Zeměměřičská kancelář – Střední a Severní Čechy

1–10 firem z 42 nalezených Filtry

1GEOS geodetická kancelář Kutná Hora

Jungmannovo náměstí…, Kutná Hora
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

V oblasti katastru zaměřujeme stavby, rozestavěné i dokončené, věcná břemena, rozdělujeme a vytyčujeme pozemky. Vyhotovujeme mapové podklady pro projekty staveb, provádíme dokumentaci podzemních sítí apod. Zakázky přijímáme telefonicky, emailem a osobní návštěvou.

2Jarůšek Michal, Ing.- geodet

Vojkov 98, Vojkov Bezdlužná

Ing. Michal Jarůšek - GEODET provádí geodetické a zeměměřičské služby, geometrické plány a vytyčování hranic pozemků. Dělá práce jak pro katastr nemovitostí tak v oblasti inženýrské geodézie.

3GEOREAL, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Žižkova 2040, Benešov Bezdlužná

Nabízíme geometrické plány, vytyčení vlastnických hranic pozemků, polohopisné a výškopisné plány pro projekty, vytyčení staveb – geodetické práce ve stavebnictví. Poskytujeme služby z oboru geodézie, kartografie a soudní znalecké posudky v oboru.

4BNGEO, s.r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Tyršova 1902, Benešov Bezdlužná

Nabídka geodetických služeb. Jsme společnost poskytující služby v oblasti zeměměřických činností již 18 let. Nabízíme vyhotovení geometrických plánů, vytyčování staveb, práce v investiční výstavbě a právní servis. Kontakty a další informace najdete na našich internetových stránkách. Obraťte…

5GEODETICKÁ KANCELÁŘ - HEPPNER VÁCLAV

Nerudova 110/9, Hořovice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Poskytujeme komplexní služby v oblasti zeměměřičství a katastru nemovitostí. Oblast majetkoprávní evidenční: geometrický plán stavby: rodinný dům, garáž, chata, přístavba, rozestavěné stavby, stavby ke kolaudaci a zápisu do katastru nemovitostígeometrický plán na dělení pozemku: podklad pro…

6Novotný Luděk, Ing.

Hlavní činností naší kanceláře jsou práce spojené s údržbou katastru nemovitostí. Mezi spektrum služeb patří zaměřování staveb, rozdělování pozemků, vyznačování věcných břemen, vytyčování parcel.

7Geodézie Mělník s.r.o.

1.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Pražská 385/52, Mělník Bezdlužná

Děláme vytyčení vlastnických hranic a geometrické plány a vytyčení staveb i výškopisné a polohopisné zaměření pozemků. A dále geodetické zaměření inž. sítí, pasporty staveb a věcná břemena. Děláme smlouvy potřebné ke vkladu do katastru nemovitostí.

83G Praha s.r.o. - geodetická kancelář

Zajišťujeme kompletní zeměměřické práce a geodetické práce. Vytyčování, zaměřování, geodetické plány, věcná břemena a geodezie.

9Geodetická kancelář Nedoma & Řezník, s.r.o.

plukovníka Mráze…, Praha 10 - Hostivař
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Stavební zaměřování, geometrické plány, odhady, inženýrská geodezie, zaměření staveb ke kolaudaci, dig. mapy, mapové podklady. Naše pole působnosti je od veškerých prací v katastru nemovitostí přes znalecké posudky a smlouvy, komplexní pozemkové úpravy, implementaci geografických informačních…

10Erich Müller - GEOTEP

Ruská 1051, Teplice
Dnes už má zavřeno
Bezdlužná

Naším oborem jsou geodetické práce a služby včetně mapování, vytyčování pozemků.


Firmy v dalších lokalitách


Zeměměřičská kancelář v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Na portálu Idatabaze.cz v oboru Zeměměřičská kancelář najdete 42 firem, živnostníků a institucí. Z toho je 38 bezdlužných dle evidence CreditCheck. Naši zástupci už osobně prověřili přes 13 firem v regionu Střední a Severní Čechy.