Zeměměřičská kancelář – Střední a Severní Čechy

Zeměměřičská kancelář v oblasti Střední a Severní Čechy je ideálním řešením pro všechny, kteří hledají kvalitní a spolehlivé služby v oblasti geodézie a kartografie. Tato kancelář se specializuje na poskytování komplexních zeměměřických služeb pro soukromé i veřejné subjekty v oblasti Střední a…

1–10 firem z 38 nalezených Filtry

1GEOS geodetická kancelář Kutná Hora

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Jungmannovo náměstí…, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V oblasti katastru zaměřujeme stavby, rozestavěné i dokončené, věcná břemena, rozdělujeme a vytyčujeme pozemky. Vyhotovujeme mapové podklady pro projekty staveb, provádíme dokumentaci podzemních sítí apod. Zakázky přijímáme telefonicky, emailem a osobní návštěvou.

2Jarůšek Michal, Ing.- geodet

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Vojkov 98, Vojkov Bezdlužná

Ing. Michal Jarůšek - GEODET provádí geodetické a zeměměřičské služby, geometrické plány a vytyčování hranic pozemků. Dělá práce jak pro katastr nemovitostí tak v oblasti inženýrské geodézie.

3BNGEO, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 1902, Benešov Bezdlužná

Nabídka geodetických služeb. Jsme společnost poskytující služby v oblasti zeměměřických činností již 18 let. Nabízíme vyhotovení geometrických plánů, vytyčování staveb, práce v investiční výstavbě a právní servis. Kontakty a další informace najdete na našich internetových stránkách. Obraťte…

4Novotný Luděk, Ing.

4.4
★★★★★
★★★★★
(6)
Na Cikánce 2587, Rakovník Bezdlužná

Hlavní činností naší kanceláře jsou práce spojené s údržbou katastru nemovitostí. Mezi spektrum služeb patří zaměřování staveb, rozdělování pozemků, vyznačování věcných břemen, vytyčování parcel.

5Geodézie Mělník s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(13)
Pražská 385/52, Mělník Bezdlužná

Děláme vytyčení vlastnických hranic a geometrické plány a vytyčení staveb i výškopisné a polohopisné zaměření pozemků. A dále geodetické zaměření inž. sítí, pasporty staveb a věcná břemena. Děláme smlouvy potřebné ke vkladu do katastru nemovitostí.

63G Praha s.r.o. - geodetická kancelář

5.0
★★★★★
★★★★★
(9)
Ke Stírce 1766/5, Praha 8 - Kobylisy Bezdlužná

Zajišťujeme kompletní zeměměřické práce a geodetické práce. Vytyčování, zaměřování, geodetické plány, věcná břemena a geodezie.

7Geodetická kancelář Nedoma & Řezník, s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(15)
plukovníka Mráze…, Praha 10 - Hostivař
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavební zaměřování, geometrické plány, odhady, inženýrská geodezie, zaměření staveb ke kolaudaci, dig. mapy, mapové podklady. Naše pole působnosti je od veškerých prací v katastru nemovitostí přes znalecké posudky a smlouvy, komplexní pozemkové úpravy, implementaci geografických informačních…

8GEO MOST, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Josefa Lady 2106/1, Most Bezdlužná

Společnost GEO MOST spol. s r.o. je největší geodetická kancelář v Mostě s dlouholetou tradicí a mnoha zkušenostmi. Zabýváme se komplexní činností v oboru geodézie, zeměměřičství a kartografie. Společnost byla založena v roce 1995. Již téměř 20 let provádíme geodetické práce v Mostě, Litvínově,…

9ELGIS s.r.o.

Dlouhá 2836/88, Jablonec nad Nisou
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Specializujeme se na geodetické a kartografické práce, zápisy staveb do katastru nemovitostí, pasporty a další služby v oboru geodézie.

10Josef Novák - geodet

4.7
★★★★★
★★★★★
(1)
Husovo náměstí 22, Rakovník Bezdlužná

Mezi naše nejčastější poskytované služby patří zpracování geometrických plánů pro zaměření staveb, rozdělení pozemků, vytyčování hranic pozemků a staveb, polohopisné a výškopisné práce.


Firmy v dalších lokalitách


Zeměměřičská kancelář v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

měměřičská kancelář v oblasti Střední a Severní Čechy nabízí široké spektrum služeb, včetně geodetických prací, zaměření staveb, mapování a digitalizace katastrálních map. Tým zkušených a kvalifikovaných odborníků v této kanceláři využívá nejmodernější technologie a postupy, aby zajistil nejvyšší kvalitu a přesnost všech zeměměřických prací.

Díky svému dlouholetému zkušenostem a odbornosti je zeměměřičská kancelář v oblasti Střední a Severní Čechy jedním z nejlepších poskytovatelů zeměměřických služeb v této oblasti. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro vaše zeměměřické potřeby, neváhejte kontaktovat tuto kancelář a získejte profesionální a kvalitní služby za konkurenceschopné ceny.