Zdravotní právo – Střední a Severní Čechy

Zdravotní právo je oblast, která se v poslední době stává stále důležitější. V oblasti Střední a Severní Čechy se vyskytují různé situace, kdy je nutné znát základní principy zdravotního práva.

1–10 firem z 387 nalezených Filtry

1Diakonie ČCE - středisko v Čáslavi

4.4
★★★★★
★★★★★
(15)
Komenského náměstí…, Čáslav

Provoz denního a týdenního stacionáře, speciální dílny pro lidi se zdravotním postižením a poskytování sociálního poradenství.

2Centrum pro zdravotně postižené Středočeského kraje4 pobočky

Zabýváme se poskytováním sociálně-právního poradenství pro zdravotně postižené a pomocí zdravotně postiženým.

3Krásová Martina

Norská 2516, Kladno Bezdlužná

Nabízí administrativní služby pro zdravotnická zařízení, fyzické a právnické osoby.

4Tax & Profit s.r.o. - účetnictví a daňové evidence Naratovice

Na Výsluní 1311, Neratovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Zabýváme se daňovým a účetním poradenstvím, včetně zastupování na finančním úřadu a dalších institucích. Nabízíme vedení účetnictví i daňové evidence a zpracování mezd. Zajišťujeme zastoupení na úřadech, podklady pro žádosti o úvěr, daňové, účetní a ekonomické poradenství. Máme dlouholeté…

5Arkadie, společnost pro komplexní péči o zdravotně postižené4 pobočky

3.5
★★★★★
★★★★★
(1)
U Nových lázní 1286, Teplice Bezdlužná

Jsme společnost pro komplexní péči pro zdravotně postižené.Arkadie, o.p.s. je zřizovatelem obecně prospěšné společnosti Základní škola a praktická škola Arkadie, o.p.s. Škola má svojí právní subjektivitu, vlastní orgány, rozpočet, hospodaření a výroční zprávu. Zaměstnáváme osoby se zdravotním…

6Rada & Partner advokátní kancelář, s.r.o.1 pobočka

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Příkopě 988/31, Praha 1 - Staré… Bezdlužná

Advokátní kancelář poskytující komplexní právní servis. Naši advokáti se specializují na obchodní a korporátní právo, právo nemovitostí a duševního vlastnictví, zkušenosti se zdravotním, medicínským a farmaceutickým právem. Mluvíme CZ/EN/DE.

7Advokátní kancelář Marčišin & partneři (pobočka Praha 1)1 pobočka

Naše advokátní kancelář poskytuje služby v širokém spektru právní oblasti. Naše služby zahrnují téměř neomezené spektrum právní pomoci a konzultační činnosti jak pro jednotlivce, tak pro firmy a obce. Právní pomoc umíme zajistit i v cizích jazycích.

8Langmeier & Co., advokátní kancelář s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
Na Bělidle 997/15, Praha 5- Smíchov Bezdlužná

Nabízíme kompletní právní služby se zaměřením na občanské, obchodní, trestní, cizinecké, stavební, sportovní a zdravotnické právo. Poskytujeme právní servis obchodních společností, vymáhání pohledávek, sepisování smluv, advokátní úschovy apod.

10IVA JÓNOVÁ- Advokátní kancelář2 pobočky

5.0
★★★★★
★★★★★
(2)
U Kapličky 441/7, Litoměřice Bezdlužná

Poskytujeme komplexní právní služby se zaměřením na občanské, bytové, obchodní, rodinné, pracovní, trestní, zdravotnické a správní právo, insolvence, exekuce, oddlužení, restituční spory, náhrady škod a bezdůvodné obohacení. Nabídka konzultací, vzdělávání a odborných posudků.


Firmy v dalších lokalitách


Zdravotní právo v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Například při poskytování zdravotní péče, při řešení sporů mezi pacienty a poskytovateli zdravotní péče nebo při řešení otázek týkajících se zdravotního pojištění. Proto je důležité mít k dispozici odborníky, kteří se v této oblasti vyznají a dokážou poskytnout kvalitní právní poradenství. Pokud hledáte právníka specializujícího se na zdravotní právo v oblasti Střední a Severní Čechy, můžete se obrátit na některou z místních advokátních kanceláří.