Zpracování cukrové řepy – Střední a Severní Čechy

Zpracování cukrové řepy je v oblasti Střední a Severní Čechy velmi důležitou činností. Tato oblast je známá svými kvalitními plodinami, které jsou využívány pro výrobu cukru.

1–3 firem z 3 nalezených Filtry

1KK AGRO s.r.o.

4.6
★★★★★
★★★★★
(7)
Mančice 25, Rašovice Bezdlužná

Naše společnost se zabývá zemědělskými službami, prodejem starších zemědělských strojů, prodejem náhradních dílů a servisem zemědělské techniky.

2Tereos TTD, a.s.6 poboček

4.0
★★★★★
★★★★★
(1)
Palackého náměstí 1, Dobrovice Bezdlužná

Největší zpracovatel cukrové řepy, největší výrobce cukru, lihu a řepných pelet v České republice.

3AGROMEL, spol. s r.o.

5.0
★★★★★
★★★★★
(1)
K dálnici 119, Klíčany Bezdlužná

Společnost Agromel zajišťuje prodej a servis zemědělských strojů. Provádí servis na strojích Claas a Väderstad . V sortimentu mají také stroje a zařízení společnosti Kverneland Group Czech s.r.o., zejména pluhy Kverneland, rozmetadla průmyslových hnojiv a baličky píce Vicon, mulčovače Mc Connel a…


Firmy v dalších lokalitách


Zpracování cukrové řepy v lokalitě Střední a Severní Čechy – detailní popis

Cukrová řepa je pěstována na rozsáhlých polích a po sklizni je zpracována v moderních továrnách. Zpracování cukrové řepy je složitý proces, který zahrnuje mnoho kroků, jako je čištění, rozdrcení a výroba cukru. Výsledkem je kvalitní cukr, který se používá v potravinářském průmyslu i v domácnostech. Díky zpracování cukrové řepy v oblasti Střední a Severní Čechy se zde vytváří mnoho pracovních příležitostí a zemědělci získávají stabilní příjmy.