★★★★★
★★★★★
(42)
Pražská 403, Plaňany Bezdlužná Ověřená

Výroba liaporových, betonových a štípaných tvárnic, betonových výrobků, ztraceného bednění, zahradních prvků. Prodej nízkoenergetických bytů Pečky.

2Bubla Karel - stavební služby

3.7
★★★★★
★★★★★
(2)
Hlízovská 364, Starý Kolín Bezdlužná

Naše firma se zabývá nejen výstavbou nových rodinných domů. Zakázky realizujeme od zpracování projektu, vyřízení stavebního povolení, zhotovení vlastní stavby na klíč až po zahradní úpravy a oplocení. Dále se specializujeme na rekonstrukce budov a jejich přestavby na energeticky úsporné domy.

3KONČÁK s.r.o.

3.9
★★★★★
★★★★★
(54)
Kostelní Lhota 338, Kostelní Lhota Bezdlužná

Tradiční český výrobce nabízející betonového bezzákladového oplocení, betonové ploty, betonové sloupky, betonové výrobky, plotové stříšky, sloupové hlavice, zámkové dlažby, obrubníky, vegetační dlaždice a odvodňovací korýtka.

4PLOTY Martin Povýšil

4.8
★★★★★
★★★★★
(14)
Jiráskova 547, Mnichovice Bezdlužná

Realizujeme zděné ploty, ploty s nerůznějšími typy výplní plotových polí a ploty z různých druhů pletiv. Nabízíme také stavbu provizorního oplocení. Výroba a montáž bran a branek. Zámkové dlažby. Natahování - montáž pletiva.

5ZÁMEČNICTVÍ KAVKA

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
U Trati 2203/1, Říčany Bezdlužná

Naše téměř dvacetiletá praxe v oboru stavebního zámečnictví Vám zaručuje kvalitu výrobků a služeb. Vyrábíme atypické konstrukce. Vše na míru.

6Verner Vlastimil- Zámečnictví

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Starý Brázdim 4, Brázdim-Starý… Bezdlužná

Montujeme a vyrábíme ploty pro sportovní areály, rodinné domy, zahrady, dětská hřiště. Nabízíme stavební zámečnictví: svařování, pojezdové brány, vrata, schodiště, mříže, ocelové konstrukce, oplocení, ochranné sítě. Provádíme povrchovou úpravu.

7Hrachovec Miloš-TRUHLÁŘSTVÍ

Provádění veškerých truhlářských prací od výroby, montáže až po dopravu. Výroba kuchyní, interiérových a vchodových dveří, schodišť, vestavěných skříní, plotů a oplocení, interiérového, kancelářského a zahradního nábytku, obkladů. Obložení stěn a stropů.

8NOVSTAV s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(3)
U lesíka 411/1, Praha 5 - Košíře Bezdlužná

Zabýváme se kompletní stavební činnosti od hrubé stavby po dodávku díla na klíč. Nabídka zateplení fasád a rekonstrukcí.

9Perbecký Tomáš

3.7
★★★★★
★★★★★
(3)
Hořejší 49, Třebotov Bezdlužná

Zemní a stavební práce pro bazény. Bagrování, zásyp, vyarmování, betonáž, pokládka dlažeb kolem bazénů. Návrhy a realizace zahrad, pergoly. Bagrujeme základy, základové desky, jímky, kanalizace, základy pod ploty, oplocení. Realizace staveb a rekonstrukce rodinných domů, zateplení fasád. Odvážíme…

10Humlová Hana - zemní práce

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Višňová 1367/9, Hořovice Bezdlužná

Poskytujeme zemní práce stroji od 3 t do 8 t, nákladní autodopravu od 4 t do 18 t a veškeré stavební práce včetně kamenických prací. Zajišťujeme odvoz odpadu a stavební suti včetně hlíny. Pronajímáme kontejnery na stavební odpad a na biomasu.


Firmy v dalších lokalitách


Zahradní oplocení v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Proto je důležité mít kvalitní oplocení, které bude nejen funkční, ale také esteticky pěkné.

V oblasti Střední a Severní Čechy se nachází mnoho specialistů na zahradní oplocení, kteří nabízejí širokou škálu produktů a služeb. Mezi nejpopulárnější patří dřevěné ploty, kovové oplocení a živé ploty. Každý z těchto typů má své výhody a nevýhody, a proto je důležité zvážit, který z nich bude nejvhodnější pro vaši zahradu.

Dřevěné ploty jsou oblíbené pro svůj přírodní vzhled a snadnou údržbu. Kovové oplocení je na druhé straně velmi odolné a bezpečné. Živé ploty jsou pak ideální pro ty, kteří chtějí mít zahradu plnou zeleně a přírodních prvků.

V oblasti Střední a Severní Čechy najdete mnoho specialistů na zahradní oplocení, kteří vám rádi poradí s výběrem nejvhodnějšího typu oplocení pro vaši zahradu. Díky nim si můžete být jisti, že vaše zahrada bude nejen krásná, ale také bezpečná a chráněná.